Προς το περιεχόμενο

Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL


seithan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαίνω... 

Οποιοσδήποτε μπορεί να αποκτήσει ένα Microsoft email και να έχει τα office apps για online χρήση, ποια η διαφορά? 

Το θίγω γιατί ένα feedback αναφέρει πως είναι μόνο για online χρήση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, kostanen είπε

Δεν καταλαβαίνω... 

Οποιοσδήποτε μπορεί να αποκτήσει ένα Microsoft email και να έχει τα office apps για online χρήση, ποια η διαφορά? 

Το θίγω γιατί ένα feedback αναφέρει πως είναι μόνο για online χρήση 

Δεν είναι μόνο για Online. Κατεβάζεις κανονικά τις εφαρμογές. Είμαι σε αυτήν ακριβώς την διαδικασία τώρα.

Ο Χώρος που αποκτάς στο Onedrive είναι όντως 5TB.

Τώρα για το αν θα κρατήσει η συνδρομή ένας Θεός ξέρει. Ούτως ή άλλως υποτίθεται ότι το cloud είναι για backup και δεν τα έχουμε μόνο εκεί τα αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vgiozo είπε

Υπάρχει, λέτε, θέμα απορρήτου για τα αρχεία που θα μεταφορτωθούν στο OneDrive με χρήση τρίτης διεύθυνσης email;;

Δεν νομίζω. Από τη στιγμή που αλλάζεις password είναι σαν να έχεις βάλει το email σου.

Το ερωτηματικό είναι το πόσο θα κρατήσει. Λογικά θα σε ειδοποιούν πριν στο κλείσουν για οποιοδήποτε λόγο οποτε έχεις χρόνο να τα σβήσεις. 

Επεξ/σία από sveltos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, sveltos είπε

Δεν νομίζω. Από τη στιγμή που αλλάζεις password είναι σαν να έχεις βάλει το email σου.

Το ερωτηματικό είναι το πόσο θα κρατήσει. Λογικά θα σε ειδοποιούν πριν στο κλείσουν για οποιοδήποτε λόγο οποτε έχεις χρόνο να τα σβήσεις. 

Ναι αλλάζεις το pass. Αλλά ο κάτοχος του email δεν μπορεί να πατήσει forgot password, και να του έρθει η διαδικασία αλλαγής password?

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, pankostas είπε

Ναι αλλάζεις το pass. Αλλά ο κάτοχος του email δεν μπορεί να πατήσει forgot password, και να του έρθει η διαδικασία αλλαγής password?

Εγώ είμαι ο κάτοχος του email. Αφού έχω outlook κανονικά με το email αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, pankostas είπε

Ναι αλλάζεις το pass. Αλλά ο κάτοχος του email δεν μπορεί να πατήσει forgot password, και να του έρθει η διαδικασία αλλαγής password?

όχι δεν μπορεί, μόνο ειδοποίηση στον admin του ιδρύματος μπορεί να σταλεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως είναι business το account που πήρα. Δεν είναι ιδρύματος. Και μπορώ να αλλάξω το password οποτε θέλω. Αν το ξεχάσω όμως δεν υπάρχει τρόπος... Το έγραφαν και οι οδηγίες που μου ήρθαν.

Κατά τ'άλλα δεν υπάρχει κανένας φόβος να πάρει άλλος το account μου. Μόνο να λήξει όπως έχω πει αν και δεν βλέπω πουθενά να λέει για τ8 ποτε λήγει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με βλεπω να αγοραζω ξανα λογισμικο απο καταστημα σε κουτι.... απλα επειδη εχω ιντερντετ γλυτωνω λεφτα στα παντα... :D :D

μονο εβαυ...εχω αγορασει αρκετες φορες (πανω απο 10) κασπερσκυ, στο 1 /10 της τιμης μαγαζιων και ολα κομπλε.... εχω γλυτωσει εκατομυρια :P το "θεμα " που παρατηρησα ειναι οτι η αδεια,, παροτι εγω πηρα μονο 1 κωδικο , μπορει να ειναι απο πακετο για 3-5-10 υπολογιστες...αλλα who cares..

επειδη διαβασα για κλειδια κλπ... και για φορματ... τι εννοειτε? κρατατε καπου τα email ή χειρογραφα τους κωδικους για να τους εχετε για future reference? δεν το εχω κανει ποτε η αληθεια ειναι και μπηκα σε σκεψεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/13/2018 στις 8:52 ΜΜ, LEFteriz είπε

Έχω αγοράσει από αυτόν μερικές φορές. Κανένα πρόβλημα. https://www.ebay.co.uk/usr/fcauj07?_trksid=p2060353.m2749.l2754

17 ώρες πριν, johnnycer είπε

Με ενδιαφέρει και εμένα το συγκεκριμένο, υπάρχουν και για Google Drive αρκετά και unlimited...

https://www.ebay.co.uk/itm/Google-Drive-Unlimited-added-to-your-Google-Account/162716150721?hash=item25e2a36bc1:g:HeIAAOSwlp1Z1oBz

Αυτό μάλιστα μπαίνει και σε υπάρχον email account!

Ψήνομαι να πάρω ένα για Google Drive αλλά έχω ενδοιασμούς γιατί στο description αναφέρει ότι δεν λειτουργεί η εφαρμογή Backup and Sync. Αν το έχεις πάρει, μπορείς να το επιβεβαιώσεις;  

 

Επίσης για office βρήκα αυτόν 

https://m.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-Personal-Subscription-To-renew-or-new-accounts-/222830109438?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20150519202348%26meid%3D91d1026c24d54806bdbd3afcffe6e57c%26pid%3D100408%26rk%3D17%26rkt%3D23%26sd%3D202182273742%26itm%3D222830109438&_trksid=p2056116.c100408.m2460

Η διαφορά του με τους υπόλοιπους είναι ότι είναι για χρόνο συνδρομή, δίνει 1 ΤΒ one drive ΑΛΛΑ μπορείς να χρησιμοποιήσεις το δικό σου email. Το θεωρώ πιο safe αλλά σαφώς πιο ακριβό. 

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, pskouras είπε

Κάποιος έχει αγοράσει το nod από ebay; Αν ναι από πού μιας και λήγει το αντιικο

https://www.ebay.com/itm/Eset-Internet-Security-Version-11-on-2018-3-Years-1-PC-for-Windows/112301077494?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα κι αυτόν, που λέει ότι σου προσφέρει τη δυνατότητα να επιλέξεις και το username που θέλεις

https://www.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-LIFETIME-Account-Subscription-5-Users-Windows-Mac/323057679330

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, vgiozo είπε

Βρήκα κι αυτόν, που λέει ότι σου προσφέρει τη δυνατότητα να επιλέξεις και το username που θέλεις

https://www.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-LIFETIME-Account-Subscription-5-Users-Windows-Mac/323057679330

Το domain λογικά όμως δεν θα είναι επιλογής. Απλά μπορείς να διαλέξεις κάτι πιο εύκολο. 

Νομίζω όλοι πάνω κάτω τα ίδια πουλάνε. Μερικοί έχουν και ακριβώς τις ίδιες περιγραφές με άλλο Username.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...