Προς το περιεχόμενο

παρκάρισμα σε ξένο ιδιωτικό χώρο


Cabir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, zio10 είπε

Πώς το στηρίζεις αυτό και πως μπαινοβγαίνει μετά;

εχει οπες για βιδες   

 

Τα προϊόντα μαζί με τα υλικά στερέωσης (βύσματα και βίδες) καθώς και τις οδηγίες είναι συσκευασμένα σε χαρτοκιβώτιοδιαστάσεων 60 cm x 80 cm x 5 cm. Το μόνο που χρειάζεστε είναι τα κατάλληλα εργαλεία για την τοποθέτησ'η της στο έδαφος.

Επεξ/σία από christopher0016
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, orck είπε

Νομιζω οτι οι παρανομοι αφηνουν τα δικα τους στο πεζοδρομιο η στον δρομο παραλληλα, οποτε....

Οχι, γιατι αν διαβασες τα ποιο πανω ποστ κλεινουν μονο τον φιλο μας ;) αν τα εβαζαν ετσι οπως λες θα τους έκλειναν ολους ,και εκει θα ηταν ποιο ευκολα τα πραγματα γιατι θα έκλειναν και την εισοδο του παρκιν ,και θα τα επερνε  ο γερανος ,μαζι με μια  κληση για παρκαρισμα πανω σε πεζοδρόμιο :)

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εαν τον βολεψει τον TS   χωρις να εχει προβληματα με γειτονες πεζοδρομια κτλπ . ειναι μια καλη οικονομικη λυση  για το προβλημα του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, christopher0016 είπε

εχει οπες για βιδες 

μονο επιδι ειναι οικοπεδο να μην εχει εκει που θα τα βαλει χωμα :( αν και μπορει να ριξει λιγο τσιμεντο και να το φτιαξει πριν :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, darkman είπε

μονο επιδι ειναι οικοπεδο να μην εχει εκει που θα τα βαλει χωμα :( αν και μπορει να ριξει λιγο τσιμεντο και να το φτιαξει πριν :)

σωστο λογικα θα ριξει λιγο τσιμεντο και θα το φτιαξει. η αλλιως με  πασαλακια  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Μήπως δε βολέυει στο βάλε βγάλε όμως;

Δεν εχει βαλε βγαλε :) ενα μικρος πίρος ειναι τον βγαζεις και ολο αυτο που βλεπεις γινετε ενα με το πάτωμα :) μετα απλα το ξανα σηκώνεις και βαζεις παλι τον πίρο :)

Επεξ/σία από darkman
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, zio10 είπε

Μήπως δε βολέυει στο βάλε βγάλε όμως;

ευκολο ειναι  αρκει να εχεις τα καταλληλα εργαλεια . στο χωμα εαν βαλεις  πυρους  η πασαλακια   με μια μικρη βαριοπουλα  τα χωνεις ανετα στο χωμα.  και βγαινουν σχετικα ευκολα. 

σε τσιμεντο ευκολα τα βιδωνεις   ευκολα τα ξεβιδωνεις

Επεξ/σία από christopher0016
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, christopher0016 είπε

ευκολο ειναι  αρκει να εχεις τα καταλληλα εργαλεια . στο χωμα εαν βαλεις  πυρους  η πασαλακια   με μια μικρη βαριοπουλα  τα χωνεις ανετα στο χωμα.  και βγαινουν σχετικα ευκολα. 

σε τσιμεντο ευκολα τα βιδωνεις   ευκολα τα ξεβιδωνεις

Εννοούσα για να παρκάρεις κάθε φορά αλλά δεν είχα καταλάβει πως λειτουργεί, μου εξήγησε ο darkman :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, darkman είπε

Δεν εχει βαλε βγαλε :) ενα μικρος πίρος ειναι τον βγαζεις και ολο αυτο που βλεπεις γινετε ενα με το πάτωμα :) μετα απλα το ξανα σηκώνεις και βαζεις παλι τον πίρο :)

τα καθίκια στο μυαλο και την ψυχη θα τον βγαλουν τον πιρο και θα ξαναπαρκάρουν, το εχω δει με τα ματια μου να το κανει κοπανος (σαλονικιος που κατεβηκε στην αθηνα και λεει τους αθηναίους κομπλεξικούς κατα τα αλλα), κλειδωνια θέλει και βάλε βγάλε δυστυχως...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paylidis είπε

τα καθίκια στο μυαλο και την ψυχη θα τον βγαλουν τον πιρο και θα ξαναπαρκάρουν, το εχω δει με τα ματια μου να το κανει κοπανος (σαλονικιος που κατεβηκε στην αθηνα και λεει τους αθηναίους κομπλεξικούς κατα τα αλλα), κλειδωνια θέλει και βάλε βγάλε δυστυχως...

Ετσι ειναι, εγω εχω ενα τετοιο ακριβος απεναντι μου :) το εχουν βαλει απο τον δημο για να μην μπαίνουν μεσα στον πεζόδρομο :) εχουν βαλει ενα ,και αριστερα και δεξια δυο κολονακια και χωραει  μονο ενα αμαξι ,το ξεκλειδώνουν  οταν ειναι για τον δημο η για τροφοδοσία, και για ασφαλεια για να μην το βγαζουν εχουν βαλει ενα μεγάλο ατσάλινο λουκέτο :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/2/2018 στις 8:31 ΜΜ, webparts είπε

Δε στεκει αυτο,αν δε μπορει να επεμβει η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ποιος θα επεμβει;

Μηπως ο TS καλεσε μονο στην τροχαια και απλα ο τυπος δεν γουσταρε να ασχοληθει;

Δηλαδη εμενα με εχουν κλεισει μεσα στο σπιτι μου και μου λετε οτι δε μπορει να επιληφθει η αστυνομια επι του θεματος;

Ας φωναξουμε το σουπερμαν τοτε να το μετακινησει.

Για να μπορέσει να εισέλθει και να πράξει η αστυνομία σε ιδιωτικό χώρο χρειάζεται εισαγγελέας ή ένταλμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...