Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ακριβώς αυτό

Εκεί ποντάρουν 

Να πεις έλα μωρέ 20€ σιγά.

Να μην την πάρει κανείς να δούνε μετά πως θα την ρίξουν 

Τα ίδια ποντάρει και ο κώτσος στο δίπλα θέμα . Την έβαλα 413 μια μέρα , και λέει μετά άσε τσάμπα διαφήμιση από το Insomnia παίζει ( ας την 449€ ) = 36€ αεράτα εκεί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ακριβώς αυτό

Εκεί ποντάρουν 

Να πεις έλα μωρέ 20€ σιγά.

Να μην την πάρει κανείς να δούνε μετά πως θα την ρίξουν 

Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα... Επιπλέον δεν είναι όλοι σαν κι εμάς που είμαστε πάνω απο μια τιμή να ξέρουν πότε ανέβηκε ή κατέβηκε μια τιμή. Κάποιος που θα την δεί 299 και δεν την έχει παρακολουθήσει ( ο μέσος πελάτης ) , δεν θα κάτσει να δει πόσο είχε πριν ( 339 ) ή πόσο είχε πάει το χαμηλότερο ( 279 ). Αν του κάνει η τιμή με οτι την συγκρίνει εκείνη την στιγμή ( άλλα μοντέλα ή άλλα μαγαζιά ) θα την πάρει. Αν όχι θα πάει παρακάτω, θα πάρει άλλο μοντέλο ή θα την πάρει απο αλλού.

Επίσης μια τιμή ανεβαίνει και κατεβαίνει για πολλούς λόγους. Ένας φυσικά είναι οτι κάτι μπορεί να μη πουλάει όπως αναφέρεις. Άλλος είναι οτι το promo μπορεί να το δίνει ο προμηθευτής για συγκεκριμένα τεμάχια ή χρονική περίοδο και όντως να μην μπορεί να γίνει η ίδια τιμή στην συνέχεια. Μετά ανταγωνισμός και πάει λέγοντας.

Ωστόσο, πιστεύω οτι αν κάποιος που την θέλει ακόμη πει οτι την έχει δει στο insomnia στα 279 , θα του την δώσουν την τιμή...  ;-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, villasg είπε

Επιβεβαιωση για τα 104 εκατοστα

 

Τα έχεις βάλει ανάποδα τα ποδαράκια, φαίνεται στη φωτο σου.

Το μπρος-πίσω γύρνα και στα δύο.

Η κούρμπα να είναι προς τα μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Τα έχεις βάλει ανάποδα τα ποδαράκια, φαίνεται στη φωτο σου.

Το μπρος-πίσω γύρνα και στα δύο.

Η κούρμπα να είναι προς τα μέσα.

Δεν νομιζω ......

ΝΑ απο την ιδια την εταιρια

kJs0u1X.jpg

nJFnjQj.jpg

και η δικια μου

c3KT73h.jpg

Οπως θα διαπιστωσεις λοιπον τα εχω τοποθετησει σωστα

Δες και το κουτι της για να καταλαβεις

58C4A4D3-572D-4355-B854-75A7E7BD5119.jpeg

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iosif1980 είπε

Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα... Επιπλέον δεν είναι όλοι σαν κι εμάς που είμαστε πάνω απο μια τιμή να ξέρουν πότε ανέβηκε ή κατέβηκε μια τιμή. Κάποιος που θα την δεί 299 και δεν την έχει παρακολουθήσει ( ο μέσος πελάτης ) , δεν θα κάτσει να δει πόσο είχε πριν ( 339 ) ή πόσο είχε πάει το χαμηλότερο ( 279 ). Αν του κάνει η τιμή με οτι την συγκρίνει εκείνη την στιγμή ( άλλα μοντέλα ή άλλα μαγαζιά ) θα την πάρει. Αν όχι θα πάει παρακάτω, θα πάρει άλλο μοντέλο ή θα την πάρει απο αλλού.

Επίσης μια τιμή ανεβαίνει και κατεβαίνει για πολλούς λόγους. Ένας φυσικά είναι οτι κάτι μπορεί να μη πουλάει όπως αναφέρεις. Άλλος είναι οτι το promo μπορεί να το δίνει ο προμηθευτής για συγκεκριμένα τεμάχια ή χρονική περίοδο και όντως να μην μπορεί να γίνει η ίδια τιμή στην συνέχεια. Μετά ανταγωνισμός και πάει λέγοντας.

Ωστόσο, πιστεύω οτι αν κάποιος που την θέλει ακόμη πει οτι την έχει δει στο insomnia στα 279 , θα του την δώσουν την τιμή...  ;-)

Αυτό που αναφέρεις όμως δεν ισχύει για αυτήν την περίπτωση ( εδώ έχουμε τιμή που καθορίζεται από το κατάστημα και μάλιστα αποκλειστικά! γιατί δεν βλέπω να την έχουν οι άλλοι μεγάλοι για να ματσάρουν στην τιμή ) οπότε δεν είναι έτσι όπως το λες .

Το έγραψα και πίσω ότι έγινε ξεστοκάρισμα αρκετών από τα 60 τεμ που είχε το κατάστημα και πλέον έχουμε να περιμένουμε τα μοντέλα 2018! ( όχι βέβαια σε τέτοιες τιμές ) ωστόσο η tv πάει 3 χρόνια πίσω! 

Φυσικά και θα έπεφτε κι άλλο αν δεν είχε πουλήσει κάποια ! ;)  έως ώρας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Τα έχεις βάλει ανάποδα τα ποδαράκια, φαίνεται στη φωτο σου.

@turbat0s βαλε μια φωτο να δω πως τα εχεις βαλει εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, villasg είπε

Δες και το κουτι της για να καταλαβεις

58C4A4D3-572D-4355-B854-75A7E7BD5119.jpeg

Άρα εγώ έχω βάλει το αριστερό δεξιά και το δεξιό αριστερά. :rolleyes::rolleyes:

Το αφήνω ως έχει για κέρδος χώρου μέχρι να την κρεμάσω!

 

2018-02-20 16.52.42.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Άρα εγώ έχω βάλει το αριστερό δεξιά και το δεξιό αριστερά. :rolleyes::rolleyes:

Το αφήνω ως έχει για κέρδος χώρου μέχρι να την κρεμάσω!

2018-02-20 16.52.42.jpg

Καλησπέρα φίλε και καλορίζικη, με τα πόδια έτσι πόσους πόντους πιάνει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Μείζον θέμα τα ποδαράκια! :lol:

Έτσι όπως τα έχω εγώ είναι μπροστά 88cm και πίσω περίπου 96cm.

Με ενδιαφέρει από πόδι σε πόδι.. 88 δηλαδή; πίσω έχω χώρο οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ρε πάρτε μια βάση και βάλτε την στον τοίχο να ησυχασετε

+ Γλυτώνετε και χώρο και φαίνεται και κυριλέ ;)

Αν υπάρχει το έπιπλο όμως γιατί να δώσεις έξτρα λεφτά, συν τρύπες, τοποθέτηση κλπ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maxdore217 είπε

Αυτό που αναφέρεις όμως δεν ισχύει για αυτήν την περίπτωση ( εδώ έχουμε τιμή που καθορίζεται από το κατάστημα και μάλιστα αποκλειστικά! γιατί δεν βλέπω να την έχουν οι άλλοι μεγάλοι για να ματσάρουν στην τιμή ) οπότε δεν είναι έτσι όπως το λες .

Το έγραψα και πίσω ότι έγινε ξεστοκάρισμα αρκετών από τα 60 τεμ που είχε το κατάστημα και πλέον έχουμε να περιμένουμε τα μοντέλα 2018! ( όχι βέβαια σε τέτοιες τιμές ) ωστόσο η tv πάει 3 χρόνια πίσω! 

Φυσικά και θα έπεφτε κι άλλο αν δεν είχε πουλήσει κάποια ! ;)  έως ώρας. 

ποσο πιστευεις οτι ειναι η αντικειμενικη της αξια σε σχεση με την αγορα;

εγω ως κατοχος θεωρω οτι τα 280€ που πληρωσαμε για 49 ιντσες με καλη ποιοτητα κατασκευης κ εικονας ειναι πολυ οκ

ειδικα αν σκεφτεις οτι δεν υπηρχε φθηνοτερη κ οσες ηταν σε κοντινες αλλα παντα υψηλοτερες τιμες ηταν κατι fu κ turbox k finlux που πιστευω οτι ειναι αρκετα χειροτερες

τι μποικοταζ δλδ να κανεις σε τετοια περιπτωση ,οκ πανω απο 280€ δεν θα εδινα αλλα αφου χρειαζομουν tv μολις ειδα οτι ειναι οκ την αγορασα οπως νομιζω εκαναν οι περισσοτεροι

τι να πουμε δλδ κ για κατι παρταλια επωνυμες που το μονο που πουλανε ειναι ονομα κ τιμες 400€ για ιδια specs κ πολυ χειροτερη ποιοτητα κατασκευης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ρε πάρτε μια βάση και βάλτε την στον τοίχο να ησυχασετε

+ Γλυτώνετε και χώρο και φαίνεται και κυριλέ ;)

Έξτρα λεφτά;  δεν λέει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Αν υπάρχει το έπιπλο όμως γιατί να δώσεις έξτρα λεφτά, συν τρύπες, τοποθέτηση κλπ;

Ναι οκ αλλά αν είναι ίσα ίσα με κίνδυνο με ένα κούνημα να σας πέσει καλύτερα δίνεις 20-25€ παίρνεις μια βάση και είσαι ήσυχος.

 

Καλύτερα 20-25€ παρά σπασμένη οθόνη αξίας 280€ :)

3 λεπτά πριν, vairass είπε

Έξτρα λεφτά;  δεν λέει.. 

Αν είναι να γλυτώσεις την οθόνη από το να πέσει αξίζει πιστεύω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...