Προς το περιεχόμενο

Samsung S7 399€ media market


time out

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, xgol είπε

Επειδή κλασσικά δε πρόλαβα, αν κάποιος το μετανιώσει ας κάνει τον κόπο να μου στείλει ενα ΠΜ. (S7 edge)

Οι τιμές των Samsung όντως ήταν καλές, όμως σε ακόμα λιγότερα χρήματα, σε επώνυμο και σε όλους τους τομείς καλύτερο. υπάρχει το Lg G6 στα 335€ σήμερα.

https://www.bestprice.gr/item/2155010991/lg-g6-32gb.html

To S7 απο τη στιγμή που κυκλοφορεί σε λιγο το S9 το θεωρείς και 3 γενιών πίσω κινητό. Το Lg G6 είναι τελευταίας προς 2ης γενιάς κινητό.

https://www.digitaltrends.com/mobile/lg-g6-vs-galaxy-s7-vs-galaxy-s7-edge/

  • Like 1
  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το LG G6 τα περιστατικά bootloop αν googlάρεις είναι ελάχιστα έως μηδαμινά. Σε παλιότερα μοντέλα όντως ήταν συχνό πρόβλημα.

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/2/2018 στις 1:10 ΠΜ, Pakakos είπε

Για εμένα αν και ένα χρόνο παλαιότερο, το S7 είναι καλύτερο. Κάμερα, Οθόνη, Επεξεργαστής, υπερέχει. Για μπαταρία ας απαντήσει κάποιος άλλος.
Επίσης δεν το θεωρώ προσφορά όταν τον Ιούνιο του 2017 είχε παίξει το S7 στα 350€ και τον Δεκέμβριο του 2017 στα 270€ (με επιστροφή Eurobank).
Σε αυτή την τιμή πάντως, βάζει όλα τα κινητά από κάτω.

Οταν δούλευα,το S7 είχε 400€ (Black Friday).Καλώς η κακώς δεν το πήρα και έμεινα με το S4 Mini 3 χρόνια,λειτουργεί ακόμα χωρίς το παραμικρό πρόβλημα,τα έχει βγάλει τα χρήματά του. :)

ΥΓ:Θα βολευόμουν και με  Α5 2016 μεταχειρισμένο που έχει και OIS το οποίο αφαίρεσαν στο A5 2017 και καλύτερο σχεδιασμό(Δεν είναι σαν αυγό περιμετρικά και έχει επίπεδη οθόνη).

Κακώς επανέφεραν το egg design :( Η σειρά S είναι καλύτερη της Α.Βλέπω οτι τα παλιά μοντέλα έχουν το κάτι παραπάνω απο τα καινούρια(πχ OIS,OTG) αλλά υστερούν σε CPU,GPU κλπ.

13 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

Και οταν σκασει το bootloop κλαις την μοιρα σου..

Γενικά η ποιότητα της LG  είναι κατώτερη σε σχέση με Samsung και Sony,οχι μόνο στα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/160383-samsung-galaxy-s7-edge-32gb-black Aυτό το πήρε χαμπάρι κανείς. Εμένα μου το είπαν αφότου εξαντλήθηκε!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, page hamilton είπε

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/160383-samsung-galaxy-s7-edge-32gb-black Aυτό το πήρε χαμπάρι κανείς. Εμένα μου το είπαν αφότου εξαντλήθηκε!!!

Δεν ήταν λάθος τιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, page hamilton είπε

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/160383-samsung-galaxy-s7-edge-32gb-black Aυτό το πήρε χαμπάρι κανείς. Εμένα μου το είπαν αφότου εξαντλήθηκε!!!

Σιγα μην το διεθεσαν σε αυτη την τιμη...κλεφτες ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όπως μου είπαν εχθές το βράδυ ήταν διαθέσιμο και επίσης εντύπωση μου κάνει πως δεν έχουν αλλάξει ακόμα και τώρα την τιμή!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, page hamilton είπε

Πάντως όπως μου είπαν εχθές το βράδυ ήταν διαθέσιμο και επίσης εντύπωση μου κάνει πως δεν έχουν αλλάξει ακόμα και τώρα την τιμή!!! 

Για να μπεις στο σαιτ και να παρεις καποιο αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω το πρωι σε 2 καταστηματα γερμανος και τα δυο το επεζαν κινεζοι,για την προσφορα το s7 sta 299.

την κανονικη τιμη μια χαρα την ηξεραν.απο διαθεσημοτητα μηδεν.βεβαια μετα χαρας θα μου το παρεγγελναν να παω να το παρω μετα απο 2 ημερες αλλα στην κανονικη τιμη.

εγω φταιω που ασχοληθηκα.εντελως λαμογια και αναξιοπηστοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην δώσουν τα κινητά και τσάμπα.

 

Αυτοί κάθονται στα γραφεία αραχτοί κ βάζουν τιμές κραχτες και κάνουν τον κόσμο να τρέχει.

 

Μην δίνετε σημασία καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Έχω κάνει ια παραγγελεία στο Γερμανό Καλλιθέα, αλλά τελικά δεν θα το παραλάβω..

Όποιος το θέλει ας μου στείλει ΠΜ για να του δώσω τον κωδικό παραγγελίας....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, stratosmgr είπε

Καλημέρα σε όλους.

Έχω κάνει ια παραγγελεία στο Γερμανό Καλλιθέα, αλλά τελικά δεν θα το παραλάβω..

Όποιος το θέλει ας μου στείλει ΠΜ για να του δώσω τον κωδικό παραγγελίας....

Στα ποσα το χρηματα το εχεις παραγγειλει? Καλα ποτε προλαβες και εκανες παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...