Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

1. Αν σε ενδιαφέρει , ναι πάρε.

2. Δεν ξέρω , εσύ ξέρεις τι χρειάζεσαι και τι όχι ( η του θέματος είναι 49'' 22,8 cm μεγαλύτερη στον διαγώνιο ) ...προσωπικά θα σκεφτόμουν που μπορώ να βάλω στην θέση σου και την άλλη tv! ( προφανώς δεν μιλάω για αποθήκη! )  

Tελικά μάλλον βρέθηκε σ αυτή την τιμή από συμφορουμίτη που την είχε παραγγείλει

την άλλη tv έχω βρει να την πουλήσω δεν την θέλω για 2η και με +30 ευρώ παίρνω την blau. Γενικά ειμαι της άποψης ότι όσο μεγαλύτερη τόσο καλυτερη :P , οπότε ρωτάω αν αξίζει αυτή αναβάθμιση απ την samsung.

Η χρήση που της κάνω είναι 2nd screen του pc, για ταινιες σειρες κλπ και ελάχιστη tv, masterchef :P και καναν αγώνα 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, what_if είπε

επισης καλο θα ηταν ο φιλτατος @iosif1980 να μας πει τι ισχυει στις περιπτωσεις προβληματικων panel οπως του φιλου @leonidas777 

αντικατασταση η επιστροφη χρηματων δεχονται;

τοσο τζιρο κ διαφημιση κ support  τους κανουμε δω μεσα

μεχρι στο skroutz ειδα θετικη κριτικη αγοραστη ο οποιος ανεφερε πληροφοριες που ξεκαθαρα διαβασε στο insomnia (το οτι το panel ειναι lg που ανακαλυψαμε εμεις εδω)

αν μας φερθουν ωραια θα επιβραβευσουμε κ με αλλες αγορες

ps 

αν βαλετε κ κανενα δωρακι του στυλ φτηνη αλλα ανθεκτικη επιτοιχια βαση θα καθαρισετε ολες τις αντιστοιχες f&u ,turbox ,finlux που παιζουν σε παρομοιες τιμες ,γιατι ας μην γελιομαστε η πλειοψηφια πλεον μονο για τετοιες τηλεορασεις εχει λεφτα

Η τιμή καθορίζει κατά την γνώμη μου την αγορά . Βάση τοίχου μπορεί να μην θέλουν όλοι  , άσε που δεν το λες λύση εκεί που θα πάρεις μια tv να σου δώσουν και κάτι άλλο δώρο ( ψηλο άσχετο αντικειμενάκι ή αδιάφορο)  προσωπικά τιμή θα έβλεπα ως κάτι αξιόλογο σε σχέση με τον ανταγωνισμό της πάντα... εγώ πχ και όπως βλέπω και άλλους ρίχνουμε ματιές στις 55'' 4k από αυτό αυτό μπορούν να δουν ότι μια καλή τιμή δεν θα περάσει απαρατήρητη σίγουρα.  

3 λεπτά πριν, splanis είπε

Tελικά μάλλον βρέθηκε σ αυτή την τιμή από συμφορουμίτη που την είχε παραγγείλει

την άλλη tv έχω βρει να την πουλήσω δεν την θέλω για 2η και με +30 ευρώ παίρνω την blau. Γενικά ειμαι της άποψης ότι όσο μεγαλύτερη τόσο καλυτερη :P , οπότε ρωτάω αν αξίζει αυτή αναβάθμιση απ την samsung.

Η χρήση που της κάνω είναι 2nd screen του pc, για ταινιες σειρες κλπ και ελάχιστη tv, masterchef :P και καναν αγώνα 

Και πολύ μεγάλη να την έχεις πάλι πρόβλημα είναι !  ( '' την tv  '' )

Δεν μπορείς να βρει έπιπλο την ακουμπήσεις και τα σχετικά ! ;) :D

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μια χαρά χωράει :D

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/165692-f%26u-fls55700n-55 τσεκαρα κι αυτη αλλα ξεφευγει λιγο στα λεφτα

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, splanis είπε

μια χαρά χωράει :D

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/165692-f%26u-fls55700n-55 τσεκαρα κι αυτη αλλα ξεφευγει λιγο στα λεφτα

το θέμα δεν είναι να είναι μεγάλη,  το θέμα είναι να είναι αποδοτική!

Αν μπορείς και μεγάλη και αποδοτική τότε μετράς!!!!!! ( τα λεφτά που θα ξοδέψεις χαχαχαχαχ ) :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ να την δω από κοντα την blau για να αποφασίσω, κρίνοντας απ τα σχόλια οι περισσότεροι λένε ότι αξίζει αν και είδα μερικά προβληματάκια :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, splanis είπε

δεν μπορώ να την δω από κοντα την blau για να αποφασίσω, κρίνοντας απ τα σχόλια οι περισσότεροι λένε ότι αξίζει αν και είδα μερικά προβληματάκια :/

τα προβληματακια δεν ειναι ακριβως προβληματακια

απλα οι περισσοτεροι δεν εχουν εμπειρια απο μεγαλες τηλεορασεις κ θεωρουν οτι ολα θα ειναι αψογα αλλα δεν ειναι οπως δεν ειναι σε κανενα panel οσο ακριβο κ αν ειναι

αν διαβασεις το τοπικ θα δεις οτι ανθρωποι με καλες τηλεορασεις εχουν εκφραστει θετικα

θεωρω οτι για την τιμη της εχει καλη ποιοτητα συνολικα ,ισως καλυτερη απο τον ανταγωνισμο σε αυτες τις κατηγοριες τιμης

η εικονα δε ειναι καλυτερη απο οτι πληρωνεις ,αρκετα καλυτερη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γενικα δεν βλεπω πολυ τηλεοραση ουτε εχω πολλες απαιτησεις κλαιν μαιν δηλαδη απλά δεν θέλω να είναι εμφανώς χειρότερη απ την παλια μου http://www.e-shop.gr/samsung-ue40d6000-200hz-3d-40-led-p-PER.157102

 

υ.γ υπαρχει καμια επεκταση εγγυησης που μπορω να παρω στο you?

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, splanis είπε

γενικα δεν βλεπω πολυ τηλεοραση ουτε εχω πολλες απαιτησεις κλαιν μαιν δηλαδη απλά δεν θέλω να είναι εμφανώς χειρότερη απ την παλια μου http://www.e-shop.gr/samsung-ue40d6000-200hz-3d-40-led-p-PER.157102

υ.γ υπαρχει καμια επεκταση εγγυησης που μπορω να παρω στο you?

11 χρονια εξελιξη σε σχεση με την παλια lcd, σου δεν νομιζω οτι θα εχει χειροτερη εικονα

βεβαια κανεις δεν μπορει να σου πει σιγουρα αν δεν δει τις 2 τηλεορασεις να παιζουν πλαι πλαι

Επεξ/σία από what_if
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, what_if είπε

11 χρονια εξελιξη σε σχεση με την παλια lcd σου δεν νομιζω οτι θα εχει χειροτερη εικονα

βεβαια κανεις δεν μπορει να σου πει σιγουρα αν δεν δει τις 2 τηλεορασεις να παιζουν πλαι πλαι

εε δεν νομιζω να εχουν μεγαααααλη διαφορα, αλλα εχουν μεγαλη διαφορα στις ινστες και στην παλαιοτητα οποτε θα προχωρησω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, splanis είπε

εε δεν νομιζω να εχουν μεγαααααλη διαφορα, αλλα εχουν μεγαλη διαφορα στις ινστες και στην παλαιοτητα οποτε θα προχωρησω :P

εγω λεω οτι θα μας γραψεις εδω ενθουσιασμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες επειδη εχουμε καταχραστει το subforum των προσφορων

αν θελετε ας συνεχισουμε την κουβεντα στο τοπικ που εφτιαξα για την tv

παρακαλω να μην γραψουμε τπτ αλλο εδω

οτιδηποτε νομιζετε οτι ειναι χρησιμο πειτε μου να το βαλω στο αρχικο ποστ

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω σε play station ή αλλη συσκευη εχει δοκιμαστει ? Σκεφτομαι να συνδεσω pc για games ή παχνιδομηχανη... Τα herz της θα ειναι λετε προβλημα στα games? Ασχετο αλλα η τηλεοραση αν πετυχεις καλο προγραμμα τα ΣΠΑΕΙ.... Περναει ακομα και την πλασμα πιστευω σε καλο προγραμμα γιατι ειναι πιο φωτεινη... Πετυχα μια σειρα που ειχε και γαμβ την αναλυση και δεν πιστευα τι εβλεπα... Οποτε παιδια πιο πολυ απο οαλ παιζει ρολο η πηγη... Στις μεσες ελληνικες εκπομπες δημιουργειται θορυβος και πολυ φωτεινοτητα στα προσωπα ειδικα σε στουντιο με πολυ φως... εκει η πλασμα νικαει.. αλλα αν πετυχεις σειρα ή ταινια τοτε καθε λεπτομερια φαινεται στα θετικα.. τελος μην διαννοηθειτε να βαλετε dvd εκει θα ξενερωσετε... ειναι μεγαλη η οθονη ξαναλεω και φαινεται η παραμικρη ατελεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...