Προς το περιεχόμενο

Αυτά είναι τα Samsung Galaxy S9 και Galaxy S9+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Abudi είπε

Σοβαρή ερώτηση:

Ασχέτως τιμής, υπάρχει πιο ολοκληρωμένη και πλήρης Android συσκευή από τα S8/+ από θέμα hardware;

Μονο το note 8 και αυτο για το πενάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Main είπε

Για κινητο κατηγοριας 500€+ δεν αξιζει , για μια ακομα φορα η Samsung θα μεινει πισω απο το μηλο. Το μονο ιστορικο "μπαμ" που εκανε ηταν η μπαταρια της...

το μηλο πεθανε ολο τα ιδια και τα ιδια ειναι ασε που αντι να μικραινει μεγαλωνει κιολας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά  τις τεχνολογικές  διαφορές που εισάγουν  στην  αγορά,  σε σχέση  με τους προκατόχους τους.  Κούρσα  εντυπώσεων περισσότερο το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι περισσότερο να δώσει δηλαδη η Samsung? Τα S/Note είναι κορυφαία έτσι κι αλλιως. Ακολουθεί την τακτική της βελτίωσης στα σημεία, ακολουθώντας την πετυχημένη συνταγή. Έτσι κάνει και η Apple.

Όταν το 2 ετών S7 κοστίζει ακόμη 450 ευρώ καταλαβαίνεις ότι ο ανταγωνισμός ζορίζεται.

Υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έπρεπε να ήταν τόσο ξεπερασμένο ώστε να μην πωλείται καν.

Αυτό που μου αρέσει στη Samsung, εκτός των άλλων, είναι ότι ακούει και διορθώνει ότι δεν αρέσει στον κόσμο. Διορθώνει θεση fingerprint, βελτιώνεται συνεχώς στο software, δεν αφαιρεί τη θύρα ακουστικών κλπ.

 

Επεξ/σία από VChris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/26/2018 στις 10:22 ΜΜ, vagdesign είπε

Νομίζω δεν θα είναι έτσι ακριβώς αλλά μόνο και μόνο για την κάμερα και τις δυνατότητες που θα έχει αυτή, αξίζει αναβάθμιση από το S7 Edge που χρησιμοποιώ τώρα.

Εγώ είμαι με το s6 edge ακόμα, δεν με εντυπωσιάζει το s9 να σου πω την αλήθεια, θα περιμένω τον Μάρτη του 19 να δω το S10. Αλλιώς δεν βλέπω λόγο να μην πάρω το S8 τώρα που θα πέσει η τιμή του αναγκαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εχω το S8+ G9550 6gb 128 rom και το κινητο δεν εχει αντιπαλο.ολοι θα παμε s9 plus.θα ειναι all around κινητο.πιστευω.το καλυτερο θα το εχει κρατησει για το s10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε μου αρέσουν αν είναι εν τέλει έτσι...Είναι οφθαλμοφανές το σχεδιαστικό πισωγύρισμα. Θα μείνω με το note 8...και ειλικρινά προτιμώ το notch του Χ παρά την ασυμμετρία άνω και κάτω bezel.

Επεξ/σία από makridis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, makridis είπε

Δε μου αρέσουν αν είναι εν τέλει έτσι...Είναι οφθαλμοφανές το σχεδιαστικό πισωγύρισμα. Θα μείνω με το note 8...και ειλικρινά προτιμώ το notch του Χ παρά την ασυμμετρία άνω και κάτω bezel.

Κάτσε ρε μαν. Σοβαρά, έχεις Note 8 και σκέφτεσαι να το αλλάξεις; Σου παρουσίασε κάποιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Abudi είπε

Κάτσε ρε μαν. Σοβαρά, έχεις Note 8 και σκέφτεσαι να το αλλάξεις; Σου παρουσίασε κάποιο πρόβλημα;

Αλλάζω συνεχώς συσκευές. Κανένα πρόβλημα το note 8 έως τώρα, αλλά στη δική μου περίπτωση δεν παίζει ρόλο αυτό. Είναι χόμπι για εμένα η τεχνολογία...οπότε πρέπει να τα περάσω όλα ;) Το S9 όμως όπως το βλέπω, δεν μου αρέσει καθόλου εμφανισιακά άρα και δεν θα το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, makridis είπε

Αλλάζω συνεχώς συσκευές. Κανένα πρόβλημα το note 8 έως τώρα, αλλά στη δική μου περίπτωση δεν παίζει ρόλο αυτό. Είναι χόμπι για εμένα η τεχνολογία...οπότε πρέπει να τα περάσω όλα ;) Το S9 όμως όπως το βλέπω, δεν μου αρέσει καθόλου εμφανισιακά άρα και δεν θα το πάρω.

Οκ, τότε πάσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν το ζεστο ψωμι θα φυγουν τα S8 μολις κυκλοφορησει το καινουριο...και εμφανισιακα εχουν δικιο οσοι λενε οτι ειναι πισωγυρισμα αμα ειναι ετσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...