Προς το περιεχόμενο

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΕΣΠΡΕΣΣΟ ARIELLI KM-150BS (39,95€)-e-shop


mourtias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ηδη την τσιμπησα με παραγγελια στις 2 το βραδυ...

νομιζω τα σχολια απο κατω τα λενε ολα...

οποιος ηθελε μηχανη (καλη ωρα) να σπευσει.. θα εξαντληθει σιγουρα σε λιγες μερες...

αλλωστε με 15 καφεδες εβγαλες τα λεφτα σου..

υπαρχει και εκτενες θεμα εδω

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω ακριβώς την ίδια μερικά χρόνια απο παλιότερη προσφορά. Καλή σε γενικές γραμμές αλλά η ποιότητα κατασκευής της μέτρια και κάτω του μετρίου.

Στη δικιά μου, την  οποία πλέον δεν χρησιμοποιώ και την έχω κάπου καταχωνιασμένη, έφυγε - κόπηκε σχετικά σύντομα το βιδάκι απο το μεταλλικό εξάρτημα που βάζεις τον αλεσμένο καφέ (portafilter) και πλέον δεν τον σουρώνει καλά. Επίσης γενικά δεν έκλεινε - κούμπωνε καλά το portafilter και συχνά ξεχύλιζε ο καφές απο πάνω αλλά αυτό μπορεί να συνέβαινε μόνο στην δικιά μου.

Δεν μπήκα στον κόπο μετά απο μερικούς μήνες χρήσης που το εμφάνισε να προβώ σε αντικατάσταση ή επισκευή καθώς βαριόμουν την διαδικασία για 40 ολόκληρα ευρώ...

Πάντως δεν θα την ξαναέπαιρνα την συγκεκριμένη. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα! ειναι παρομοια με αυτη που ειχε μπει παλι σε προσφορα απο e-shop και ειχανε γραφτει μερικες σελιδες σχολια?

για 2-3 καφεδες την ημερα πιστευω αξιζει.....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π: 19εκ, Μ: 27εκ, Υ: 29εκ. Κι εγώ πάντως δηλώνω ευχαριστημένος. Την χρησιμοποιώ  3 χρόνια τώρα σχεδόν καθημερινά και αν εξαιρέσεις τα συχνά καθαρίσματα που χρειάζεται δεν έχει κάνει κιχ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Ipopotamos είπε

Π: 19εκ, Μ: 27εκ, Υ: 29εκ. Κι εγώ πάντως δηλώνω ευχαριστημένος. Την χρησιμοποιώ  3 χρόνια τώρα σχεδόν καθημερινά και αν εξαιρέσεις τα συχνά καθαρίσματα που χρειάζεται δεν έχει κάνει κιχ

Σε ευχαριστώ πολύ! Τα 19εκ είναι όπως το βλέπουμε από μπροστά ή από μπροστά έως το δοχείο του νερού? Τα μπερδεύω συχνά γιαυτό. 

Επεξ/σία από Tsakman21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, billiboo είπε

και στο σκρουτζ έχει καλές κριτικές, να πούμε οτι είναι 15bar δεν είναι 4-5 σαν τις πολύ φτηνές. 

Έχει με 4-5 bar, εγώ σε όλες 15+ έχω δει.

Εκτός από αλεσμένο παίρνει και μερίδες; Έχει δοκιμάσει κανείς αν βγάζει καλό καφέ έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Έχει με 4-5 bar, εγώ σε όλες 15+ έχω δει.

Εκτός από αλεσμένο παίρνει και μερίδες; Έχει δοκιμάσει κανείς αν βγάζει καλό καφέ έτσι;

https://www.skroutz.gr/c/2413/mixanes-Espresso.html?order_by=pricevat&order_dir=asc   αν δεις οι πρωτες ειναι λιγα bar

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Tsakman21 είπε

Σε ευχαριστώ πολύ! Τα 19εκ είναι όπως το βλέπουμε από μπροστά ή από μπροστά έως το δοχείο του νερού? Τα μπερδεύω συχνά γιαυτό. 

19 όπως το βλέπουμε από μπροστά και 27 από μπροστά μέχρι δοχείο. Επίσης να προσθέσω πως το γκρουπ που έρχεται με την μηχανή είναι κάπως μεγάλο για μονή δόση και μικρό για διπλή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τοσο καλη ειναι ρε παιδια; προσφατα πηρα ενα μπρικι για εσπρεσσο και μπορω να πω οτι πλεον εχω μαθει τα κολπα του και βγαινει σχετικα καλος ο καφες. να τσιμπησω και αυτην;;;

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...