Προς το περιεχόμενο
Πως γίνεται να κερδίσεις λεφτά από το στοίχημα?

rapani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, 4saken είπε

Εχασα ηδη ΟΛΑ τα πιθανα ζευγαρια τελικου, ολες οι ομαδες (Γαλλια,Βραζιλια,Αργεντινη,Βελγιο) ειναι στο ιδιο bracket, τουλαχιστον ειναι πλεον παρα πολλες οι πιθανοτητες μιας απο αυτες να φτασει τελικο.

Εχω έκοψα εντελώς τον οπαπ... Και παίζω 1 ευρω στο ιντερνέτ χαλαρά.. Ησύχασα με τον οπαπ μακριά από εμάς. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 316
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Η καλυτερη συνταγη ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ.Δεν χρειαζεται να παρεις κι αλλους στον λαιμο σου. Μονα ζυγα στον stoiximan δινει 1,87 καθε σημειο, θα πρεπε να δινει 2,00 για να σαι σε βαθος χρονου στα λεφτα σου.Το

Εμενα με ενδιαφερει να προστατευσω εστω και εναν που θα πει να παιξει μονα ζυγα στο μπασκετ, φανταζομαι τα καταφερα. Αν θες πες μας με ποιο κριτηριο επιλεγεις ενα ματς που θα χει μονους ποντους.

Περιέργως τα μονά ζυγά στο μπάσκετ, αν και αρκετά κοντά στο 50-50 δεν είναι ακριβώς ισοπίθανα. Ο κύριος λόγος είναι ότι ως τελικό σκορ δεν λογίζεται το σκορ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας του π

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ γενικά δεν ακουμπάω οτιδήποτε δεν είναι αγώνας πρωταθλήματος. Mundial, EURO, CL αλλά και αγώνες κυπέλου δηλαδή μιας και δεν μπορεί να υπάρξει σωστή εκτίμηση φόρμας, κινήτρου, προιστορίας. Στο fb βλέπω ότι έπεσε πολύς κουβάς στο Mundial.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μια παροιμία λέει, "Ο πίνων μεθά και ο παίζων χάνει".

Μακροπρόθεσμα υπάρχουν λίγοι που είναι κερδισμένοι, με αξιόλογα ποσά ακόμα λιγότεροι.

Δεν ξέρω αν αξίζει το άγχος και το ζόρι για να βγάζεις 500 ευρώ το χρόνο.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλό bankroll management, καλο line shopping, παρα πολλες γνώσεις, πειθαρχία, και "ισως" εχεις μια μικρή ελπιδα να εισαι ξερω γω στο ελαχιστο % των νικητών. Οπως γνωριζω δεν ειναι unbeatable οπως η ρουλέτα πχ αλλα οι γνωσεις μου περιοριζονται σε ατομα που γνώριζα τα οποια πονταραν σε ΜΜΑ/NBA και γενικα Murica sports καμια σχεση με ποδόσφαιρο/ΟΠΑΠ και λοιπα οποτε μπορει να ειμαι εντελως λαθος. :P 

Προσωπικά δεν ακουμπάω εκτος απο μικροποσα για να εχει νόημα κανένα αδιάφορο match. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
18 λεπτά πριν, mynam3 είπε

ναι, σα να ξεκινάει από 1-1 το ματς

Βρε θα βάλουν γκολ και οι δύο; 

Λέω να τα ρίξω όλα 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, TriLoBiTe είπε

Βάη ελπίζω να έβαλες το σπίτι σου

αν και κάτι μου λέει πως μένεις στο ενοίκιο :ρ

Οχι βέβαια... 5 ευρω έβαλα... Φοβήθηκα. 

Ε τι να. Έκανα ; είχα 20 μέσα και τα έκανα 32...μια χαρα. 

• Thanks 1
  • Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.