Προς το περιεχόμενο

Εξαρθρώθηκε κύκλωμα σε Ελλάδα, Κύπρο, Βουλγαρία που παρείχε παράνομη πρόσβαση σε συνδρομητικά κανάλια


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, darkman είπε

Δεν ειναι ετσι φιλε μου δεν παει ολοι η ελλαδα στα γήπεδο ,αυτο που λες ηταν τοτε που δεν υπήρχε η τηλεόραση  και ακουγαμε την μπαλα απο το ραδιο μην τρελαθουμε τωρα :) απλα η ομαδες ποια ειναι επιχειρισεις και οπως καθε επιχείριση για να ειναι ανταγωνιστική θελει και τα προμο της αν τα εβαζε η τηλεόραση τζαμπα θα ηταν καλο για της ομαδες ??? η δεν πρεπει να παιζει καθολου μπαλα στην τηλεόραση ? ηλικρινα δεν εχω καταλαβει τι θες να πεις :(

Αν δεν καταλαβαίνεις λυπάμαι. Αν δεν συμφωνείς σέβομαι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, darkman είπε

δεν ξερω αλλα νομιζω οτι ποια ειμαστε στην εποχη του online game οποτε δεν εχει κατι να τερματισεις ;) απλα τον επομενο χρονο θα πας στο new :) αν ομως το εχεις παρει στα μισα λεφτα κλαιν μαιν τι θα το κανεις ,και dvd να το ειχες τα μισα θα επερνες και Θα τα ειχες δωσει στην αρχη ;) + τα ψαξε βρες το ποιον και που :) καλα θα μου πεις εχουμε και το ινσομνια :D ασε που πρεπει να σηκώνεις και τον κωλο σου καθε λιγο και να κανεις την διαδρομη σαλονι ps4 και πισω για να αλλαζεις το dvd  :( ειμαστε για τετοιαααααα :P :P :P 

Και στα μισά λεφτά να τα έχεις πάρει, όταν θα έχεις ξοδέψει ένα άλφα πόσο πχ 200-400+ ευρώ και ξαφνικά τα χάσεις όλα τότε να δω την εκφρασή σου και το πως θα νιώσεις, γιατί εγώ μετά από την κουβέντα αυτή με την εταιρία ήδη ένιωσα μακάκας που τους έδωσα 150 ευρώ για αέρα!!!!!! Τουλάχιστον αν τα είχα σε φυσική μορφή, η θα κοιτούσα να τα έδινα όσο ακόμα ήταν καινούρια αν δεν τα ήθελα έτσι ώστε να μην έχανα πολλά χρήματα,η θα τα αντάλλαζα η θα τα κρατούσα για πάντα χωρίς το φόβο μήπως τα χάσω κάποτε από τη κατοχή μου!! Το ίδιο είναι;

Σοβαρά τώρα;!!!!:o Φτάσαμε στο να βαριόμαστε να σηκωθούμε από τον καναπέ μας για 10 δευτερόλεπτα να αλλάξουμε ένα δισκάκι;!!!!!! Τόσο μούχλες καταντήσαμε πια;:P

Ε, τότε οκ, πάω πάσο...:(

 

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mrmasave είπε

Αν δεν καταλαβαίνεις λυπάμαι. Αν δεν συμφωνείς σέβομαι.

ΕΕΕεεεε ειμαι και λιγο γκαου μην νομιζεις δεν τα πιανω και ολα μην λυπασαι δεν φταις εσυ, εγω εχω πεσει μικρος απο την κουνια :) να σε καλα ο σεβασμος ειναι το Α και το Ω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Και στα μισά λεφτά να τα έχεις πάρει, όταν θα έχεις ξοδέψει ένα άλφα πόσο πχ 200-400+ ευρώ και ξαφνικά τα χάσεις όλα τότε να δω την εκφρασή σου και το πως θα νιώσεις, γιατί εγώ μετά από την κουβέντα αυτή με την εταιρία ήδη ένιωσα μακάκας που τους έδωσα 150 ευρώ για αέρα!!!!!! Τουλάχιστον αν τα είχα σε φυσική μορφή, η θα κοιτούσα να τα έδινα όσο ακόμα ήταν καινούρια αν δεν τα ήθελα έτσι ώστε να μην έχανα πολλά χρήματα,η θα τα αντάλλαζα η θα τα κρατούσα για πάντα χωρίς το φόβο μήπως τα χάσω κάποτε από τη κατοχή μου!! Το ίδιο είναι;

Σοβαρά τώρα;!!!!:o Φτάσαμε στο να βαριόμαστε να σηκωθούμε από τον καναπέ μας για 10 δευτερόλεπτα να αλλάξουμε ένα δισκάκι;!!!!!! Τόσο μούχλες καταντήσαμε πια;:P

Ε, τότε οκ, πάω πάσο...:(

Κατσε ρε συ scott αν παρεις πχ λεω εγω το battlefied 1 day one και το παρεις 50% κατω πχ αντι για 70ε 35ε σε εναν χρονο δεν θα το πουλήσεις γιατι ειναι digital εσυ που θα το παρεις 70 σε εναν χρονο θα το δωσεις 35 πανω κατω ,δεν ειναι τα ιδια λεφτα? απο που βγενει το 200 400 :( ?? αν κλεισουν η servers???? αν κλεισουν και αυτα που θα εχεις 0 θα ειναι εκτος και εχεις τιποτα συλλεκτικά. .

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η διαφορά που προσπαθώ να σου δώσω να καταλάβεις είναι ότι και στις δύο περιπτώσεις θα χάσεις χρήματα ναι, αλλά στη περίπτωση της φυσικής μορφής είναι ότι ΔΕΝ τα χάνεις όλα, ΜΗΔΕΝ,ZERO!!! θα σου μείνουν τα παιχνίδια, έχεις κάτι χειροπιαστό!!!!!! Αυτά λοιπόν θα μπορείς είτε να τα έχεις στη συλλογή σου για πάντα, είτε να τα πουλήσεις, είτε να τα ανταλλάξεις με κάποια άλλα, είτε είναι καινούρια, είτε είναι παλιά παιχνίδια.. ΔΕΝ τα χάνεις!!!

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, darkman είπε

Κατσε ρε συ scott αν παρεις πχ λεω εγω το battlefied 1 day one και το παρεις 50% κατω πχ αντι για 70ε 35ε σε εναν χρονο δεν θα το πουλήσεις γιατι ειναι digital εσυ που θα το παρεις 70 σε εναν χρονο θα το δωσεις 35 πανω κατω δεν ειναι τα ιδια λεφτα απο που βγενει το 200 400 :( ?? αν κλεισουν η servers???? αν κλεισουν και αυτα που θα εχεις 0 θα ειναι εκτος και εχει τιποτα συλλεκτικά. .

Μα δεν θα περάσει ένα χρόνο για να πάρω κάποιο παιχνίδι. Πλέον πέφτουν γρήγορα οι τιμές στα παιχνίδια είτε καινούρια από σκρουτζ (γιατί να τα αγοράζω από γνωστές αλυσίδες 70 ευρώ κι όχι από σκρουτζ πχ 50;) είτε από αγγελίες (10-20-30 ευρώ) μεταχειρισμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Leon Scott Kennedy είπε

Η διαφορά που προσπαθώ να σου δώσω να καταλάβεις είναι ότι και στις δύο περιπτώσεις θα χάσεις χρήματα ναι, αλλά στη περίπτωση της φυσικής μορφής είναι ότι ΔΕΝ τα χάνεις όλα, ΜΗΔΕΝ,ZERO!!! θα σου μείνουν τα παιχνίδια, έχεις κάτι χειροπιαστό!!!!!! Αυτά λοιπόν θα μπορείς είτε να τα έχεις στη συλλογή σου για πάντα, είτε να τα πουλήσεις, είτε να τα ανταλλάξεις με κάποια άλλα είτε είναι καινούρια είτε παλιά παιχνίδια.. ΔΕΝ τα χάνεις!!!

Εσυ δηλαδή οταν περνεις ενα παιχνιδι σκεφτεσε αν κλείσουν η σερβερσ οτι θα το χασεις σωστα ?

6 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Μα δεν θα περάσει ένα χρόνο για να πάρω κάποιο παιχνίδι. Πλέον πέφτουν γρήγορα οι τιμές στα παιχνίδια είτε καινούρια από σκρουτζ (γιατί να τα αγοράζω από γνωστές αλυσίδες 70 ευρώ κι όχι από σκρουτζ πχ 50;) είτε από αγγελίες (10-20-30 ευρώ) μεταχειρισμένα. 

Εξαρτατε παντα ποτε θες να το παιξεις, day one και στο σκρουτζ δεν θα βρεις καλη τιμη ,για μεταχιρισμενα παλι θα πρεπει να περιμενεις αν μπορεις να τα κανεις αυτα οκ θα βρεις  και ποιο φθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν λίγο καιρό είχα αγοράσει προπαραγγελία ένα παιχνίδι για το Ps4 στα 30 ευρώ και όταν βγήκε στην αγορά πρώτη μέρα και μου ήρθε,μετά από λιγότερο από μήνα η τιμή του πήγε στα 20 ευρώ!!!!!!:o Το ίδιο και παλιότερα με ένα άλλο παιχνίδι που είχε 60 ευρώ κι όσοι έτρεχαν να το προπαραγγείλουν μετά από λίγες μέρες η τιμή έπεφτε!!!! Ε, προτιμώ από τότε να μη τα παίζω day one και να περιμένω μετά από λίγες μέρες να τα αγοράζω σε καλύτερες τιμές είτε καινούρια είτε μεταχειρισμένα!!!!!!!

7 λεπτά πριν, darkman είπε

Εσυ δηλαδή οταν περνεις ενα παιχνιδι σκεφτεσε αν κλείσουν η σερβερσ οτι θα το χασεις σωστα ?

Πλέον δεν το σκέφτομαι...Μου το επιβεβαίωσε η ίδια η εταιρία!!!!!!!!:D

7 λεπτά πριν, darkman είπε

Εξαρτατε παντα ποτε θες να το παιξεις, day one και στο σκρουτζ δεν θα βρεις καλη τιμη ,για μεταχιρισμενα παλι θα πρεπει να περιμενεις αν μπορεις να τα κανεις αυτα οκ θα βρεις  και ποιο φθηνα

Day one με προπαραγγελία που το πήρα, είχε την ίδια τιμή με day one στο σκρουτζ!!!!!!! απλά μέσα σε λιγότερο από μήνα έπεσε στα 20 ευρώ από 30!!!!!!! Άρα καλύτερα να περίμενα.:D

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Πριν λίγο καιρό είχα αγοράσει προπαραγγελία ένα παιχνίδι για το Ps4 στα 30 ευρώ και όταν βγήκε στην αγορά πρώτη μέρα και μου ήρθε,μετά από λιγότερο από μήνα η τιμή του πήγε στα 20 ευρώ!!!!!!:o Το ίδιο και παλιότερα με ένα άλλο παιχνίδι που είχε 60 ευρώ κι όσοι έτρεχαν να το προπαραγγείλουν μετά από λίγες μέρες η τιμή έπεφτε!!!! Ε, προτιμώ από τότε να μη τα παίζω day one και να περιμένω μετά από λίγες μέρες να τα αγοράζω σε καλύτερες τιμές είτε καινούρια είτε μεταχειρισμένα!!!!!!!

Οταν περιμενεις σε οτι να ειναι αυτο η τιμη πεφτει η ειναι παιχνιδι η ειναι καποιο αλλο ηλεκτρονικό οπως πεφτει και στο PSN store αμα περιμενεις η περνεις μεταχιρισμενα οκ δεν διαφωνώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, darkman είπε

Οταν περιμενεις σε οτι να ειναι αυτο η τιμη πεφτει η ειναι παιχνιδι η ειναι καποιο αλλο ηλεκτρονικό οπως πεφτει και στο PSN store αμα περιμενεις η περνεις μεταχιρισμενα οκ δεν διαφωνώ :)

Στο PSN store πίστεψε με έχει τύχει και μήνες και χρόνο για να βρω κάποιο συγκεκριμένο παιχνίδι να το βάλουν σε προσφορά για να το τσιμπήσω!:D Όταν θέλω να παίξω κάποιο παιχνίδι δεν θα περιμένω μήνες,χρόνια,θα το πάρω σε δισκάκι καινούριο η μεταχειρισμένο λίγες μέρες μετά και στη τιμή που θα περίμενα να το βρω σε ψηφιακή μορφή από το PSN store. Ζήσε μάη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Πριν λίγο καιρό είχα αγοράσει προπαραγγελία ένα παιχνίδι για το Ps4 στα 30 ευρώ και όταν βγήκε στην αγορά πρώτη μέρα και μου ήρθε,μετά από λιγότερο από μήνα η τιμή του πήγε στα 20 ευρώ!!!!!!:o Το ίδιο και παλιότερα με ένα άλλο παιχνίδι που είχε 60 ευρώ κι όσοι έτρεχαν να το προπαραγγείλουν μετά από λίγες μέρες η τιμή έπεφτε!!!! Ε, προτιμώ από τότε να μη τα παίζω day one και να περιμένω μετά από λίγες μέρες να τα αγοράζω σε καλύτερες τιμές είτε καινούρια είτε μεταχειρισμένα!!!!!!!

Πλέον δεν το σκέφτομαι...Μου το επιβεβαίωσε η ίδια η εταιρία!!!!!!!!:D

Day one με προπαραγγελία που το πήρα, είχε την ίδια τιμή με day one στο σκρουτζ!!!!!!! απλά μέσα σε λιγότερο από μήνα έπεσε στα 20 ευρώ από 30!!!!!!! Άρα καλύτερα να περίμενα.:D

Το ειπαμε αυτο αμα περιμενεις οκ αλλα δεν παει να πει οτι θελουν ολοι να περιμενουν  1 μηνα αυτο ειναι προσοπικη σου επιλογη :)

Σου ειπε η εταιρια μην παρεις καποιο παιχνιδι γιατι θα κλεισουμε τους σερβερ ποιο πηρες αν επιτρεπετε ? για ps4 μιλαμε ετσι ???
 

Μόλις τώρα, Leon Scott Kennedy είπε

Στο PSN store πίστεψε με έχει τύχει και μήνες και χρόνο για να βρω κάποιο συγκεκριμένο παιχνίδι να το βάλουν σε προσφορά για να το τσιμπήσω!:D Όταν θέλω να παίξω κάποιο παιχνίδι δεν θα περιμένω μήνες,χρόνια,θα το πάρω σε δισκάκι καινούριο η μεταχειρισμένο λίγες μέρες μετά και στη τιμή που θα περίμενα να το βρω σε ψηφιακή μορφή από το PSN store. Ζήσε μάη μου...

Εισαι γραμμένος στο ps4 forum ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, darkman είπε

Σου ειπε η εταιρια μην παρεις καποιο παιχνιδι γιατι θα κλεισουμε τους σερβερ ποιο πηρες αν επιτρεπετε ? για ps4 μιλαμε ετσι ???
 

Για παιχνίδια ps3 (αλλά ποια η διαφορά; η ίδια εταιρία δεν είναι; αυτή δεν τα έχει;) που είχα αγοράσει καμιά 20αρια αξίας 140-150 ευρώ. Ναι, υπάρχει η περίπτωση να καταργήσουν την υπηρεσία μελλοντικά η αν κλείσουν οι σερβερ λόγω πτώχευσης κτλ.

Φαντάσου να έχεις ξοδέψει για χρόνια 500-600+ ευρώ γιατί κακά τα ψέμματα με τον χρόνο αν τα προσθέσεις μαζεύονται, τότε τι θα νιώσεις; Ενώ εμείς που θα τα έχουμε στα χέρια μας πως θα νιώθουμε;!!!!:D 

Αυτή λοιπόν είναι η διαφορά εφόσον πληρώνουμε τέτοια ποσά!!!!!!!

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Για παιχνίδια ps3 (αλλά ποια η διαφορά; η ίδια εταιρία δεν είναι; αυτή δεν τα έχει;) που είχα αγοράσει καμιά 20αρια αξίας 140-150 ευρώ. Ναι, υπάρχει η περίπτωση να καταργήσουν την υπηρεσία μελλοντικά η αν κλείσουν οι σερβερ λόγω πτώχευσης κτλ.

EEEEE ναι απο οτι ξερω η ιδια ειναι και στο ps3 και στο ps2 και στο ps1 ΕΕΕΕΕ ετσι ναι φαντασου αγγουρι και χασουρα που εφαγε αυτος που ειχε το ps2 :) και δεν μιλαμε για αυτον που ειχε το ps1 αυτος και αν το ρουφιξε :P το καταλαβα ολοι αυτοι τους μείνανε τα παιχνιδια στο χερι και δεν εχασαν καθολου λεφτα :) εγω νομιζα οτι λεγαμε για ps4 λαθος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, darkman είπε

EEEEE ναι απο οτι ξερω η ιδια ειναι και στο ps3 και στο ps2 και στο ps1 ΕΕΕΕΕ ετσι ναι φαντασου αγγουρι και χασουρα που εφαγε αυτος που ειχε το ps2 :) και δεν μιλαμε για αυτον που ειχε το ps1 αυτος και αν το ρουφιξε :P το καταλαβα ολοι αυτοι τους μείνανε τα παιχνιδια στο χερι και δεν εχασαν καθολου λεφτα :) εγω νομιζα οτι λεγαμε για ps4 λαθος :)

Συνήθως όταν αγοράζουμε παιχνίδια, τα αγοράζουμε για να τα έχουμε δικά μας, στη συλλογή μας κι όχι να τα παίξουμε και να τα δώσουμε σωστά; Γιατί αν είναι έτσι, καλύτερα να τα νοικιάζουμε με πολύ χαμηλότερο κόστος και να τα τερματίζουμε απλά! Οπότε είναι το ίδιο όταν εσύ η ο καθένας που κάνει συλλογή ξαφνικά τα χάσει όλα με αυτόν που θα τα έχει για πάντα;!!!!!! Με αυτή τη λογική το λεώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...