Προς το περιεχόμενο

Public Μελάνι ή τόνερ με το 2ο στη μισή τιμη


Eddy_Gordo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η προσφορά είχε τρέξει και παλιά και πάλι είχα κάνει εγώ το θέμα. Ότι λέει ο τίτλος διαλέγεις μελάνι ή τόνερ και παίρνεις ένα δεύτερο στη μισή τιμή. Το κυριότερο είναι ότι έχεις ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά και αυτό για εμάς από επαρχία μετράει πολύ 

http://www.public.gr/search/public/searchResultsSN.jsp?sn.q=&sn.ff.sm_myfield=inkb2bpromo&utm_source=Oracle Responsys&utm_medium=email&utm_campaign=B2B_ALLBASE_Ink-50percentOFF_FEB2018&utm_term=&utm_content=

  • Like 4
  • Thanks 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ...τσίμπησα μια 4άδα.

Πάντως έβλεπα στο ιστορικό στην παλιότερη προσφορά τα είχα πάρει 25€ αλλά τώρα πήραν τα πάνω τους κ φτάσανε στα 30. 

Παρόλα αυτά όμως λόγω μεταφορικών πάλι κερδισμένος βγαίνω μιας και στο skroutz ακολουθείτε η ίδια ανηφορική πορεία στα συγκεκριμένα μελάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω όμως ότι πήραν άνοδο στην τιμή.

 

Οπότε τι όφελος έχει αν είναι το δεύτερο -50% όταν έχουν φουσκωμενη τιμή;

 

Τεσπά.. δεν θα πάρω αυτή την φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που δεν χρειαζομαι μεταφορικα δεν βλεπω να με συμφερει παραπανω απο ενα μαγαζι του σκρουτζ. για την επαρχια προφανως και τα μεταφορικα ειναι καλο να τα γλυτωνει καποιος.

για ενα lexmark toner που εχει 114ευρω μου βγαινει το καθε ενα απο τα 2 στα 85,5ευρω. λιγο πιο πανω απο το φθηνοτερο του σκρουτζ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ωραία πάω να δοκιμάσω. Το είπα γιατί στη διεύθυνση που πάτησα του ts τα είδα όλα και δεν ήταν στη λίστα. Ευχαριστώ. 

Έβαλα 2 μαύρα και 2 έγχρωμα hp 652 και με 50% στα δεύτερα μου βγήκε 40,71€ συν 3,50€ για παραλαβή σπίτι/γραφείο η δωρεάν αν πάω σε κατάστημα. Δεν μου βγάζει δωρεάν μεταφορικά. 

Στον skroutz τα ίδια μου βγαίνουν 38,66€ οπότε για Αθήνα δεν ξέρω αν συμφέρει. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βαλε 2 μονο. Και μετα κανε κ αλλη παραγγελια αλλα 2. Δεν λειτουρει με πολλα μελανια. Στα 2 δινει δωρεαν μεταφορικα.

Επεξ/σία από xirosiman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός. Θέλει μέχρι 2 για μισή τιμή στο δεύτερο και δωρεάν μεταφορικά. Οπότε με 2 ξεχωριστές παραγγελίες βγαίνουν 34,48€ και με δωρεάν μεταφορικά. Ευχαριστώ. 

Αυτά πότε περίπου λήγουν? Θέλω να πω έχουν μεγάλη διάρκεια? Γιατί γμτ πήρα προχθές ένα σετ και δεν τα έχω ακόμα χρησιμοποιήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια δν γνωριζω. Αν τα εχεις κλειστα στην συσκευασια τους κ δν παρουν αερα η χρησιμοποιηθουν, λογικα κρατανε καιρο.  Μονο να σκεφτεις ποσο καιρο μενουν τα μελανια στα καταστηματα μεχρι να πουληθουν.. θα ελεγα ενα χρονο σιγουρα.  Βεβαια νομιζω εχουν μια ημερομηνια ληξης.. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xirosiman είπε

Να σου πω την αληθεια δν γνωριζω. Αν τα εχεις κλειστα στην συσκευασια τους κ δν παρουν αερα η χρησιμοποιηθουν, λογικα κρατανε καιρο.  Μονο να σκεφτεις ποσο καιρο μενουν τα μελανια στα καταστηματα μεχρι να πουληθουν.. θα ελεγα ενα χρονο σιγουρα.  Βεβαια νομιζω εχουν μια ημερομηνια ληξης.. 

Ναι θα πάω να δω σε ένα public. Κοιτάζω τώρα αυτά που πήρα και δεν βλέπω κάτι. Έχω πετάξει τα κουτιά τους και τα έχω στα σακουλάκια τους που είναι άσπρα,κλειστά. Ψάχνω αλλά δεν βλέπω για ημερομηνίες. Να σαι καλά θα πάω. Ναι λογικά έχουν κάποια ημερομηνία λήξης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εχει τελειωσει αλλα ειδα αν παρεις ενα που εχει 14 ευρω και αλλο που εχει 17 ευρω παραδειγμα τα HP 651 που θελω εγω την εκπτωση στην κανει στο φτηνο και ας αλλαξεις την επιλογη που τα βαζεις στο καλαθι.

Στα δικα μου εχω εκτωση 2 ευρω απο τις τιμες τσιγκουνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...