Προς το περιεχόμενο

Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL


seithan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/3/2018 στις 1:13 ΜΜ, vgiozo είπε

To Office 365 2016 εγώ το πήρα στα 3.15€...τί εννοείς οφφις 10 (2010) ;;

https://www.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-LIFETIME-Account-5-Devices-INSTANT-DELIVERY/302671011066

Εκανα κι εγω μια αγορα. το εγκατεστησα σε ενα πισι και ολα ειναι κομπλε. ευχαριστω vgiozo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ομοίως το έχω πάρει και εγώ.

5 GB OneDrive στο οποίο δεν θα βάλω τίποτα προσωπικό,

Κανονικά εγκατάσταση των προγραμμάτων στο pc

Ελπίζω να βγάλει το έτος, αν είναι όντως και lifetime τότε είναι η προσφορά (προσφορά βέβαια ίσον νόμιμο δικαίωμα...) του αιώνα.

Από την άλλη μεριά, λίγα δώσαμε λίγα θα χάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω τελικα κατεληξα σε offline συνδρομη, πιο πολυ μηπως και υπαρχει θεμα με τα αρχεια, καθως δεν θα ηθελα να εχει προσβαση κανενας σε αυτα. Οποτε πηρα μετα απο ψαξιμο αυτο καθως ο τυπος ειχε αρκετες πωλησεις/αξιολογησεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Georgegr3 είπε

Παιδια εγω τελικα κατεληξα σε offline συνδρομη, πιο πολυ μηπως και υπαρχει θεμα με τα αρχεια, καθως δεν θα ηθελα να εχει προσβαση κανενας σε αυτα. Οποτε πηρα μετα απο ψαξιμο αυτο καθως ο τυπος ειχε αρκετες πωλησεις/αξιολογησεις.

 

 

Εχω ψωνισει και γω Pro Plus 2016, εδω και 1.5+ χρονο. Το κλειδι θα παντρευτει με το Microsoft account σου και δεν θα χρειαζεται ουτε καν κωδικο να βάζεις σε νεο installation. Εχε απλα υποψιν οτι η MS εχει καποιους (αθλιους) περιορισμους σε σχεση με το ποσες φορες μπορεις να το κανεις install-activation μεσα σε Χ χρονικο διάστημα.

Επεξ/σία από Alphaleader
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε εντάξει. Μικρή σημασία έχει για το 99.9999% εδώ μέσα. Μια χαρά κάνεις την δουλειά σου με το υπάρχον. :)

Το Pro Plus 2016 δίνει και δωρεάν χώρο στο one drive; 

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ε εντάξει. Μικρή σημασία έχει για το 99.9999% εδώ μέσα. Μια χαρά κάνεις την δουλειά σου με το υπάρχον. :)

Το Pro Plus 2016 δίνει και δωρεάν χώρο στο one drive; 

 

Οχι! Ειναι το κλασσικο standalone office. Δεν εχει σχέση με το συνδρομητικο Office365.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2018 στις 1:13 ΜΜ, vgiozo είπε

To Office 365 2016 εγώ το πήρα στα 3.15€...τί εννοείς οφφις 10 (2010) ;;

https://www.ebay.com/itm/Microsoft-Office-365-LIFETIME-Account-5-Devices-INSTANT-DELIVERY/302671011066

Ψώνισα και εγώ ένα να υπάρχει, lol, βασικά δεν υπάρχει πρόβλημα με την αποθήκευση των αρχείων μπορείς να το ρυθμίσεις με προσωπικό λογαριασμό σου Onedrive ή Googledrive ή ότι θες. Επίσης μπορείς να είσαι συνδεδεμένος σαν άλλος χρήστης Microsoft και σε άλλον χρήστη να είναι τα office 365 που χρησιμοποιείς οπότε κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω συνδρομή office 365 αυτη με το 1TB. 7€ τον μήνα. Ο λογαριασμός live που έχω στα Windows 10 και στο pc και στο κινητό μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη συνδρομή αυτη; Υπόψη πως ο λογαριασμός εχει ήδη συνδρομή δυο ευρω το μήνα για 50GB OneDrive. Θέλω να αναβαθμίσω και να σταματήσω την προηγούμενη συνδρομή. Το κινητό όμως ο,τι φωτογραφια ή βιντεο βγάζω αυτόματα το συγχρονίζει με το OneDrive. Αυτο θα συνεχίσει να ισχύει; Γενικά το 1 τέρα στο OneDrive στο δίνει;

Συν ότι έχω αγοράσει το office 2016 pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση / Απορία:

"Για όσους κάνουν αγορά τα "κλειδία"

Τι γίνεται με τα αρχεία σας; Τα στοιχεία που δηλώνονται δεν είναι από προσωπικό σας εμαιλ απ όσο γνωρίζω αλλά ένα εμαιλ που δηλώνει ο πΧ πωλητής.

Έχει αναρωτηθεί κανείς (αν ισχύει) πως μπορεί ως Διαχειριστής (θεωρητικά) να έχει πρόσβαση σε προσωπικά σας αρχεία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια πληροφορία

*ίσως λίγο άτοπο που το ανέφερα εδώ μιας και ο τίτλος αναφέρεται στα Windows 10 (αν είναι εφικτό ας το μεταφέρουν οι διαχειριστές, αν θέλουν) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, turbat0s είπε

Δε νομίζω ότι ο πωλητής κλειδιών μπορεί να έχει τέτοια πρόσβαση. 

Η Microsoft ασφαλώς και μπορεί και σίγουρα έχει!

Οι Χ πωλητές έχουν business εκδόσεις (διαχειριστής κοινώς) που πουλάνε. Γι αυτό το αναφέρω. 

Στο παρελθόν έχω επικοινωνήσει με κάποιον και μου είχε αναφέρει πως δεν τους επιτρέπει η MS να δηλώνουν διαφορετικά εμαιλς. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kormos είπε

Ερώτηση / Απορία:

"Για όσους κάνουν αγορά τα "κλειδία"

Τι γίνεται με τα αρχεία σας; Τα στοιχεία που δηλώνονται δεν είναι από προσωπικό σας εμαιλ απ όσο γνωρίζω αλλά ένα εμαιλ που δηλώνει ο πΧ πωλητής.

Έχει αναρωτηθεί κανείς (αν ισχύει) πως μπορεί ως Διαχειριστής (θεωρητικά) να έχει πρόσβαση σε προσωπικά σας αρχεία;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια πληροφορία

*ίσως λίγο άτοπο που το ανέφερα εδώ μιας και ο τίτλος αναφέρεται στα Windows 10 (αν είναι εφικτό ας το μεταφέρουν οι διαχειριστές, αν θέλουν) :)

Αυτο που κάνω εγώ μιας και χρησιμοποιώ Onedrive "lifetime" λογαριασμό αγορασμένο απο Ebay (με email σε domain τύπου custom) είναι να κάνω τα folders μου .rar αρχεία encypted με κωδικό (google it) με το Winrar και αν προκειται για μεγάλους φακέλους splitted ανα 8gb... Αυτό για τα προσωπικά μου αρχεία. Έτσι έχεις το κεφάλι σου ήσυχο τουλαχιστον και για το μόνο που έχεις να ανησυχείς είναι για το αν θα σου σβήστει κάποτε ο λογαριασμός.

Πάντως έτσι και αλλιώς χρησιμοποιώ το Onedrive σαν 3η πηγη backup (μετά απο 2 μηχανικούς που έχω), μπορώ να έχω τα αρχεία μου anytime απο οπουδήποτε (προγραμματα/.iso εικόνες κτλ) και να τα κάνω share στον οποιοδήποτε με πολύ λίγα κλίκ. Μόνο και μόνο για αυτά αξιζει καθε cent που έδωσα!

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, johnnycer είπε

Αυτο που κάνω εγώ μιας και χρησιμοποιώ Onedrive "lifetime" λογαριασμό αγορασμένο απο Ebay (με email σε domain τύπου custom) είναι να κάνω τα folders μου .rar αρχεία encypted με κωδικό (google it) με το Winrar και αν προκειται για μεγάλους φακέλους splitted ανα 8gb... Αυτό για τα προσωπικά μου αρχεία. Έτσι έχεις το κεφάλι σου ήσυχο τουλαχιστον και για το μόνο που έχεις να ανησυχείς είναι για το αν θα σου σβήστει κάποτε ο λογαριασμός.

Πάντως έτσι και αλλιώς χρησιμοποιώ το Onedrive σαν 3η πηγη backup (μετά απο 2 μηχανικούς που έχω), μπορώ να έχω τα αρχεία μου anytime απο οπουδήποτε (προγραμματα/.iso εικόνες κτλ) και να τα κάνω share στον οποιοδήποτε με πολύ λίγα κλίκ. Μόνο και μόνο για αυτά αξιζει καθε cent που έδωσα!

Χρήσιμες οι πληροφορίες που έδωσες.

Ένα κομμάτι και το lifetime όντως είναι και αυτό. Αν γίνει διαγραφή απροειδοποίητα θα χάσεις όχι μόνο την πρόσβαση αλλά και τα αρχεία σου καθώς δε νομίζω να μπει στη διαδικασία ο Χ πωλητής να σε ενημερώσει...

Οπότε εδώ θα έλεγες πως είναι καλύτερα το onedrive εκτός του πακέτου που προσφέρουν;

Ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...