Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που φαίνεται μέχρι αύριο στις 11 ρε παιδιά? Θα τους πάρω αύριο τηλέφωνο να τους ρωτήσω αν στέλνουν στην Εύβοια στον πατέρα μου . Δεν έχει acs εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά αραχτε μην τρελενεστε.

 

Όλο προσφορές παίζουν. Όλο και κάτι θα βγει σε λίγες μέρες πάλι ;)

 

Προϊόντα υπάρχουν,λεφτά δεν υπάρχουν ;)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, notist είπε

Που φαίνεται μέχρι αύριο στις 11 ρε παιδιά? Θα τους πάρω αύριο τηλέφωνο να τους ρωτήσω αν στέλνουν στην Εύβοια στον πατέρα μου . Δεν έχει acs εκεί. 

Εχει ενα χρονο που μετραει αναποδα(δες παραπανω). Γιατι δεν ριχνεις μια απο το eshop τους; Βαλε την διευθυνση και αστους να κουρευονται.

στις 11 το πρωί, οχι βραδυ. 

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, notist είπε

Ναι το είδα που το έβαλες πριν γράψω . Εγώ Αθήνα είμαι να παραλάβω αλλά πως θα την πάω σκέφτομαι. 

Αν ριξεις τα πισω καθισματα του αμαξιου, και παλι δεν ξερω, δεν το εχω κανει. Ξερεις κανεις ποσο ειναι το πλατος και ποσο το υψος χωρις την βαση; Γιατι τα βρισκω διαφορετικα σε καθε site.

στην θεση σου θα παραγγελνα ηλεκτρονικα και θα εγραφα ευβοια. Και αν προλαβαινα αυριο θα επαιρνα τηλεφωνο για αλλαγες/διευκρινισεις. Ή βαλε ξυπνητηρι αυριο 9 το πρωί μην το ξεχασεις :)

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξαναλεω με Hyundai i30 1400/2010 πενταπορτο , εριξα τα πισω καθισματα και την κουβαλησα μια χαρα χωρις χρηση πορτμπαγκαζ ( το εχω αεριο και πισω εχω την ρεζερβα και αλλα πολλα .
Επισης ευβοια που εισαι και δεν εξυπηρετει η Acs ? .
Και εγω ευβοια ειμαι και ξερω οτι οπου δεν εχει γραφεια συνεργαζετε με αλλους τοπικους κουριερ

Κανε κανονικα την παραγγελια μην φοβασαι

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν διευκρίνισα στα Στύρα είναι και απ ότι ξέρω όχι acs δεν έχει ούτε μουλάρι να την πάει. Θα ξυπνήσω πρωί και Θα τους πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επελεξα να ερθει στον χωρο μου, με acs... Ειναι υποχρεωμενοι να στην φερουν στην πορτα ετσι δεν ειναι? Επισησς σε παιρνουν τηλεφωνο απο πριν να ξερεις, γνωριζει κανεις? Το υποκαταστημα της acs ειναι σχετικα κοντα στο σπιτι αλλα δεν κουβαλιεται με την καμμια η τηλεοραση απο μενα... Εφοσον επελεξα να ερθει στην πορτα αυτο δεν πρεπει να κανουν ? Ξερεις κανεις τι παιζει? Εσας σας ηρθε στην πορτα ή την πηρατε απο υποκαταστημα acs? Γιατι παραπανω διαβαζω ατομα που την κουβαλησαν με αυτοκινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liverpoolman είπε

Παιδια επελεξα να ερθει στον χωρο μου, με acs... Ειναι υποχρεωμενοι να στην φερουν στην πορτα ετσι δεν ειναι? Επισησς σε παιρνουν τηλεφωνο απο πριν να ξερεις, γνωριζει κανεις? Το υποκαταστημα της acs ειναι σχετικα κοντα στο σπιτι αλλα δεν κουβαλιεται με την καμμια η τηλεοραση απο μενα... Εφοσον επελεξα να ερθει στην πορτα αυτο δεν πρεπει να κανουν ? Ξερεις κανεις τι παιζει? Εσας σας ηρθε στην πορτα ή την πηρατε απο υποκαταστημα acs? Γιατι παραπανω διαβαζω ατομα που την κουβαλησαν με αυτοκινητο

Στην πόρτα σου θα τη φέρουν μην αγχώνεσαι.

Μόνο όσοι επιθυμούν πάνε και κουβαλάνε οι ίδιοι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, turbat0s είπε

Στην πόρτα σου θα τη φέρουν μην αγχώνεσαι.

Μόνο όσοι επιθυμούν πάνε και κουβαλάνε οι ίδιοι.

Οκ. Ειδα οτι εφτασε χτες στο υποκαταστημα, λογικα αυριο θα την φερουν ετσι? Ειδοποιουν με καποιο τροπο τηλεφωνο κτλ? Για να ξερω να ειμαι σπιτι μην αφησουν χαρτακι και την κανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει την χτύπησα κυριακάτικα μην χάσω την τιμή πάλι όπως την προηγούμενη φορά. Θα την πάρω εγώ Αθήνα να κάνω τις ρυθμίσεις του what if και βλέπουμε πως θα την πάω στον πατέρα μου στα Στύρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, notist είπε

Εντάξει την χτύπησα κυριακάτικα μην χάσω την τιμή πάλι όπως την προηγούμενη φορά. Θα την πάρω εγώ Αθήνα να κάνω τις ρυθμίσεις του what if και βλέπουμε πως θα την πάω στον πατέρα μου στα Στύρα. 

Scan πρεπει να κανεις απο εκει, για να πιασει τα τοπικα καναλια. Επισης το wifi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Scan πρεπει να κανεις απο εκει, για να πιασει τα τοπικα καναλια. Επισης το wifi...

Λες? Γιατί η κεραία που έχουμε εκεί Υμηττό βλέπει όπως εγώ εδώ στην Παλλήνη που μένω. 

Τι εννοείς για wifi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...