Προς το περιεχόμενο
Πως γίνεται να κερδίσεις λεφτά από το στοίχημα?

rapani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, vairass είπε

Εγώ δεν ξέρω κανέναν... Όλη την ημέρα το σαββατοκύριακο είμαι προπό, κλάμα όλοι φίλε μου κλάμα. 

Καλά δε μιλάω για αυτούς που είναι προπο προφανώς. Γελάει ο κόσμος με αυτούς. 

Υπάρχουν άτομα που έχουν πραγματικές πληροφορίες, σίγουρα υπάρχουν, αλλιώς δε θα υπήρχε το στοίχημα για μένα και σένα μόνο. 

Και προφανώς δεν εννοώ αυτούς που δίνουν στοιχήματα επί πληρωμή. Είναι λίγοι αυτοί που τα ξέρουν αλλά υπάρχουν, αυτό είναι σίγουρο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 316
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Η καλυτερη συνταγη ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ.Δεν χρειαζεται να παρεις κι αλλους στον λαιμο σου. Μονα ζυγα στον stoiximan δινει 1,87 καθε σημειο, θα πρεπε να δινει 2,00 για να σαι σε βαθος χρονου στα λεφτα σου.Το

Εμενα με ενδιαφερει να προστατευσω εστω και εναν που θα πει να παιξει μονα ζυγα στο μπασκετ, φανταζομαι τα καταφερα. Αν θες πες μας με ποιο κριτηριο επιλεγεις ενα ματς που θα χει μονους ποντους.

Περιέργως τα μονά ζυγά στο μπάσκετ, αν και αρκετά κοντά στο 50-50 δεν είναι ακριβώς ισοπίθανα. Ο κύριος λόγος είναι ότι ως τελικό σκορ δεν λογίζεται το σκορ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας του π

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΤΟ μονο που μπορει να φερει καποιο κερδος ειναι να παιζεις σε βαθος χρονου και οχι να κερδισεις την μπανκα με την μια. Φσυικα χρειαζεται τυχη πληροφορηση αλλα πανω απο ολα μετρο σε αυτα που κανεις.

Οταν πας με ενα εικοσαρικο(τυχαιο παραδειγμα) και παιζεις με συνντελεστη 100+, οι πιθανοτητες να κερδισεις ειναι απειροελαχιστες. Ενα σπασεις το ιδιο εικοσαρικο σε συντελεστες 2/3/4 οι πιθανοτητες σου ανεβαινουν χωρις καμια βεβαιοτητα οτι θα παρεις χρηματα και φυσικα σε περιπτωση επιτυχιας δεν θα ανοιξεις μπουκαλι το πρωτο βραδυ στα μπουζουκια.

Στο live τι στοιχηματα προτιματε;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ακριβώς έτσι. Στόχος πρέπει να είναι το μακροχρόνιο κέρδος και το βασικότερο ότι το στοίχημα μπορεί απλά να είναι μια ενίσχυση εισοδήματος και μόνο. Ουσιαστικά αν το δει κάποιος σαν επένδυση τότε και μόνο μπορεί να έχει ελπίδες ότι θα κερδίσει.

Επίσης θέλει στρατηγική, πίνακες και γενικά οργάνωση, δεν είναι απλό πράγμα αλλιώς όλοι θα χαμε θησαυρίσει. Φυσικά δε λείπουν και κ@λοφαρδοι που σίγουρα δεν είναι ο κανόνας.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, Captain Falafel είπε

ΤΟ μονο που μπορει να φερει καποιο κερδος ειναι να παιζεις σε βαθος χρονου και οχι να κερδισεις την μπανκα με την μια. Φσυικα χρειαζεται τυχη πληροφορηση αλλα πανω απο ολα μετρο σε αυτα που κανεις.

Οταν πας με ενα εικοσαρικο(τυχαιο παραδειγμα) και παιζεις με συνντελεστη 100+, οι πιθανοτητες να κερδισεις ειναι απειροελαχιστες. Ενα σπασεις το ιδιο εικοσαρικο σε συντελεστες 2/3/4 οι πιθανοτητες σου ανεβαινουν χωρις καμια βεβαιοτητα οτι θα παρεις χρηματα και φυσικα σε περιπτωση επιτυχιας δεν θα ανοιξεις μπουκαλι το πρωτο βραδυ στα μπουζουκια.

Στο live τι στοιχηματα προτιματε;

Κατά κύριο λόγο παίζω over 0.5 στα ημίχρονα όταν είναι 0-0 στο 25 και μετά. Γενικά οβερ 2.5 και κόρνερ. Γκολ-γκολ επίσης. Σημεία σχεδόν ποτέ. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, 1988panos2171 είπε

Με τι αποδόσεις; Έχεις κέρδος έτσι;

Δε κοιτάω αποδόσεις. Καλά δε θα παίξω 1.10-1.40 προφανώς.

Κέρδισε φέτος έχω ναι. Αρκετό.. Γενικά δε ξέρω, φέτος πήγε καλά όμως. Σε βάθος χρόνου δε γνωρίζω. Λογικά θα είμαι χαμένος. Αλλά όχι πολύ,δε παίζω τρελά λεφτά.

Τώρα περιμένουμε Μουντιάλ να δούμε τι θα γίνει. 

Αλλά δε παίζω στοίχημα σοβαρά και σαν τρελός. Μου αρέσει το ποδόσφαιρο αλλά παίζω πιο πολύ για να περάσει το μεσημεριανό σουκου. 

Επεξ/σία από panossar95
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω βρηκα αυτο το παλικαρι και το ακολουθω, πιστευω αξιζει να ριξετε μια ματια.

2017-2018

https://www.infobeto.com/forum/showthread.php/133823-RUSSΙΑ-2018?p=1199081#post1199081

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018

https://www.infobeto.com/forum/showthread.php/133823-RUSSΙΑ-2018?p=1199081#post1199081

ΥΓ: Μην βαρατε, εγω ειμαι!😀

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 ώρες πριν, 4saken είπε

Εγω βρηκα αυτο το παλικαρι και το ακολουθω, πιστευω αξιζει να ριξετε μια ματια.

2017-2018

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018

ΥΓ: Μην βαρατε, εγω ειμαι!😀

Τον αποκλεισμο στους 16 ή 8 σε ποια κατηγορία τον βρίσκουμε; 
Ψάχνω στο stoiximan αλλα δεν....

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καταλαβα, παιζει να μην τα εχει το Stoiximan....

Ακυρο τα βρηκα.
Σε τιμησα δεοντως, ελπιζω να παμε διακοπες. 😆

Επεξ/σία από Orpheas1992
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, Orpheas1992 είπε

Ακυρο τα βρηκα.

Αν δεν πάτε διακοπές... Θα πάτε φυλακή παρέα 😁😁😁😁

Τελικό ποια ομάδα βλέπεται ρε μάγκες; εγώ λέω σίγουρα στον τελικό ομάδες από Ευρώπη αλλά δεν ξέρω ποιες. 

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
21 λεπτά πριν, Orpheas1992 είπε

Ακυρο τα βρηκα.

Μακάρι!τουλάχιστον να βγάλουμε κατι ψιλό!με 15% ROI θα ναι ευχαριστημένος!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 13/6/2018 στις 10:20 ΜΜ, vairass είπε

Αν δεν πάτε διακοπές... Θα πάτε φυλακή παρέα 😁😁😁😁

Τελικό ποια ομάδα βλέπεται ρε μάγκες; εγώ λέω σίγουρα στον τελικό ομάδες από Ευρώπη αλλά δεν ξέρω ποιες. 

Σίγουρα πιστεύω Βραζιλία, η άλλη παίζεται, αλλά δίνω πιθανότητες για Ισπανία/Γαλλία. Βέβαια πρέπει να δεις και διασταυρώσεις. Στο φαντασι της ΦΙΦΑ είχα βγάλει Βραζιλία Ισπανία

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 ώρες πριν, panossar95 είπε

Σίγουρα πιστεύω Βραζιλία, η άλλη παίζεται, αλλά δίνω πιθανότητες για Ισπανία/Γαλλία. Βέβαια πρέπει να δεις και διασταυρώσεις. Στο φαντασι της ΦΙΦΑ είχα βγάλει Βραζιλία Ισπανία

Σήμερα την Ισπανία την είδα μέτρια... Για Γαλλία το. Κόβω τελικό. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
6 ώρες πριν, vairass είπε

Σήμερα την Ισπανία την είδα μέτρια... Για Γαλλία το. Κόβω τελικό. 

Για να την δούμε και αυτή σε 2 ωρίτσες. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...