Προς το περιεχόμενο

Η Samsung αποκάλυψε συλλεκτική έκδοση του Galaxy Note8 για τους Χειμερινούς Ολυμπιακούς Αγώνες αλλά δεν μπορείτε να την αγοράσετε


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, CAVEMANSP είπε

Αυτά πληρώνουν οι καταναλωτές...... Δωράκια και διαφημίσεις...... 

ενω στα προιοντα της apple παιρνεις οτι δινεις!σκασανε στα γελια και τα καλωδια του ιντερνετ .

9 λεπτά πριν, Vangelis_D9 είπε

Καμιά θηκούλα και τζαμάκι έχετε να προτείνετε;

προσωπικα δεν εχω θηκες ουτε στο σ7 8 ουτε στο ν8,αλλα απο οσα διαβασα στο myphone σε λιγο καιρο βγαινουν λογω κυρτης οθονης,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, G1O είπε

προφανως οταν δεν μπορει καποιος να το αγορασει βγαζει κακιες(οπως εσυ,δεν μιλαω επι του γενικου),αλλα κακιες που; στην πρωτη εταιρεια σε smartphones;πρωτη οχι μονο σε πωλησεις αλλα και σε τεχνογνωσια / τεχνολογια!εισαι σε ενα τεχνολογικο φορουμ και το πρωτο της Ελλαδας,τι θα ηθελες για ποστ;που τραγουδαει η Βισση;σοβαρεψου, γιατι ειναι και η δευτερη μεγαλυτερη ναυπηγικη εταιρεια πακοσμιως ,απασχολει εκατομμυρια υπαλληλους,με πολλες δωρεες σε ολυμπιακους ,παραολυμπιακους κ.α.!ας μας αναφερεις καπου και την apple και τις δωρεες της

Εντάξει?? Ανέβηκαν οι μετοχές σου fanboy?? Σιγά τα λεφτά που έχει το Note 8 και δεν μπορώ να το πάρω. Ξέρεις πόσα παίρνω ή είσαι στην τσέπη μου?? Απλά δεν την γουστάρω, μετά την φόλα που μας τάισε στο GS3. Άντε πάλι στην τρύπα απ' όπου μας βγήκες...

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Εντάξει?? Ανέβηκαν οι μετοχές σου fanboy?? Σιγά τα λεφτά που έχει το Note 8 και δεν μπορώ να το πάρω. Ξέρεις πόσα παίρνω ή είσαι στην τσέπη μου?? Απλά δεν την γουστάρω, μετά την φόλα που μας τάισε στο GS3. Άντε πάλι στην τρύπα απ' όπου μας βγήκες...

εχει ενα πολυτιμο εργαλειο το σαιτ εκτος των υπολοιπων ,το haha το πατησες,δεν αντεξες ομως να μη σχολιασεις ε; οι τρυπες ειναι καλες οταν κρυβονται ασχετα ατομα!

Επεξ/σία από G1O
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, G1O είπε

εχει ενα πολυτιμο εργαλειο το σαιτ εκτος των υπολοιπων ,το haha το πατησες,δεν αντεξες ομως να μη σχολιασεις ε; η τρυπες ειναι καλες οταν κρυβονται ασχετα ατομα!

Αν έχεις κάποιο θέμα μαζί μου, κάνε μου αναφορά και μην το παίζεις έξυπνος. Εσύ ξεκίνησες με την προσωπική επίθεση. Αλλά όταν κάνετε τα ίδια στα θέματα της Apple, μιας και την ανέφερες, είναι καλά. Άντε και πολύ ασχολήθηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SaFiS είπε

Αν έχεις κάποιο θέμα μαζί μου, κάνε μου αναφορά και μην το παίζεις έξυπνος. Εσύ ξεκίνησες με την προσωπική επίθεση. Αλλά όταν κάνετε τα ίδια στα θέματα της Apple, μιας και την ανέφερες, είναι καλά. Άντε και πολύ ασχολήθηκα...

εαν υπηρχε θεμα επι προσωπικου θα το γνωριζες.καληνυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, G1O είπε

ενω στα προιοντα της apple παιρνεις οτι δινεις!σκασανε στα γελια και τα καλωδια του ιντερνετ .

προσωπικα δεν εχω θηκες ουτε στο σ7 8 ουτε στο ν8,αλλα απο οσα διαβασα στο myphone σε λιγο καιρο βγαινουν λογω κυρτης οθονης,

Βασικά έχω χεσμενη και την Samsung και την apple. Ήμουν φανατικός της Samsung αλλα με της σημερινές τιμες της είμαι σε huawei. Καταλαβες?? 

(Σκασανε στα γέλια τα καλώδια του Internet) 

Και απο χιούμορ.... Βρε Σατανά θα μας πεθάνεις. Χα χα χου χα

Και απο οτι βλέπω κανείς σχόλια παντού. είσαι ο κλασσικός...... Σε εναν υπολογιστή όλοι την μερα

Επεξ/σία από CAVEMANSP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, CAVEMANSP είπε

Βασικά έχω χεσμενη και την Samsung και την apple. Ήμουν φανατικός της Samsung αλλα με της σημερινές τιμες της είμαι σε huawei. Καταλαβες?? 

(Σκασανε στα γέλια τα καλώδια του Internet) 

Και απο χιούμορ.... Βρε Σατανά θα μας πεθάνεις. Χα χα χου χα

Και απο οτι βλέπω κανείς σχόλια παντού. είσαι ο κλασσικός...... Σε εναν υπολογιστή όλοι την μερα

εισαι στην huawei επειδη ειναι φθηνη ετσι;σε φορουμ ειμαι θα σχολιαζω τι θα θελες να κανω;τουλαχιστον εχω και στρωμενη δουλεια με απολαβες πολυ καλες,εσυ;εγω μπορω να σου στειλω σε πμ τα καταστηματα που διαθετω στην πολη που διαμενω,εσυ ;αλλα πως μπορει να γινει διαλογος με ενα ατομο που στερειται βασικων γνωσεων;εχω δικιο η οχι Σπυρο η θελεις να σε αποκαλω αγριανθρωπο βασει το ψευδονυμου σου;

1.JPG

2.JPG

Επεξ/σία από G1O
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μάλλον είστε λίγο νέοι όλοι εδώ μέσα, να σας δείξω το αντίστοιχο τηλέφωνο πριν 14 χρόνια...

KICX1786.jpg

Δεν υπάρχει λόγος να τραβάτε τα μαλλιά σας, είναι μέγας χορηγός, τα έσκασε χοντρά και θα δείχνει το λογότυπό της σε κάθε ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, G1O είπε

εισαι στην huawei επειδη ειναι φθηνη ετσι;σε φορουμ ειμαι θα σχολιαζω τι θα θελες να κανω;τουλαχιστον εχω και στρωμενη δουλεια με απολαβες πολυ καλες,εσυ;εγω μπορω να σου στειλω σε πμ τα καταστηματα που διαθετω στην πολη που διαμενω,εσυ ;αλλα πως μπορει να γινει διαλογος με ενα ατομο που στερειται βασικων γνωσεων;εχω δικιο η οχι Σπυρο η θελεις να σε αποκαλω αγριανθρωπο βασει το ψευδονυμου σου;

1.JPG

2.JPG

Τόσα ξέρεις τόσα λες η δουλειά που κάνω στα ΕΛΠΕ και η θέση που έχω οι απολαβές που παίρνω το χρόνο δεν μπορείς να τις φανταστείς αλλά τα λεφτά μου έχω μάθει να τα χαλάσω σε ταξίδια έχω γυρίσει όλη την Ευρώπη και όχι να τα διαθέτω για κινητά τηλέφωνα αλλάζω σπάνια τηλέφωνο αλλά το κρατάω καιρό χρόνια αυτή τη στιγμή αντάξια των χρημάτων του κυκλοφορώ με ένα Huawei mate 10 Pro δεν το λες και φτηνό αλλά θα το αλλάξω μετά από χρόνια έχω και καλύτερα πράγματα να κάνω από το να κάθομαι να σχολιάζω άσχετα πράγματα σε κάθε έναν που γράφεις σε ένα φόρουμ Βασικά έχω το χρόνο μου να το σπαταλάω σε καλύτερα πράγματα από ότι εσύ. 

Απλά επειδή συναναστρέφομαι και με πολύ κόσμο και είμαι μέσα στο insomnia εξυπηρετώ πάρα πολύ κόσμο που θέλει να αλλάξει το τηλέφωνό του λόγω του προφίλ και των γνώσεων που έχω για αυτό αμα δεν ξέρεις καλύτερα να μην μιλάς. 

Σταματάω εδώ γιατί θέλω να πάω να κάνω και τη βόλτα μου και όχι να ασχολούμαι με ηλίθια μηνύματα μέσα σε ένα φόρουμ γράψε ότι θες και κάνε ότι γουστάρεις Καλό σου βράδυ

;] 

Επεξ/σία από CAVEMANSP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, CAVEMANSP είπε

Τόσα ξέρεις τόσα λες η δουλειά που κάνω στα ΕΛΠΕ και η θέση που έχω οι απολαβές που παίρνω το χρόνο δεν μπορείς να τις φανταστείς αλλά τα λεφτά μου έχω μάθει να τα χαλάσω σε ταξίδια έχω γυρίσει όλη την Ευρώπη και όχι να τα διαθέτω για κινητά τηλέφωνα αλλάζω σπάνια τηλέφωνο αλλά το κρατάω καιρό χρόνια αυτή τη στιγμή αντάξια των χρημάτων του κυκλοφορώ με ένα Huawei mate 10 Pro δεν το λες και φτηνό αλλά θα το αλλάξω μετά από χρόνια έχω και καλύτερα πράγματα να κάνω από το να κάθομαι να σχολιάζω άσχετα πράγματα σε κάθε έναν που γράφεις σε ένα φόρουμ Βασικά έχω το χρόνο μου να το σπαταλάω σε καλύτερα πράγματα από ότι εσύ. 

Απλά επειδή συναναστρέφομαι και με πολύ κόσμο και είμαι μέσα στο νοσοκομείο εξυπηρετώ πάρα πολύ κόσμο που θέλει να αλλάξει το τηλέφωνό του λόγω του προφίλ και των γνώσεων που έχω για αυτό Μα δεν ξέρεις καλύτερα να μην μιλάς

δεν δικαιουσαι δια να ομιλεις,αστο...εισαι εκτος πραγματικοτητας.θελεις να κανουμε μια αναζητηση στη google να δουμε ποσο σχετικα ειναι τα σχολια σου και ποσο σοβαρα να σε παρει καποιος;τι λες Σπυρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...