Προς το περιεχόμενο

Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL


seithan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, drdedus είπε

κάποια πρόταση για πωλητή που να δίνει retail ?

επικοινώνησα με έναν και πήρα την παρακάτω απάντηση

 

YOU WILL BE ABLE TO LOG INTO YOUR ACCOUNT, BUT THE KEY WONT LINK TO THE ACCOUNT

IT won't LINK TO MICROSOFT ACCOUNT, IT CAN BE USED UP TO 5
TIMES

SO YOU WILL BE ABLE TO USE IT ON UP TO 5 PC'S AND THE DIFFERENCE IS THAT IT WORKS WITH UPGRADES. THE ONE AVAILABLE FOR SALE WORKS WITH 1PC AND DOESENT WORK WIT UPGRADES. IT COSTS 9€. NOT IN STOCK AT THE MOMENT, IF YOU WANT IT YOU NEED TO LET ME KNOW AND I HAVE TO ORDER IT FIRST

 

υπάρχουν εκεί έξω κλειδιά σε αυτή την κατηγορία τιμής που να συνδέονται με τον λογαριασμό και τι σημαίνει αυτό?

Θα μπορώ να κάνω format όσες φορές χρειαστεί χωρίς περιορισμούς?

Δεν με ενδιαφέρει να το περάσω σε πολλά pc αλλά όσες φορές χρειαστεί σε ένα.

Η ερωτήσεις αφορούν w10 pro.

 

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-windows_store/windows-oem-licenses/a5d57d0a-1077-4a23-b4c2-34889636b05c

 

https://m.ebay.ie/itm/Windows-10-Professional-32-64-bit-Pro-Activation-Key-Instant-Delivery-/263327495772

The judgment of the German Federal Court of Justice allowed the sale of OEM versions and DSP versions without the associated hardware.
 You purchase a product key for the software mentioned above.
 Windows and Office are trademark of Microsoft Corporation. Please note that you only purchase the product key and no license. The legal use of the product key presupposes that you already have a valid Microsoft license for the product mentioned above. In this case, you can unlock the software with the product key.
 Names or pictures used remain property of the respective companies. Contents and data copyrighted. By the judgment of the German Federal Court of Justice of July 7, 2001 the sale of OEM versions without associated hardware is allowed.
 Therefore, you may use this product key on any computer. This is clearly documented in the judgment of the German Federal Court of Justice of 06.07.2000 - I ZR 244/97

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, diplo είπε

Συναγωνιστές ψάχνω για Office 10 σε όσο πιο χαμηλή τιμή γίνεται.

Τί προτείνετε;

To Office 365 2016 εγώ το πήρα στα 3.15€...τί εννοείς οφφις 10 (2010) ;;

https://www.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-LIFETIME-Account-5-Devices-INSTANT-DELIVERY/302671011066

Επεξ/σία από vgiozo
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vgiozo είπε

To Office 365 2016 εγώ το πήρα στα 3.15€...τί εννοείς οφφις 10 (2010) ;;

 

Μπορεσες να αλλάξεις μετά το log in το  Username  και το Mail address που έδινε; Και αν ναι πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vgiozo είπε

To Office 365 2016 εγώ το πήρα στα 3.15€...τί εννοείς οφφις 10 (2010) ;;

https://www.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-LIFETIME-Account-5-Devices-INSTANT-DELIVERY/302671011066

Με ενδιαφέρει και εμένα.... το δοκίμασες? Παίζει κανονικά? Λέει μέχρι 5 devices.... για πες... Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, anonik είπε

Μπορεσες να αλλάξεις μετά το log in το  Username  και το Mail address που έδινε; Και αν ναι πως;

 

3 ώρες πριν, IcemanGr71 είπε

Με ενδιαφέρει και εμένα.... το δοκίμασες? Παίζει κανονικά? Λέει μέχρι 5 devices.... για πες... Ευχαριστώ...

Παιζει μια χαρά, αλλά δεν δίνεται η δυνατότητα αλλαγής username / email...μόνο password μπορείς να αλλάξεις...

5 συσκευές υποστηρίζει, (δοκίμασα μόνο σε δύο) έχω και 5ΤΒ χώρο στο δίσκο....βέβαια δώρον άδωρον, αφού δεν μπορείς να "επενδύσεις" στην αποθήκευση των δεδομένων σου εκεί, αν ενδιαφέρεσαι για χαμηλό κόστος (αν ήταν δλδ, ας αγόραζε κάποιος ανανέωση για το τρέχον email του, αλλα κοστίζει αρκετά παραπάνω, ειδικά για 5 συσκευές)..

...τουλάχιστον εγώ δεν θα το εμπιστευόμουν τόσο πολύ, με ξένο email...

Επεξ/σία από vgiozo
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vgiozo είπε

Παιζει μια χαρά, αλλά δεν δίνεται η δυνατότητα αλλαγής username / email...μόνο password μπορείς να αλλάξεις...

5 συσκευές υποστηρίζει, (δοκίμασα μόνο σε δύο) έχω και 5ΤΒ χώρο στο δίσκο....βέβαια δώρον άδωρον, αφού δεν μπορείς να "επενδύσεις" στην αποθήκευση των δεδομένων σου εκεί, αν ενδιαφέρεσαι για χαμηλό κόστος (αν ήταν δλδ, ας αγόραζε κάποιος ανανέωση για το τρέχον email του, αλλα κοστίζει αρκετά παραπάνω, ειδικά για 5 συσκευές) και σε ένα χρόνο θα ψάχνεσαι πώς να μεταφέρεις σε άλλο λογαριασμό.

Πάντως αν θέλει κάποιος μόνο τα Office συμφέρει? Σωστά? Και  LIFETIME δεν είναι? Δεν λήγει.... σωστά????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, diplo είπε

Συναγωνιστές ψάχνω για Office 10 σε όσο πιο χαμηλή τιμή γίνεται.

Τί προτείνετε;

Φίλε πήρα αυτό όπως σου ειπα, ενεργοποιήθηκαν κανονικά μέσω internet.

https://m.ebay.com/itm/Office-Professional-Plus-2010-W-scrap-100-Genuine-Lifetime-Key/202251986190?hash=item2f1728650e:g:7A0AAOSwAURan6Yk

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vgiozo είπε

Παιζει μια χαρά, αλλά δεν δίνεται η δυνατότητα αλλαγής username / email...μόνο password μπορείς να αλλάξεις...

5 συσκευές υποστηρίζει, (δοκίμασα μόνο σε δύο) έχω και 5ΤΒ χώρο στο δίσκο....βέβαια δώρον άδωρον, αφού δεν μπορείς να "επενδύσεις" στην αποθήκευση των δεδομένων σου εκεί, αν ενδιαφέρεσαι για χαμηλό κόστος (αν ήταν δλδ, ας αγόραζε κάποιος ανανέωση για το τρέχον email του, αλλα κοστίζει αρκετά παραπάνω, ειδικά για 5 συσκευές) και σε ένα χρόνο θα ψάχνεσαι πώς να μεταφέρεις σε άλλο λογαριασμό.

Για να καταλαβω και εγω. Τα εν λογω δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω με το υπαρχον account μου (οχι οτι εχω καποιο θεμα αλλα λεμε....).

Επισης λεει life time αλλα εμπειρικα ποσο κρατανε , τη βγαζουν δηλαδη τη χρονια ή μπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, louben είπε

Για να καταλαβω και εγω. Τα εν λογω δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω με το υπαρχον account μου (οχι οτι εχω καποιο θεμα αλλα λεμε....).

Επισης λεει life time αλλα εμπειρικα ποσο κρατανε , τη βγαζουν δηλαδη τη χρονια ή μπα?

Όχι, σου δίνουν αυτοί λογαριασμό email/username κι εσύ μπορείς να αλλάξεις μόνο τον κωδικό πρόσβασης.

Δεν έχω ιδέα, χθες μόλις το εγκατέστησα κσι δεν έχω προγενέστερη εμπειρία με τέτοιες άδειες....το διατύπωσα λάθος παραπάνω, εννοούσα ότι δεν θα εμπιστευόμουν τα δεδομένα μου σε λογαριασμό με ξένο email....

...εφόσον η άδεια είναι ακαδημαϊκή / ιδρυμάτων, μπορεί όντως να μην έχει περιορισμό χρόνου...

...αλλά εγώ θα είχα συνέχεια στο νου μου να μην "καλομάθω" με τη χωρητικότητα που μου προσφέρει και θα φρόντιζα τουλάχιστον να κρατάω αντίγραφο κι αλλού (ίσως με μια υπηρεσία cloud όπως το hubic)

Το πήρα για να έχω μια "νόμιμη" άδεια σε κάποιους υπολογιστές...μπορεί να μην ενεργοποιήσει κανείς το onedrive εξάλλου ή/και να από-επιλέξει την ρύθμιση για συγχρονισμό των αρχείων που ανοίγουν οι εφαρμογές του Office.

Επεξ/σία από vgiozo
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2018 στις 1:13 ΜΜ, vgiozo είπε

To Office 365 2016 εγώ το πήρα στα 3.15€...τί εννοείς οφφις 10 (2010) ;;

https://www.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-LIFETIME-Account-5-Devices-INSTANT-DELIVERY/302671011066

 

Ευχαριστώ!  Έκανα μία αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...