Προς το περιεχόμενο

Εξαρθρώθηκε κύκλωμα σε Ελλάδα, Κύπρο, Βουλγαρία που παρείχε παράνομη πρόσβαση σε συνδρομητικά κανάλια


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Ας κάνουμε ένα νόμιμο τέτοιο πακέτο nova και ΟΤΕ μαζί, ας έχει και 30€. Η μισή Ελλάδα θα πάρει.

Αφου ειναι αντίπαλη πως θα  κανουν πακετο μαζι :) θα παρει η μιση ελλαδα και μετα απο λιγο η nova θα βαρεσει κανονι :P 

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
2 minutes ago, darkman said:

και μετα απο λιγο η nova θα βαρεσει κανονι

Ναι ενώ τώρα δεν οδεύει προς τα εκεί, την Cosmote περίμενε και την παραπάνω ιδέα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2018 στις 9:20 ΠΜ, ScorpioX777 είπε

Καταρχην δεν ειμαι συνδρομητης Nova.Aν οντως δεν ηθελες να διακοψεις αλλα στο ειχαν κοψει 1-2 ημερες οπως εγραψες στο πρωτο καταγγελτικο σου ποστ θα επρεπε να πληρωσεις μονο 11 ευρω τελος επανασυνδεσης οποτε κατι δεν μας λες καλα.


Και φυσικα δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα οι εταιρειες και οταν μπορουν να εισπραξουν κατι νομιμα θα το κανουν.


Οσο για την μουτζα εγω οταν δεν προσεξω τι υπογραφω δεν την ριχνω στους αλλους αλλα στον εαυτο μου και λεω μαλακα καλα να παθεις για να μου γινει μαθημα ωστε να προσεχω την επομενη φορα, και δεν βγαινω στα φορουμ να διαμαρτυρομαι για το λαθος που εκανα για να ξεγελασω τον εαυτο μου.
 

Eγώ όπως βλέπεις δεν είπα για μούτζα σε σένα αλλα στην εταιρία που υπερασπίζεσαι λέγοντας μάλιστα και αυθαίρετα πράγματα με εικασίες οτι τάχα κρύβω κάτι. Σε κάθε σου μήνυμα αυτό κάνεις!!! Απίστευτο αλλα έτσι είναι κάποιοι άνθρωποι, τι να κάνουμε; Σκέφτονται με κουτοπονηριά, με το δόγμα "ναι μεν αλλά", ίσως έτσι, ίσως αλλιώς, κάτι κρύβει κλπ!!!!! Οκ, οι τρόποι καλής συμπεριφοράς όταν διδάσκονται και ο άλλος δεν τους εμπεδώνει, είναι θέμα που δεν μπορώ να λύσω και στην περίπτωσή σου ούτε και με ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, darkman είπε

Αφου ειναι αντίπαλη πως θα  κανουν πακετο μαζι :) θα παρει η μιση ελλαδα και μετα απο λιγο η nova θα βαρεσει κανονι :P 

Αντίπαλοι είναι θεωρητικά, αλλά έχουν διαφορετικό περιεχόμενο και είναι κάτι που θα σύμφερε και τους δύο. Εκτός αν περιμένει η cosmote να διαλυθεί η nova για να πάρει και το ελληνικό πρωτάθλημα.

9 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Ναι ενώ τώρα δεν οδεύει προς τα εκεί, την Cosmote περίμενε και την παραπάνω ιδέα... :P

Εντάξει δεν ήταν και καμιά πολύ επαναστατική ιδέα, απλά θα με βόλευε! :P:lol:

Για τη nova πάντως χρόνια ακούγεται ότι πάει για φούντο και όλο εδώ είναι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, zio10 είπε

Αντίπαλοι είναι θεωρητικά, αλλά έχουν διαφορετικό περιεχόμενο και είναι κάτι που θα σύμφερε και τους δύο. Εκτός αν περιμένει η cosmote να διαλυθεί η nova για να πάρει και το ελληνικό πρωτάθλημα.

Εντάξει δεν ήταν και καμιά πολύ επαναστατική ιδέα, απλά θα με βόλευε! :P:lol:

Για τη nova πάντως χρόνια ακούγεται ότι πάει για φούντο και όλο εδώ είναι! 

Σίγουρα  και θελει το πρωτάθλημα ο οτε αλλα αν το παρει θα γινει και μονοπώλιο  μετα  :) καλα για το οτι θα κλεισει η nova no comment :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη τελειώνουν φέτος οι συμβάσεις με την ΕΠΟ. Απο του χρόνου η κάθε ομάδα θα διαπραγματεύεται μόνη της ξεχωριστά για το που θα πάει. Άρα εγώ θα πάρω συνδρομή, όπου πάει η ΑΕΚ. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Homecinemakias είπε

Ήδη τελειώνουν φέτος οι συμβάσεις με την ΕΠΟ. Απο του χρόνου η κάθε ομάδα θα διαπραγματεύεται μόνη της ξεχωριστά για το που θα πάει. Άρα εγώ θα πάρω συνδρομή, όπου πάει η ΑΕΚ. :P

Εισαι σιγουρος γιατι εγω κατι ειχα ακουσει οτι εχουν παρει τα δικαιώματα  για μέχρι το 2019 ???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Homecinemakias είπε

Ήδη τελειώνουν φέτος οι συμβάσεις με την ΕΠΟ. Απο του χρόνου η κάθε ομάδα θα διαπραγματεύεται μόνη της ξεχωριστά για το που θα πάει. Άρα εγώ θα πάρω συνδρομή, όπου πάει η ΑΕΚ. :P

Στην επομενη συνδρομη να διαβασεις τους ορους, ο καθενας μπορει να την πατησει ουδεις τελειος...αρκει να μαθαινει απο τα λαθη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, zio10 said:

Για τη nova πάντως χρόνια ακούγεται ότι πάει για φούντο και όλο εδώ είναι! 

Πλέον όμως είναι στα χέρια τραπεζών στις οποίες χρωστάει και γι' αυτό ψάχνουν επενδυτή/αγοραστή asap...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/15/2018 στις 3:20 ΜΜ, ChimairaX είπε

Οποιοδήποτε οπτικοακουστικό υλικό θα πρέπει κανονικά να διανέμεται ΕΛΕΥΘΕΡΑ όπως άλλωστε και η πλαστική σακούλα γιατί έτσι πρέπεi επειδή έτσι λένε όλοι. Κανονικά το ίδιο έπρεπε να ισχύει και για το software και ειδικά για τα video games. Τέρμα πια στην αισχροκέρδεια.

Σε άλλα νέα, ο Μήτσος από Χολαργό πούλησε την RX580 του στα 700€ επειδή είναι καλό κομμάτι για mining.

ναι δεν διαφωνω αλλα ειναι λιγο γουατ δεν φακ οφτοπικ το σχολιο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ThReSh είπε

Ναι ενώ τώρα δεν οδεύει προς τα εκεί, την Cosmote περίμενε και την παραπάνω ιδέα... :P

Καλα γλυφε εσυ ακομα αυτην την καραμέλα :P asap και ασεπ μαζι :P 

Edit : Τωρα που είπα για ασεπ , θυμήθηκα οτι εχει βγει και μια προκήρυξη για την ευδαπ για οσους ενδιαφερονται :D 

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/15/2018 στις 5:12 ΜΜ, slk200gr είπε

Πολυ τσακαλωτο παρακολουθεις ,αυτη που βαζουν πειρατικο δεν ειναι στην πλειοψηφία εν δύναμή πελατες των εταιριών 

ναι ειναι ο κλασικος μπακαλιστικος τροπος για τον υπολογισμο της απωλειας για να φουσκωσουν και λιγο τα νουμερα ,ταινιες που εχουν παρει χρυση πατατα επειδη τις ειναι 1.000.000 στριμ θεωρουν οτι ολοι αυτοι θα πηγαιναν σινεμα...Αντιστοιχα και στα συνδρομιτικα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisxkar είπε

ναι ειναι ο κλασικος μπακαλιστικος τροπος για τον υπολογισμο της απωλειας για να φουσκωσουν και λιγο τα νουμερα ,ταινιες που εχουν παρει χρυση πατατα επειδη τις ειναι 1.000.000 στριμ θεωρουν οτι ολοι αυτοι θα πηγαιναν σινεμα...Αντιστοιχα και στα συνδρομιτικα

Εγω ηξερα τα χρυσα βατομουρα :P βγαλανε τωρα και την πατατα :P :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/19/2018 στις 2:46 ΜΜ, chrisxkar είπε

ναι ειναι ο κλασικος μπακαλιστικος τροπος για τον υπολογισμο της απωλειας για να φουσκωσουν και λιγο τα νουμερα ,ταινιες που εχουν παρει χρυση πατατα επειδη τις ειναι 1.000.000 στριμ θεωρουν οτι ολοι αυτοι θα πηγαιναν σινεμα...Αντιστοιχα και στα συνδρομιτικα

Το κάνουν επίτηδες για να περνάει το αδίκημα στα ποινικά δικαστήρια σαν κακούργημα. (που πρέπει η ζημιά να είναι πάνω από κάποιο ποσό). Και το κάνουν όσο μεγάλο γίνεται για να ενεργοποιήσουν κοινωνικό αυτοματισμό.

Όπως ανέφερα παραπάνω είχα βρεθεί μπροστά σε σχετική δίκη, και όταν ρώτησε η έδρα τον δικηγόρο της συνδρομητικής γιατί δεν διεκδικούν τις σχετικές απώλειες / αποζημιώσεις αυτός απάντησε ότι στα αστικά δικαστήρια δεν μπορούν να αποδείξουν το ύψος της ζημιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...