Προς το περιεχόμενο
Πως γίνεται να κερδίσεις λεφτά από το στοίχημα?

rapani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 2/15/2018 at 10:51 AM, 4saken said:

Κοκκινα μαυρα ρε!:)

Εγινε γνωστο στο ευρυ κοινο απο τον Γεωργιου, κατα τα αλλα ηταν πασιγνωστο στο κολπο του στοιχηματος, καζινο κτλ.

Αντε να πω γραψω και γω μερικα ΑΞΙΩΜΑΤΑ για το στοιχημα ωστε να αυξησεις τις πιθανοτητες να κερδισεις.

1.ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΠΑΠ.

2.ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΟΝΑ.

3.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕ ΑΞΙΑ. ΠΧ αν κατι εχει πιθανοτητα επαληθευσης 60% (το πως το καθοριζουμε αυτο ειναι μεγααααλη ιστορια) δεν αξιζει να το παιξουμε σε αποδοση κατω απο 1,67. Προφανως να παιζεις 3,60 σε ενδεχομενο με πιθανοτητα επαληθευσης 25% ειναι σαν να παιζεις κορωνα γραμματα οταν κερδιζεις να κερδιζεις 90 λεπτα και οταν χανεις να χανεις 1 ευρω.

Συμφωνώ, είχα γράψει και κάτι σχετικό παλιότερα που είχα οίστρο :P

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 316
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Η καλυτερη συνταγη ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ.Δεν χρειαζεται να παρεις κι αλλους στον λαιμο σου. Μονα ζυγα στον stoiximan δινει 1,87 καθε σημειο, θα πρεπε να δινει 2,00 για να σαι σε βαθος χρονου στα λεφτα σου.Το

Εμενα με ενδιαφερει να προστατευσω εστω και εναν που θα πει να παιξει μονα ζυγα στο μπασκετ, φανταζομαι τα καταφερα. Αν θες πες μας με ποιο κριτηριο επιλεγεις ενα ματς που θα χει μονους ποντους.

Περιέργως τα μονά ζυγά στο μπάσκετ, αν και αρκετά κοντά στο 50-50 δεν είναι ακριβώς ισοπίθανα. Ο κύριος λόγος είναι ότι ως τελικό σκορ δεν λογίζεται το σκορ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας του π

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 2/27/2018 στις 12:56 ΠΜ, webparts είπε

Γιατι το λες αυτο;Τα παιδια εδω βγαζουν λεφτα απο το ποδοσφαιρο αν καταλαβα καλα.

Oh wait..

χαχα γιαυτο βγαζανε τα καλα παιδια και οχι εμεις :D 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 1 μήνα μετά...
Στις ‎15‎/‎2‎/‎2018 στις 1:07 ΜΜ, G.TH. είπε

Ο (άσχετος) Γεωργίου αυτό το σύστημα το προτείνει σε διοργανώσεις.
Και μάλιστα το ξεκινάει από 100 ευρώ.
Πχ στο Μουντιάλ του 14 είχε ξεκινήσει με 12 αγώνες χωρίς ισοπαλία.

O Γεωργίου κάθε φορά που το αναφέρει το σύστημα λέει οτι απαιτεί γερό πορτοφόλι και άντερα για να μην σταματήσεις. Δεν λέει φυσικά σε κανέναν με πόσα να ξεκινήσει.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαιξα πρωτη φορα χθες στο Bwin, (ναι Eurovision:ph34r:) και δεν γνωριζα καθολου τι παιζει. Το ποσο που κερδισα είναι "Περιορισμένο" στο προφίλ μου. Δεν θελω γενικα να ασχοληθω με στοιχημα, μπορω να παρω αυτο το ποσο με μεταφορα χρηματων με καποιον τροπο τωρα? 

Επεξ/σία από flo1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν επιλέξουμε να παίξουμε στο στοίχημα 3 αγωνες η πιθανότητα που εχουμε να κερδίσουμε ειναι μία στις 27. Οπότε καταλαβαίνετε πόσο δύσκολο ειναι να πιάσουμε  τετράδα (μία στις 81) και πεντάδα (μία στις 243)

για να πληρωθούμε απο το συστημα 3-4-5 του ΟΠΑΠ. 

Εγώ προσωπικα εβγαλα το συμπέρασμα οτι περισσότερες πιθανοτητες λοιπόν εχεις οταν  παιζεις :

ΕΝΑΝ αγώνα . Ομάδα που παιζει στην εδρα της . Με απόδοση ασσου απο 2.00  εως 3.15

Αυτό κάνω εγώ και καθε μήνα εχω κέρδος.    https://stoixima-go.blogspot.com/

Επεξ/σία από stefnik
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Α έχεις και site.και ισχυρίζεται ότι έχουμε 1 στις 27 να πιάσουμε τριάδα.Καλυτερα να ασχοληθείς με κάτι άλλο,είναι κρίμα να μην ξέρεις ούτε τα βασικα

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, 4saken είπε

Α έχεις και site.και ισχυρίζεται ότι έχουμε 1 στις 27 να πιάσουμε τριάδα.Καλυτερα να ασχοληθείς με κάτι άλλο,είναι κρίμα να μην ξέρεις ούτε τα βασικα

για πες μας εσυ που τα ξερεις ολα να τα μαθουμε τα βασικά οταν το ποσοτο του ασσου ειναι απο 2.00 εως 3.15 τοτε τι πιθανοτητες εχεις να το πιασεις το στημένο σημείο ???

Επεξ/σία από stefnik
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Α τωρα μπηκαν στο παιχνιδι και τα στημενα?

48 λεπτά πριν, stefnik είπε

για πες μας εσυ που τα ξερεις ολα να τα μαθουμε τα βασικά οταν το ποσοτο του ασσου ειναι απο 2.00 εως 3.15 τοτε τι πιθανοτητες εχεις να το πιασεις το στημένο σημείο ???

Ανοιξε ενα βιβλιο Λυκειου με πιθανοτητες και θα λυθουν οι απορειες σου.Το 2012 μας ελεγες οτι ανακαλυψες ενα blog και το 2017 τελικα το blog ειναι δικο σου!🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω αγαπητέ μου τα προγνωστικα μου τα δινω δωρεαν και δεν εχω κανενα οφελος απο αυτο

εχω δώσει χρήματα σε πολυ κόσμο, αμα οι θεωρίες πιθανοτητων ειχαν επιτυχία τότε

θα ειχαν κλείσει ολες οι στοιχηματικες εταιριες και εσυ θα ησουνα στην χαβάη που τις ξέρεις.

Καλά νάσαι παντως με την καλή κουβέντα στο στόμα εισαι ευχαριστω ..https://stoixima-go.blogspot.com/

• Haha 1
  • Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ελα παιχταρα μου ναι, θυμαμαι που προτεινες το συγκεκριμενο site, το ειχε βρει και το ακολουθουσες,μετα ξαφνικα εγινε δικο σου site.Καλη φαση.

Οσο για το 1/27 το ανεκδοτο του ΣΚ.Ακομα να μου εξηγησεις πως το βγαλες!χαχαχαχα

• Like 1
  • Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ξεκινάς να παίζεις στοίχημα για να βγάλεις λεφτά, το πιο πιθανό είναι να μη σου μένει μία.

Εγώ τόσα χρόνια που παίζω, παίζω για πλάκα, κυρίως σουκου, να περάσει η ώρα και κάνα τσουλου.

Από αυτά που έχω δει από εμένα πάντα, πιο πολλές πιθανότητες έχεις όταν παίζεις μόνα παιχνίδια και όταν βλέπεις τι παίζεις. Ειδικά το δεύτερο είναι πολύ σημαντικό, να βλέπεις τον αγώνα.

Λεφτά λεφτά, δε βγάζεις ούτε έτσι, τουλάχιστον έχεις μικρότερη χασουρα.

Επίσης μιλάμε για το τι θέλει ο καθένας.

Εγώ ας πούμε ξεκινάω με 10-15 ευρώ και μόλις πιάσω το όριο της μπετ που είναι 40 έχει άμεσα ανάληψη.

Αν θέλω να ξαναπαίξω βάζω αλλα 10. 

Αν καταφέρεις να το κάνεις αυτό είναι  σημαντικό. Πάντα ανάληψη κάνω τόσα χρόνια. Δεν έχω παίξει ποτέ όταν είναι 40 και πάνω. Άντε να έχω φτάσει 60 να παίξω ένα 10αρικο τελευταίο και τα 50 τράπεζα.

Βοηθάει πολύ αυτό, γιατί αρκετοί λένε έλα μωρέ 50 ευρώ τι να τα κάνω, από το να μη πάρεις τίποτα, κάτι θα τα κάνεις ;)

Επίσης μην κοιτάτε τα λεφτά που παίρνετε, την επιστροφή. Έχω φίλους που παίζουν 10 να πάρουν 200 με 4αδες και 5αδες, που τους κάθονται μια φορά στο τρίμηνο και αν. Εγώ παίζω και 10-15 ευρώ σε μονό παιχνίδι απόδοση 1.60, να πάρω 16, από το μηδέν, είναι καλύτερα. Σιγά σιγά ανεβαίνεις...

Επεξ/σία από panossar95
  • Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 λεπτά πριν, vairass είπε

Λεφτά από το στοίχημα δεν έβγαλε κανένας μάγκες... Πείνα πέφτει πείνα. 

Καλά βγάζουν μερικοί, όσοι είναι πολύ πολύ χωμένοι και με μεγάλες άκρες. Αλλά για να μάθεις τέτοια ματς και άτομα, άστο...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, panossar95 είπε

Καλά βγάζουν μερικοί, όσοι είναι πολύ πολύ χωμένοι και με μεγάλες άκρες. Αλλά για να μάθεις τέτοια ματς και άτομα, άστο...

Εγώ δεν ξέρω κανέναν... Όλη την ημέρα το σαββατοκύριακο είμαι προπό, κλάμα όλοι φίλε μου κλάμα. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.