Προς το περιεχόμενο

Samsung S7 399€ media market


time out

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

O κωδικός SMART1 πρέπει να δίνει έκπτωση 15% σε όλα τα Samsung κινητά (τουλάχιστον λειτουργεί και στο S8+)

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει για πλάκα 340, δεν έχει να ζηλέψει τπτ ακόμη και από τις φετινές ναυαρχιδες. Το edge είναι ίδιο ακριβώς. (με εξαίρεση την edge οθόνη/λειτουργία  και λίγο  μεγαλύτερη μπαταρία) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι βέβαια, single sim...τί στα διάλα, πώς την έχουν δει εδώ και δίνουν τις dual sim εκδοχές των S7 / S7 edge σε τόσο υψηλότερη τιμή; (ή πως δεν τις δίνουν καθόλου τα μεγάλα πολυκαταστήματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 3/2/2018 στις 11:25 ΜΜ, vgiozo είπε

Πάλι βέβαια, single sim...τί στα διάλα, πώς την έχουν δει εδώ και δίνουν τις dual sim εκδοχές των S7 / S7 edge σε τόσο υψηλότερη τιμή; (ή πως δεν τις δίνουν καθόλου τα μεγάλα πολυκαταστήματα)

Γιατί πολύ απλά δεν προορίζονται για αυτήν ευρωπαϊκή αγορά, οπότε και δεν εισάγονται επίσημα. Συναπαγεται δεν υπάρχουν στις μεγαλοαλυσιδες. Ότι δικαρτο στην κατηγορία αυτή βρεις είναι  παραεισαγωγή τύπου έφερα απ γνωστό πέντε κομμάτια από το dubai που τα πήρα 400€ και τα πουλάω 700...

Και για να είμαι και λίγο εντως θέματος. Νομίζω πως στα 330 αποτελεί μια πολύ καλή συσκευή. Δεν το λέω προσφορά, μιας και μιλάμε για συσκευή 2 ετών, αλλά σίγουρα δεν μπορείς να πεις ότι είναι λάθος αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι κι από επιδόσεις και χαρακτηριστικά, με εξαίρεση την έλλειψη 2ης ΣΙΜ (και τις υπέρυθρες, που τελικά μου έχουν χρησιμεύσει ουκ ολίγες φορές)...εγώ επειδή θα τα "έσκαγα" μόνο για καλή κάμερα σε κινητό, έχω υποκύψει στον πειρασμό και το έχω παραγγείλει δυο φορές τους τελευταίους μήνες, κι εχω ακυρώσει γιατί συνειδητοποιώ ότι θα είμαι καταδικασμένος να κουβαλώ δύο κινητά σε αρκετες περιπτώσεις, δώρον άδωρον δλδ...

Και συγχωρήστε μου το "plug" που λένε και οι φίλοι σας οι αμερικάνοι, αλλά τη τελευταία φορά είχα παραγγείλει και θήκη, που μου έμεινε αμανάτι (σφραγισμένη) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...