Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Ναι οκ αλλά αν είναι ίσα ίσα με κίνδυνο με ένα κούνημα να σας πέσει καλύτερα δίνεις 20-25€ παίρνεις μια βάση και είσαι ήσυχος.

Καλύτερα 20-25€ παρά σπασμένη οθόνη αξίας 280€ :)

Αν είναι να γλυτώσεις την οθόνη από το να πέσει αξίζει πιστεύω :)

Ναι Οκ με αυτή την σκέψη συμφέρει. Το θέμα είναι ότι πήγε η τιμή στα 328...ετσι μου την βγάζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, vairass είπε

Ναι Οκ με αυτή την σκέψη συμφέρει. Το θέμα είναι ότι πήγε η τιμή στα 328...ετσι μου την βγάζει. 

Περίμενε λογικά θα την ξαναριξουν την τιμή.

Μην αγοράζεις τωρα π ανέβηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vairass είπε

Ναι Οκ με αυτή την σκέψη συμφέρει. Το θέμα είναι ότι πήγε η τιμή στα 328...ετσι μου την βγάζει. 

Εαν την προσθέσεις στο καλάθι την βγάζει 299

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, what_if είπε

ποσο πιστευεις οτι ειναι η αντικειμενικη της αξια σε σχεση με την αγορα;

εγω ως κατοχος θεωρω οτι τα 280€ που πληρωσαμε για 49 ιντσες με καλη ποιοτητα κατασκευης κ εικονας ειναι πολυ οκ

ειδικα αν σκεφτεις οτι δεν υπηρχε φθηνοτερη κ οσες ηταν σε κοντινες αλλα παντα υψηλοτερες τιμες ηταν κατι fu κ turbox k finlux που πιστευω οτι ειναι αρκετα χειροτερες

τι μποικοταζ δλδ να κανεις σε τετοια περιπτωση ,οκ πανω απο 280€ δεν θα εδινα αλλα αφου χρειαζομουν tv μολις ειδα οτι ειναι οκ την αγορασα οπως νομιζω εκαναν οι περισσοτεροι

τι να πουμε δλδ κ για κατι παρταλια επωνυμες που το μονο που πουλανε ειναι ονομα κ τιμες 400€ για ιδια specs κ πολυ χειροτερη ποιοτητα κατασκευης

Γιατί τα μπερδεύεις έτσι ? 

Δεν μιλάω για αντικειμενικές αξίες μιλάω για προσφορά/ζήτηση , το πρώτο που λες είναι για σπίτια που η αξία τους μένει σταθερή σχετικά στον χρόνο όχι για τεχνολογικά αγαθά! 

Καλά έκανες και αγόρασες και αν κάνεις έναν κόπο είμαι από τους πρώτους που είπαν ότι είναι η καλύτερη τιμή ανά ίντσα εδώ και περίπου 6 μήνες και όποιος θέλει μια φθηνή 49 είναι  ήταν !καλή περίπτωση σε εκείνα τα χρήματα .

Αυτό που με εξοργίζει όμως είναι το θράσος των μαγαζιών να έχουν μικρό στοκ ( από μερικούς που δεν παρέλαβαν μάλλον ) και εκεί που είδαν ότι έγινε μια Α ζήτηση να λένε βάλε + τόσο θα το πάρουν! και να πεις ότι είναι καινούργια μοντέλο να πω οκ ρισκάρουν , εδώ όμως είναι τυχεροί που ξεστόκαρας επειδή το είχαν μόνοι τους .... οπότε γιατί να μην αφήσουν την τιμή στα 279€ μέχρι να φύγουν όλα τα αποθέματα τους?

Θέλεις να σου δώσω και άλλο τέτοιο παράδειγμα ? Τις προάλλες διάβαζα για ένα πληκτρολόγιο από eshop το οποίο το έβαλαν σε μια τιμή στις προσφορές 7μέρου και μετά το άλλαξαν και το έβαλαν ακριβότερα επειδή έφευγε! Ντροπή και μόνο. 

Αυτό λέω ! όπως την πήρες εσύ φθηνά να την πάρει και Χ τύπος εδώ μέσα που χρειάζεται μια οικονομική πρόταση . ( εκεί πάει έπρεπε να μην πάρει κανένας και να δεις πως θα πήγαινε και χαμηλότερα μετά ) 

Τα  άλλα που διάβασα περί προμηθευτών είναι παραμύθια το you είναι όμιλος infoquest που είναι εισαγωγική εταιρία ( είτε θα το έχει είτε όχι ) δεν παίζει να το έφεραν ξανά 5 τεμ. για να τα βάλουν 20€ παραπάνω.  

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αντικειμενικη αξια = πραγματικη αξια συγκρινομενη με τα υπολοιπα προιοντα ιδιων η παρομοιων προδιαγραφων/ποιοτητας/επιδοσεων/whatever

προσωπικα πανω απο 280€ δεν εδινα για αυτην ,ετσι νετα σκετα ,αν ο αλλος βεβαια πρεπει να παρει τωρα tv κ 300 να δωσει σε σχεση με το τι υπαρχει εκει εξω παλι οκ αγορα θα κανει

τωρα λοιπον που εχω tv κ δεν χρειαζομαι να κανω αγορα αμεσα ,ξεροντας χοντρικα την αγορα κ το τι παιζει,καραδοκω για τις hisense n5300 η n5700

εκει κοντα στο μουντιαλ μολις πεσουν κοντα στα 400 εφυγα 

Επεξ/σία από what_if
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, what_if είπε

προσωπικα πανω απο 280€ δεν εδινα για αυτην

Σωστα , αλλα στα 280 ειναι vfm .
Λιγο που την "επαιξα" ειναι μια χαρα αξιοπρεπεστατη tv για αυτα τα χρηματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, villasg είπε

Σωστα , αλλα στα 280 ειναι vfm .
Λιγο που την "επαιξα" ειναι μια χαρα αξιοπρεπεστατη tv για αυτα τα χρηματα

περασες τις ρυθμισεις μου;

αν ναι πως σου φαινεται με πριν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σ ολους,  εγω την ειχα κλεισει προ βδομαδας, αλλα δεν θα προχωρησω σε αγορα,,,αν καποιος ενδιαφερεται με την παλια τιμη να την παρει σε π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, what_if είπε

περασες τις ρυθμισεις μου;

αν ναι πως σου φαινεται με πριν;

Μια χαρα , λιγο με το πρασινο θελω να ασχοληθω  αλλα τα αφησα γιατι ξεραθηκα στον υπνο .
Το επομενο τσεστ πιο αργα με το tvbox (zidoo x8) με κανα 1080 εργακι
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τραπεζι μου ειναι 1,10μ περιπου σε μηκος οι διαστασεις που λενε αυτοι ειναι Διαστάσεις: 111,3 x 70,2 x 23 cm (με βάση) ... Εχει κανεις μετρησει ή μπορει να το κανει να δω αν αρκει το τραπεζι? Περιμενω να πεσει στην αρχικη τιμη να κανω κινηση αν χωραει βεβαια και στο επιπλακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, liverpoolman είπε

To τραπεζι μου ειναι 1,10μ περιπου σε μηκος οι διαστασεις που λενε αυτοι ειναι Διαστάσεις: 111,3 x 70,2 x 23 cm (με βάση) ... Εχει κανεις μετρησει ή μπορει να το κανει να δω αν αρκει το τραπεζι? Περιμενω να πεσει στην αρχικη τιμη να κανω κινηση αν χωραει βεβαια και στο επιπλακι

Νομίζω είσαι οκ, 1.04 είπανε πριν ότι είναι η μέγιστη απόσταση στα πόδια που σε ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση ( καπου ειδα την απαντησησ αλλα ψαχνω και δεν την βρισκω ) .
Τι συστημα θελει για να την βαλεις/κρεμασεις στον τοιχο ?
Και εαν εχετε/ξερετε  καποιο δοκιμασμενο

13 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Εχει κανεις μετρησει ή μπορει να το κανει να δω αν αρκει το τραπεζι?

gWSceGz.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...