Προς το περιεχόμενο

Fortnite Battle Royale [F2P]


BALZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

τρεξε το install οπως πριν και εκει που θα βγαλει ερρορ ΜΗΝ πατησεις τιποτα, πηγαινε εκει που εχει κανει το install κανε copy-paste τα αρχεια που εχει εγκαταστήσει σε εναν άλλο φάκελο, μετα πατα οκ, και μετα πηγαινε εκει που εκανες το paste και τρεξε αυτο το αρχειο X:\YYY\Launcher\Portal\Binaries\Win32 or Win64\EpicGamesLauncher.exe

44 λεπτά πριν, VaggelisIoan είπε

Δεν βρισκω πουθενα λυση στο συγκεκριμενο. Και τα Αγγλικα μου δεν ειναι και πολυ καλα για νακαταλαβω λεπτομεριες :(

 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 ώρες πριν, splanis είπε

τρεξε το install οπως πριν και εκει που θα βγαλει ερρορ ΜΗΝ πατησεις τιποτα, πηγαινε εκει που εχει κανει το install κανε copy-paste τα αρχεια που εχει εγκαταστήσει σε εναν άλλο φάκελο, μετα πατα οκ, και μετα πηγαινε εκει που εκανες το paste και τρεξε αυτο το αρχειο X:\YYY\Launcher\Portal\Binaries\Win32 or Win64\EpicGamesLauncher.exe

Χίλια ευχαριστω φιλαρακι. Εκανα οτι ειπες και δουλεψε κανονικα :);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimitris21gr είπε

Σου έστειλα. Δεν είμαι δάσκαλος σε καμία περίπτωση αλλά ψάχνω για σοβαρή παρεά για χαλαρά duos!

απλα οπως ειπα την κυριακη ξεκινησα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πω ρε φίλε!!Μόλις πήρα τo καλύτερο ranking στα 4 παιχνίδια που έχω παίξει μέχρι στιγμής.Βγήκα 3ος!(2 kills)(στο Solo)

Πωω ρε ..Μπορούσα άνετα να βγώ δεύτερος αν του έριχνα καταριπάς του άλλου.Για λίγο ρε...

Επεξ/σία από SpAcE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας δεχτηκα παιδια

 

ερωτηση: εχει κανεις αλλος μικρα freezάκια; όχι ακριβώς stuttering σαν το pubg που πεφτουν τα fps τρελα απλα μερικές φορές κάνει ένα πάγωμα η οθόνη για μισό δευτερόλεπτο, μπορεί να το κάνει καθε 30' ή 1 λεπτό ξερω γω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, splanis είπε

σας δεχτηκα παιδια

ερωτηση: εχει κανεις αλλος μικρα freezάκια; όχι ακριβώς stuttering σαν το pubg που πεφτουν τα fps τρελα απλα μερικές φορές κάνει ένα πάγωμα η οθόνη για μισό δευτερόλεπτο, μπορεί να το κάνει καθε 30' ή 1 λεπτό ξερω γω

 

Αυτο σου το κανει in-game? Δεν εχω δει ποτε κατι τετοιο. Απο θερμοκρασιες καρτα και επεξεργαστη πως εισαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kaklikos είπε

Αυτο σου το κανει in-game? Δεν εχω δει ποτε κατι τετοιο. Απο θερμοκρασιες καρτα και επεξεργαστη πως εισαι;

Η GPU μ φτάνει αρκετά ψηλά κοντά στους 74c αλλά δεν ξέρω αν κάνει throttling. Είδα σε φόρουμ ότι και άλλοι το παθαίνουν μετά από κάποιο update 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ειναι τοσο δυσκολο να παιξεις duo σ αυτο το γκειμ; ενταξει και στο pubg πολλες φορες ειναι μουγκοι οι άλλοι αλλά στο φορτναιτ παραπαει, ζητημα να χω πετυχει άτομο με μικρόφωνο μια η δυο φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχω κατεβασει το game και καθως παιζω μετα απο λιγη ωρα κολλαει και βγαζει οτι δεν ανταποκρινεται. Δεν βγαζει καποιο error απλα μου εμαφνιζει την επιφανεια εργασια ενω ο η χος του game ακουγεται αλλα δεν μπαινει. Το pc ειναι καλο και σε αλλα Game δεν βγαζει προβληματα. Ξερετε τι φταιει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω κατεβάσει εδω και καμια βδομαδα το παιχνιδι και μου βγαζει το παρακατω σφαλμα και με πεταει αυτο γινεται καπου στο 80% των παιχνιδιων που θα παιξω

an unreal process has crashed ue4-fortnite

https://i.ytimg.com/vi/scjLQy_wG9I/hqdefault.jpg

 

intel i3 4170

8gb ram

gtx 950

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...