Προς το περιεχόμενο

Power of love ΣΚΑΙ


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γύρισα κανάλι και βλέπω power of love. Απ' το καλό στο καλύτερο πάει αυτός ο Αλαφουζ. Τι βυζιτουδες μπάζα είναι αυτές... Ρε η Πάνια με τον "πάρε τηλέφωνο τον κερατά καλύτερα τώρα παρά μετά" είχε καλύτερο επίπεδο!

Δεν έχω καταλάβει τι γίνεται. Μάλλον ούτε τα σούργελα που παίζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Ημίτρελος το ξεκίνησε ρε , δεν το έβλεπες? λεει κατι η μπακοδημου για το 19 χρονων πεταγεται αυτος λεει "και καλα" και αρχισε μετα... 

μετα ελεγε αυτος οτι δεν ελεγε για την αθηνα... οτι την θαυμαζει ακομακ αι ειναι πανεμορφη κτλ.. και πεταγεται η γκαμπρι και λεει δεν γουσταρει ανθρωπους που αλλα λενε την μια μερα και αλλα την αλλη... οποτε αυτος τελικα ειπε ναι εγω ειπα για την ηλικια της χθες γιατι τετοιες πληροφοριες εχω...

και μετα οταν πηγε ο ημιτρελος να ψηφισει ειπε αλλη θελω να διωξω αλλα δεν μπορω επειδη εχει ασυλια (αθηνα.. εθιναι καιμνησικακος) και αυταααα :Ρ

Επεξ/σία από omghi2u
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, omghi2u είπε

Ο Ημίτρελος το ξεκίνησε ρε , δεν το έβλεπες? λεει κατι η μπακοδημου για το 19 χρονων πεταγεται αυτος λεει "και καλα" και αρχισε μετα... 

μετα ελεγε αυτος οτι δεν ελεγε για την αθηνα... οτι την θαυμαζει ακομακ αι ειναι πανεμορφη κτλ.. και πεταγεται η γκαμπρι και λεει δεν γουσταρει ανθρωπους που αλλα λενε την μια μερα και αλλα την αλλη... οποτε αυτος τελικα ειπε ναι εγω ειπα για την ηλικια της χθες γιατι τετοιες πληροφοριες εχω...

και μετα οταν πηγε ο ημιτρελος να ψηφισει ειπε αλλη θελω να διωξω αλλα δεν μπορω επειδη εχει ασυλλια (αθηνα.. εθιναι καιμνησικακος) και αυταααα :Ρ

Χμμ, μαλλον ο "φιλος" του που του το ειπε μπαινει στο "αλλο" φορουμ. Εκει λεγανε οτι ειναι π;νω απο 25.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικο φυσικο δεν ειμαι υποχρεωμενος ετσι. ΟΛΑ ΚΑΛΑ. το ματι αμυγδαλο meanwhile...

Μόλις τώρα, Miracle Worker είπε

Χμμ, μαλλον ο "φιλος" του που του το ειπε μπαινει στο "αλλο" φορουμ. Εκει λεγανε οτι ειναι π;νω απο 25.

για ποιο φορουμ λες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, omghi2u είπε

α εδω? λες να παρακολουθει το φορουμακι μας ο "φιλος" ??? Ε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΗΜΙΤΡΕΛΕ? ΕΕΕΕΕΕΕΕ

Οχι το δικο μας, ειναι ενα αλλο forum που εχει νηματα για survivor και poweroflove με πιο πικαντικα σχολια και πληροφοριες. Βασικα και εγω απλα εικαζω πιο ειναι. Μπες στο survivor thread και ζητα να σου στειλουν pm, μονο ετσι γινεται.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάνα 30λεπτο, δεν έχω καταλάβει τίποτα, βλέπω όμως βυζιτουδες, αλλοδαπές, φουστηδες, λαχουρια, κολλητά παντελόνια, φουσκωμένα χείλια, παπούτσια τσόκαρα, και τη Μπακοδήμου...

Οι τίτλοι δε, που βάζουν από κάτω, για ουγκανους. 

Θα ξαναδώ να πιάσω το νόημα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...