Προς το περιεχόμενο

μιλάς ή κάνεις ότι δε ξέρεις τίποτα;


Γιαούρτι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εννοείται δε λες τίποτα σε κανέναν.

μάτια και αυτιά ανοιχτά. στόμα κλειστό. αυτό να θυμάσαι στη δουλειά και δε θα χάσεις

εμένα βέβαια έχει τύχει το ανάποδο. Να με προειδοποιήσει άτομο (πολύ καλός φίλος όμως).. "πρόσεχε γιατί είσαι στα υπόψιν να φεύγεις".

τελικά διώξανε άλλον και κρατήσανε εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αναφορά σε κείμενο

Κριτική ασκούμε για να δείξουμε ότι στη σχέση και στην αγάπη πρέπει να υπάρχει αμοιβαία εμπιστοσύνη, όχι κατασκοπεία με το παραμικρό. Λίγο κατανόηση χρειάζεται ανάμεσα στο τι σημαίνει αφορμή και τι σημαίνει αιτία. Χωρίς εμπιστοσύνη δεν υπάρχει ρομαντική σχέση. Sex-partnership ναι, σχέση όχι.

@Muchacho καλή ερώτηση για food for thought. Πέραν των γνωστών parental controls για παιδιά κάτω του 10, σε έφηβους θα τους έφερνα στο τραπέζι και με δυο προτάσεις θα τους εξηγούσα τους πιθανούς κινδύνους του gadget που έχει. Ναι, σε 2 προτάσεις. Τζάμπα νομίζεις μας μαθαίνουν πως να εξηγούμε δυσνόητες και περίπλοκες έννοιες σε παιδάκια δημοτικού;;

Αλλά να συγχέουμε το ανήλικο παιδί με εν δυναμεί αγαπημένο και ενήλικο πρόσωπο το θεωρώ μαλακία μεγάλη.

 

* Επίτηδες το κάνω copy-paste εδώ γιατί στα 5 λεπτά που έγραφα το παραπάνω, το άλλο θέμα κλειδώθηκε...

* θεωρώ και δείχνω ότι έχω γράψει κάτι σημαντικό που πιστεύω δεν αξίζει να μην εμφανιστεί (ή να χαθεί η προσπάθεια μου)

* moderators και λοιποί, αυτό το πράγμα να κλειδώνεται αυθαίρετα ένα θέμα όταν κάποιος γράφει κάτι έχει επαναληφθεί αρκετές φορές. Κουράζετε και δεν υπερβάλλω. Δεν πρόκειται να ψαχτώ για να στείλω σε προσωπικά μηνύματα τα παράπονα μου εφ'όσον μου δίνεται η εντύπωση ότι θα σπαταλήσω επιπλέον χρόνο με τη μεγάλη πιθανότητα να πάει και αυτός χαμένος.

Αυτό είναι το feedback μου για το φαινόμενο ενοχλητικά κλειδώματα. Είτε βρείτε σοβαρή λύση, είτε μην τα κλειδώνετε. Σε κάθε περίπτωση, δεν θα σας πω εγώ τι audience θέλετε να προσελκύσετε στη κοινότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...