Προς το περιεχόμενο
Πως γίνεται να κερδίσεις λεφτά από το στοίχημα?

rapani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, exitpc είπε

Δεν εχω ασχοληθει καθολου με το κινο.Ολα αυτα τα παιχνιδια γενικα δε μου αρεσουν γιατι νιωθω οτι ειναι φτιαχτά.Ποιο ειναι το μεγαλυτερο ποσο που εχεις κερδισει?Γιατι για να ασχοληθεις τοσο πολυ σημαινει οτι εχεις γλυκαθει απο μεγαλο ποσο

Εχω πάρει έως και 250...δεν σε γλυκαίνει αυτό φίλε... Αλλά σε γλυκάινει η ιδέα να κερδίσεις. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 316
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Η καλυτερη συνταγη ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ.Δεν χρειαζεται να παρεις κι αλλους στον λαιμο σου. Μονα ζυγα στον stoiximan δινει 1,87 καθε σημειο, θα πρεπε να δινει 2,00 για να σαι σε βαθος χρονου στα λεφτα σου.Το

Εμενα με ενδιαφερει να προστατευσω εστω και εναν που θα πει να παιξει μονα ζυγα στο μπασκετ, φανταζομαι τα καταφερα. Αν θες πες μας με ποιο κριτηριο επιλεγεις ενα ματς που θα χει μονους ποντους.

Περιέργως τα μονά ζυγά στο μπάσκετ, αν και αρκετά κοντά στο 50-50 δεν είναι ακριβώς ισοπίθανα. Ο κύριος λόγος είναι ότι ως τελικό σκορ δεν λογίζεται το σκορ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας του π

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, kamarianakis.a είπε

Όταν πληρωθείς η σταματάς η το ξαναρχίζεις από την αρχή 

Επιλεγοντας την ιδια ομαδα η αλλη?Βασικα γιατι να μην κανεις το αλλο?Να δεις ποια ομαδα δεν εχει φερει Χ μεχρι και την 7η 8η αγωνιστικη και να τα σπρωχνεις εκει...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, kamarianakis.a είπε

Φίλε δεν είναι ανάγκη να συμφωνείς . Αν θυμηθείς την αιθμιτικη σου θα καταλάβεις ότι δεν γίνετε να χάσεις γιατί το χ πληρώνει 3 . Το θα με με αυτό είναι ότι αν φτάσεις στο 8ο παιχνίδι και δεν έχει έρθει χ , έχεις τα λεφτά και τα αντερα να συνεχίσεις ;

Το ποσά πήρα δεν σε αφορά αυτός αν δουλεύεις στην εφορία . Και να μιλάς στο ύφος που σου μιλάνε 

Καλά ηρέμησε, δεν ήθελα να γράψεις ποσό απλά αν τα πήρες όπως λες. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε δεν παίζεις ομάδες . Την απόδοση 3 κυνηγάς με διπλασιασμό του ποσού σου κάθε φορά όταν χάνεις

π.χ 10 € πρώτο χ χάνεις 

20 € τ επόμενο χάνεις 

40 € το επόμενο κερδίζεις 

εχεις παίξει 70 και εχεις πάρει 120€ 

Το θέμα είναι αν εχεις φτάσει στο 8ο παιχνίδι που πρέπει να παίξεις 1280 € τα εχεις ;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, kamarianakis.a είπε

Ναι 

οταν έχεις μπροστά σου τη επιλογή του live είναι θάνατος . Όλο και παίζεις για να ρεφάρεις . Στον ΟΠΑΠ και ότι γίνει έγινε . Δεν σπρώχνεις αλλά 

Σε αυτό συμφωνώ... Το live είναι ότι χειρότερο... Υπάρχουν άτομα μέσα στον οπαπ που σταμάτησαν από εταιρίες και βρήκαν την υγεία τους.. Ειδικά ψυχική. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, kamarianakis.a είπε

Φίλε δεν παίζεις ομάδες . Την απόδοση 3 κυνηγάς με διπλασιασμό του ποσού σου κάθε φορά όταν χάνεις 

Δεν παιζεις μια συγκεκριμενη ομαδα μεχρι να φερει Χ?Νιουκαστλ ας πουμε που ειπε καποιος

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, kamarianakis.a είπε

Δεν ξέρω δεν έχω και τα λεφτά να το παίξω οπότε... 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Υπάρχουν και οι δυο παραλλαγές. Η μια να παίζεις μια ομάδα, η άλλη να παίζεις όλα τα παιχνίδια, μουντιάλ ή πρωτάθλημα πχ Σούπερ Λίγδα.
Πλην του προφανούς προβλήματος, υπάρχει το πρόβλημα του να μην δεχτεί ένα ποντάρισμα σου λόγω ορίων αλλά και η πιθανότητα δυο ομάδες να βολεύονται με Χ και να έχει απόδοση ακόμα και 1,10.
Όλως τυχαίως, το πιο χαμηλό Χ είναι το Γαλλία-Δανία γιατί ψιλοβολεύονται και οι δυο με αυτό.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
25 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Υπάρχουν και οι δυο παραλλαγές. Η μια να παίζεις μια ομάδα, η άλλη να παίζεις όλα τα παιχνίδια, μουντιάλ ή πρωτάθλημα πχ Σούπερ Λίγδα.
Πλην του προφανούς προβλήματος, υπάρχει το πρόβλημα του να μην δεχτεί ένα ποντάρισμα σου λόγω ορίων αλλά και η πιθανότητα δυο ομάδες να βολεύονται με Χ και να έχει απόδοση ακόμα και 1,10.
Όλως τυχαίως, το πιο χαμηλό Χ είναι το Γαλλία-Δανία γιατί ψιλοβολεύονται και οι δυο με αυτό.

γιαυτό και παίζεις μεγάλα πρωταθλήματα που το όριο στοιχήματος είμαι μεγάλο και το Χ είναι πάντα πάνω από 3, εκτός από την τελευταία αγωνιστική που μερικά Χ βολεύουν... 

πραγματικά τα στοιχεία είναι διαθέσιμα στο betvirus. δεν υπάρχει ομάδα που να μην φέρνει Χ. αν αγχώνεσαι ξεκινά με 10 λεπτά να δεις ότι πάντα μα πάντα θα έχεις κέρδος. 

δεν παίρνεις την Manchester city βέβαια γιατί είχε 22 αγωνιστικές να φέρει Χ. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης

Δεν δουλεύει αυτό το συστημα. Κάποια στιγμή θα έρθει ενα long run χωρίς X και δεν θα εχεις χρήματα να συνεχίσεις. Πχ αν παίξεις 100 φορές η αναμενομενη τιμή συνεχομενων παιχνιδιών χωρις Χ που θα συναντήσεις ειναι μεταξύ 8 και 9. Αν παιξεις 1000 φορες ειναι 14. Δηλαδή στην πρωτη περιπτωση θα θελεις πχ 10 χιλιαρικα αν ξεκινησες με 20 ευρω για να συνεχίσεις να παιζεις στην αλλη θα θελεις 300 χιλιαρικα. Μακαρι να ηταν τοσο απλο να βγαλεις λεφτα. 

Η μαθηματικη αποδειξη στο λινκ

http://www.csun.edu/~hcmth031/tspolr.pdf

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
6 ώρες πριν, Tui112 είπε

Δεν δουλεύει αυτό το συστημα. Κάποια στιγμή θα έρθει ενα long run χωρίς X και δεν θα εχεις χρήματα να συνεχίσεις. Πχ αν παίξεις 100 φορές η αναμενομενη τιμή συνεχομενων παιχνιδιών χωρις Χ που θα συναντήσεις ειναι μεταξύ 8 και 9. Αν παιξεις 1000 φορες ειναι 14. Δηλαδή στην πρωτη περιπτωση θα θελεις πχ 10 χιλιαρικα αν ξεκινησες με 20 ευρω για να συνεχίσεις να παιζεις στην αλλη θα θελεις 300 χιλιαρικα. Μακαρι να ηταν τοσο απλο να βγαλεις λεφτα. 

Η μαθηματικη αποδειξη στο λινκ

http://www.csun.edu/~hcmth031/tspolr.pdf

Αν θες την απόδειξη πάρε μια μικρομεσαία ομάδα της premier league και δοκίμασε εικονικά. τα αποτελέσματα και οι ανάλογες αποδόσεις υπάρχουν. 

δεν είπα να ξεκινήσεις με 20€!

1 λεπτό 1 ευρώ 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 13/2/2018 στις 1:27 ΠΜ, rapani είπε

Παίζω εδώ και κάποια χρόνια συστηματικά στοίχημα κάποιες φορές κερδίζω αλλά αυτές που χάνω είναι περισσότερες. Τελικά πιστεύω ότι το καλύτερο είναι να μην παίζεις καθόλου. Αλλά αν παίζεις να παίζεις το πολύ τρεις ομάδες. Δώστε μου και εσείς κάποιες γνώμες...

GIORGOS

εγω ειχα μεγαλη αρρωστια με ποκερ- κινο και μλκς τετοιες- εδω και αρκετο καιρο ειμαι καθαρος. Εχω παραπανω λεφτα ναι,αλλα παλι τα δινεις αλλου. Οποτε εαν εχεις χρημα παιξε γιατι ουτος συ αλλιως θα φυγουν. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, APPLEGEEK είπε

εγω ειχα μεγαλη αρρωστια με ποκερ- κινο και μλκς τετοιες- εδω και αρκετο καιρο ειμαι καθαρος. Εχω παραπανω λεφτα ναι,αλλα παλι τα δινεις αλλου. Οποτε εαν εχεις χρημα παιξε γιατι ουτος συ αλλιως θα φυγουν. 

Εσύ τα τρως... Αλλού χάχα... Σε παίρνω τηλέφωνο χοντρέ. 

Επεξ/σία από vairass
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...