Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 hours ago, kmarios said:

Για το θέμα του ambilight

έτοιμες λύσεις χωρίς pc πχ https://store.lightpack.tv/

 https://www.dreamscreentv.com/shop/

 

Καλορίζικη η tv. Να ρωτήσω κάτι ; Αυτοί έχουν ambilight kit με hdmi στην tv 200-300 euro ή δεν κατάλαβα ακριβώς τι πουλάνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τηλεόραση είναι τίμια και το πάνελ αρκετά καλό.

Ωστόσο σε μένα έχει σοβαρό θέμα bleeding στο κάτω μέρος της οθόνης και αυτό είναι show stopper για μένα για να την προτείνω για κύρια χρήση.

Για εξοχικό δεύτερη τηλεόραση, σε τπτ παπούδες μανάδες πατεράδες μια χαρά είναι. Αλλά εγώ δεν θα την έπαιρνα για κύρια τηλεόραση.
Βέβαια επαναλαμβάνω είναι τιμιότατη για τα λεφτά της. Αν κάποιος δεν έχει τα χρήματα και βλέπει με καμιά 32ρα της πλάκας, εννοείται την αγοράζει.

Αν διαθέτει budget για κάτι καλύτερο ανεβαίνεις πιο ψηλά για κάτι καλύτερο (βέβαια θα ανέβεις 200 Ευρώ για να πάρεις κάτι καλύτερο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Lefteris235 είπε

Η τηλεόραση είναι τίμια και το πάνελ αρκετά καλό.

Ωστόσο σε μένα έχει σοβαρό θέμα bleeding στο κάτω μέρος της οθόνης και αυτό είναι show stopper για μένα για να την προτείνω για κύρια χρήση.

Για εξοχικό δεύτερη τηλεόραση, σε τπτ παπούδες μανάδες πατεράδες μια χαρά είναι. Αλλά εγώ δεν θα την έπαιρνα για κύρια τηλεόραση.
Βέβαια επαναλαμβάνω είναι τιμιότατη για τα λεφτά της. Αν κάποιος δεν έχει τα χρήματα και βλέπει με καμιά 32ρα της πλάκας, εννοείται την αγοράζει.

Αν διαθέτει budget για κάτι καλύτερο ανεβαίνεις πιο ψηλά για κάτι καλύτερο (βέβαια θα ανέβεις 200 Ευρώ για να πάρεις κάτι καλύτερο)

Καλησπέρα, 

αν είναι όσο σοβαρό λες το θέμα, επικοινώνησε με την Astra Service που είναι ο πάροχος της εγγύησης για την Ελλάδα , μήπως και στην αλλάξουν. Το κακό είναι οτι θα πρέπει να την στείλεις για έλεγχο, αλλά παίζει σοβαρό ενδεχόμενο αντικατάστασης, ή τουλάχιστον επισκευής αν είναι τόσο εμφανές όσο λες. 

 

http://serviceonline.gr/epikoinonia/

Επεξ/σία από iosif1980
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, iosif1980 είπε

Καλησπέρα, 

αν είναι όσο σοβαρό λες το θέμα, επικοινώνησε με την Astra Service που είναι ο πάροχος της εγγύησης για την Ελλάδα , μήπως και στην αλλάξουν. Το κακό είναι οτι θα πρέπει να την στείλεις για έλεγχο, αλλά παίζει σοβαρό ενδεχόμενο αντικατάστασης, ή τουλάχιστον επισκευής αν είναι τόσο εμφανές όσο λες. 

http://serviceonline.gr/epikoinonia/

To πρόβλημα γίνεται ορατό μόνο στο μαύρο.

Θα βγάλω φωτογραφία όταν μπορέσω να σας δείξω, γιατί δεν την έχω εγώ την τηλεόραση αλλά τα πεθερικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τελειώνουν οι εκπτώσεις αλλάζει η τιμή στα 329 πάλι.

Όποιος διαβάζει το νήμα , την θέλει και δεν προλάβει να την βάλει σήμερα αναφέρει στην τηλεφωνική υποστήριξη του You οτι την είδε στο insomnia στα 279 και του δίνουν την τιμή , για όσο υπάρχουν ακόμη κομμάτια...

;-)

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ετσι οπως το καταλαβα και εγω θελει πανω απο 100 ευρω για να βαλεις το ambilight.:(Οποτε μαλλον θα βολευτουμε με καμια λεντοταινια των 5 ευρω μου φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ξαναλεω , σοβαρη αναβαθμιση θα ειναι μια ηχομπαρα να αποκτησει ηχο ( και δεν παει χαμενη οτι Tv και να παρεις μετα ) .
Ειμαι σε αναμονη μην ξαναβαλει ο κοτσοβ την Philips HTL2183B στο 100€ , αλλα γλυκοκοιταζω και την SONY HT-CT80 στο 100€ παλι που εχει το Mediamarkt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, villasg είπε

Εγω το ξαναλεω , σοβαρη αναβαθμιση θα ειναι μια ηχομπαρα να αποκτησει ηχο ( και δεν παει χαμενη οτι Tv και να παρεις μετα ) .
Ειμαι σε αναμονη μην ξαναβαλει ο κοτσοβ την Philips HTL2183B στο 100€ , αλλα γλυκοκοιταζω και την SONY HT-CT80 στο 100€ παλι που εχει το Mediamarkt

Γιατι οχι ενα συστημα 2.1 να εχεις και μπασο;

1 ώρα πριν, Lefteris235 είπε

To πρόβλημα γίνεται ορατό μόνο στο μαύρο.

Θα βγάλω φωτογραφία όταν μπορέσω να σας δείξω, γιατί δεν την έχω εγώ την τηλεόραση αλλά τα πεθερικά

Νομιζω μονο στο μαυρο εμφανιζεται. Λαχεια ειναι τα πανελ δυστυχως. Στειλε την φωτο στην astra sevice αφου παρεις τηλεφωνο εξαλος.

30 λεπτά πριν, dio7 είπε

Δυστυχως ετσι οπως το καταλαβα και εγω θελει πανω απο 100 ευρω για να βαλεις το ambilight.:(Οποτε μαλλον θα βολευτουμε με καμια λεντοταινια των 5 ευρω μου φαινεται...

Θελω να παρω και εγω...παιζουν σκετες ή θελουν υπολογιστη; Αλλαζουν χρωμα;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Γιατι οχι ενα συστημα 2.1 να εχεις και μπασο;

Μα 2.1 ειναι το SONY HT-CT80  και 3.1 ειναι το Philips HTL2183B

 

25 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Στειλε την φωτο στην astra sevice αφου παρεις τηλεφωνο εξαλος

ΟΧΙ εαν εισαι κατω απο 10 μερες που παρελαβες , παρε στο you και κραξε εξαλος για αντικατασταση ! !

 

25 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Θελω να παρω και εγω...παιζουν σκετες ή θελουν υπολογιστη; Αλλαζουν χρωμα;

Να παρεις , σκετες παιζουν , ναι αλλαζουν ( λινκ παραπισω )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, villasg είπε

Μα 2.1 ειναι το SONY HT-CT80  και 3.1 ειναι το Philips HTL2183B

ΟΧΙ εαν εισαι κατω απο 10 μερες που παρελαβες , παρε στο you και κραξε εξαλος για αντικατασταση ! !

Να παρεις , σκετες παιζουν , ναι αλλαζουν ( λινκ παραπισω )

Παιδιά αν έχετε τίποτα 2.1 ηχεία υπολογιστή φθηνά (π.χ. τίποτα  τέτοιο που σας περισσεύουν) τα συνδέετε με καρφί στην tv και έχετε αποτέλεσμα πολύ καλύτερο από τα ηχεία της. Aυτή είναι μια φθηνή και εύκολη λύση που βελτιώνει αρκετά το θέμα ήχος.

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όποιος θέλει εχω κανει κράτηση και παραλαβή απο Ρέντη γιατί τελικως θα πάω σε 32 αρα σε γκαρσονιέρα και πιστεύω ότι αυτή δεν θα με βολέψει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manthos_27 είπε

Παιδιά όποιος θέλει εχω κανει κράτηση και παραλαβή απο Ρέντη γιατί τελικως θα πάω σε 32 αρα σε γκαρσονιέρα και πιστεύω ότι αυτή δεν θα με βολέψει! 

Mια χαρά θα σε βολέψει φίλε. Η 32" είναι πλέον λίγες ακόμα και για υπνοδωμάτιο, πόσο μάλλον για γκαρσονιέρα. Αν είναι αυτός ο λόγος θα κάνεις πολύ καιρό να πετύχεις 49" στα 280 με αξιοπρεπή χαρακτηριστικά. Σκέψου το και μην βιάζεσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Mια χαρά θα σε βολέψει φίλε. Η 32" είναι πλέον λίγες ακόμα και για υπνοδωμάτιο, πόσο μάλλον για γκαρσονιέρα. Αν είναι αυτός ο λόγος θα κάνεις πολύ καιρό να πετύχεις 49" στα 280 με αξιοπρεπή χαρακτηριστικά. Σκέψου το και μην βιάζεσαι. 

49" για υπνοδωμάτιο είναι υπερβολή.

 

Εκτός και αν έχει κανένα τεράστιο υπνοδωμάτιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...