Προς το περιεχόμενο

Sony Dualshock 4 USB Wireless Adapter - 12,45 ευρώ


manousos82003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Κωτσόβολος έχει προσφορά τον Sony Dualshock 4 USB Wireless Adapter στα 12,45 ευρώ. Και εδώ η έκπτωση γίνεται στο ταμείο!

Κωτσόβολος:

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/periferiaka-ps4/166285-sony-dualshock-4-usb-wireless

Μαγαζιά στο Skroutz:

https://www.skroutz.gr/s/9745159/Sony-Dualshock-4-USB-Wireless-Adaptor.html?keyphrase=sony-dualshock-4-usb-wireless

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να πουμε κατι? απλα το παιρνουμε παμε ταμειο και μας λενε αυτη την τιμη..?

επισης επειδη δε ξέρω , δεν εχω προσπαθησει ποτε , μονο με αυτο συνδεεται σε pc το ds4 η και με απλο bt adapter..? γιατι απλο bt εχω , και μια χαρα συνδεω το xbox one controller

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ds4 δουλεύει και με απλό bluetooth 4 adapter με το ds 4 windows. Το official έχει  2 προτερήματα όμως.

Πρώτον η ζεύξη γίνεται αυτόματα χωρίς να πατήσεις κάτι στα windows, κρατάς πατημένο κάτω το adapter για 3 secs και όταν αρχίσει να ψάχνει και να αναβοσβήνει ανοίγεις το ds4 με το ps button + share πατημένο και βουαλά.

Δεύτερον τα ps remote play και playstation now/pstv δουλεύουν μόνο ενσύρματα ή με τον official adapter (αν σας ενδιαφέρουν).

Επεξ/σία από ilos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, ilos είπε

Το ds4 δουλεύει και με απλό bluetooth 4 adapter με το ds 4 windows. Το official έχει  2 προτερήματα όμως.

Πρώτον η ζεύξη γίνεται αυτόματα χωρίς να πατήσεις κάτι στα windows, κρατάς πατημένο κάτω το adapter για 3 secs και όταν αρχίσει να ψάχνει και να αναβοσβήνει ανοίγεις το ds4 με το ps button + share πατημένο και βουαλά.

Δεύτερον τα ps remote play και playstation now/pstv δουλεύουν μόνο ενσύρματα ή με τον official adapter (αν σας ενδιαφέρουν).

Στο στεαμ δεν θελει καν ds4windows το κανεις απλα ζευξη με το PC και παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, johnny77 είπε

χωρις να πουμε κατι? απλα το παιρνουμε παμε ταμειο και μας λενε αυτη την τιμη..?

επισης επειδη δε ξέρω , δεν εχω προσπαθησει ποτε , μονο με αυτο συνδεεται σε pc το ds4 η και με απλο bt adapter..? γιατι απλο bt εχω , και μια χαρα συνδεω το xbox one controller

Χωρις να πεις κατι :) Και γω στην τυχη το ανακαλυψα :)

Για τους "απιστους" :

wk4mrt.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kgliat είπε

Το laptop μου δεν έχει πλέον bluetooth μετά από εγκατάσταση Windows 10.. Θα παίζει αν το αγοράσω;; 

Αν το ιδιο ειναι bluetooth, γιατι οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Federacion είπε

Μα γιατί να το πάρει αφού παίζει μ'ενα απλό bt;;;

Οπως αναφερθηκε πιο πανω:

Πρώτον η ζεύξη γίνεται αυτόματα χωρίς να πατήσεις κάτι στα windows, κρατάς πατημένο κάτω το adapter για 3 secs και όταν αρχίσει να ψάχνει και να αναβοσβήνει ανοίγεις το ds4 με το ps button + share πατημένο και βουαλά.

Δεύτερον τα ps remote play και playstation now/pstv δουλεύουν μόνο ενσύρματα ή με τον official adapter (αν σας ενδιαφέρουν).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλως παω να δοκιμασω, εαν ισχυει ουτε στο τηλεφωνικο τμημα δεν ξερουν οτι ισχυει κατι τετοιο, επιμενουν οτι εχει 21ευρω. Ευχαριστω

Πηγα στο καταστημα στην Συγγρου και οντως ειχαν ενα τεμαχιο σφραγισμενο (οπως μου ειπε η κυρια στο τηλεφωνικο κεντρο) δεν ειχε καν καρτελακι, υπαλληλος δεν υπηρχε στην θεση του, τον ειδα μετα κατω ειχαν κανει πηγαδακι ολοι οι υπαλληλοι μαζι, παω ταμειο, μου λεει κοστιζει 24,90 "μα στην σελιδα λεει 21 ενω φιλος μου ειπε οτι το πηρε στα 12,5" μου απανταει οτι μπορει να ηταν προσφορα καταστηματος, πριν προλαβει να πει τον αυτοσχεδιασμο της βλεπει οτι εχει προσφορα 50%.
Δημοσιο παντου. Eυχαριστω TS

Επεξ/σία από orck
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, orck είπε

Καλως παω να δοκιμασω, εαν ισχυει ουτε στο τηλεφωνικο τμημα δεν ξερουν οτι ισχυει κατι τετοιο, επιμενουν οτι εχει 21ευρω. Ευχαριστω

Πηγα στο καταστημα στην Συγγρου και οντως ειχαν ενα τεμαχιο σφραγισμενο (οπως μου ειπε η κυρια στο τηλεφωνικο κεντρο) δεν ειχε καν καρτελακι, υπαλληλος δεν υπηρχε στην θεση του, τον ειδα μετα κατω ειχαν κανει πηγαδακι ολοι οι υπαλληλοι μαζι, παω ταμειο, μου λεει κοστιζει 24,90 "μα στην σελιδα λεει 21 ενω φιλος μου ειπε οτι το πηρε στα 12,5" μου απανταει οτι μπορει να ηταν προσφορα καταστηματος, πριν προλαβει να πει τον αυτοσχεδιασμο της βλεπει οτι εχει προσφορα 50%.
Δημοσιο παντου. Eυχαριστω TS

Γι'αυτο εβαλα την αποδειξη! Οποιος αρνηθει, τσουπ ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, manousos82003 είπε

Οπως αναφερθηκε πιο πανω:

Πρώτον η ζεύξη γίνεται αυτόματα χωρίς να πατήσεις κάτι στα windows, κρατάς πατημένο κάτω το adapter για 3 secs και όταν αρχίσει να ψάχνει και να αναβοσβήνει ανοίγεις το ds4 με το ps button + share πατημένο και βουαλά.

Δεύτερον τα ps remote play και playstation now/pstv δουλεύουν μόνο ενσύρματα ή με τον official adapter (αν σας ενδιαφέρουν).

Το πρώτο το κάνω και με απλό bt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...