Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Καλυτερα οποια συζητηση γινεται ειδικα για τετοια θεμα να γινεται γραπτως.

Σωστός και σε αυτό.Θα ζητήσω να μου το στείλουν και σε Mail(χλωμό το βλέπω βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, savoukos είπε

Σωστός και σε αυτό.Θα ζητήσω να μου το στείλουν και σε Mail(χλωμό το βλέπω βέβαια)

Ειναι υποχρεωμενοι να σου απαντησουν σε οτι τους ρωτησεις κι αν δεν εισαι σου αρεσει η δεν σε καλυπτει κανεις καταγγελια.

Λιγο ακομα και θα σε χρεωσω στο τελος.:P

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Ειναι υποχρεωμενοι να σου απαντησουν σε οτι τους ρωτησεις κι αν δεν εισαι σου αρεσει η δεν σε καλυπτει κανεις καταγγελια.

Λιγο ακομα και θα σε χρεωσω στο τελος.:P

Κερνάω κρέπα στο κέντρο αν θες :D:D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ekrepali είπε

Ευχαριστούμε για τον κόπο σου αλλά θα περιμένουμε τον κοράκιο. 😆

:lol::lol::lol:

Παναθεμα τον kor.:lol:

Μόλις τώρα, savoukos είπε

Κερνάω κρέπα στο κέντρο αν θες :D:D

 

Aν εννοεις στο κεντρο της Ελλαδος ναι εκει ειμαι ελα η εστω στειλτην να την φαω.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, desiro είπε

Μακάρι φίλε.....εσυ που πέρασες κ το 6μηνο λογικα θα εχεις πιο συντομα μαντάτα απο εμάς....εγω Σεπτέμβριο εκανα το προγραμμα.....βεβαια αυτο που λενε οτι μπορει να πουληθει η volterra ειναι πολυ θετικο....γτ μπορει να παρει καιρο σαν διαδικασια κ δεν νομιζω να προβουν σε αλλαγες τιμολογιων και να χασουν πελατολογιο!!! Ολα θεωρητικα βεβαια....

Εχει αναφερθεί σταθερή τιμή χωρίς αναπροσαρμογή από συμφορουμιτη κοντά στο χρόνο αλλά δε θυμάμαι το όνομα του. 

Το ότι συζητιέται περί πώλησης θεωρώ πως δεν είναι καλό μιας και η εταιρία μπαίνει μέσα με αυτή τη πολιτικη. Οπότε όταν και αν εξαγοραστεί θα υπάρξουν αναπροσαρμογες στις τιμές σίγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mule206 είπε

Εχει αναφερθεί σταθερή τιμή χωρίς αναπροσαρμογή από συμφορουμιτη κοντά στο χρόνο αλλά δε θυμάμαι το όνομα του. 

Το ότι συζητιέται περί πώλησης θεωρώ πως δεν είναι καλό μιας και η εταιρία μπαίνει μέσα με αυτή τη πολιτικη. Οπότε όταν και αν εξαγοραστεί θα υπάρξουν αναπροσαρμογες στις τιμές σίγουρα. 

Ναι αλλά συνήθως αυτες οι διαδικασιεςτραβανε καιρο κ δεν ειναι ευκολες....αν ακουγεται απο τωρα δλδ,,,πιστευω πριν το καλοκαιρι δεν θα γινει.....και η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι τοσο αισιοδοξος οτι δεν θα αλλαξουν οι τιμες ως τοτε,,,πουληθει δε πουληθει.....απλα καθε μηνας που περναει ειναι κερδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, savoukos είπε

Αξίζει να μείνω ή θα κάνω τον σταυρό μου να μην μ ανεβάσουν το πρόγραμμα?Εχω το παλιο το fixed με 0,09 κ 0,07 (αν θυμάμαι καλά).Μου έχουν πει 2-3 φορές οτι δν θα ανεβάσουν ...

μια προσευχή την ημέρα κάνει τη ρήτρα πέρα

1 ώρα πριν, Brown είπε

Στο excel η ΔΕΗ enter εχει παγιο 1,5ε ενω στο site 3e και χρεωση 0,18 ενω στο excel 0,9 τι ισχυει βλεπω λαθος προγραμμα;; https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelates/myhomeenter

λάθος excel κοιτάς (edit και σε λάθος θέμα)

1 ώρα πριν, desiro είπε

βεβαια αυτο που λενε οτι μπορει να πουληθει η volterra ειναι πολυ θετικο....γτ μπορει να παρει καιρο σαν διαδικασια κ δεν νομιζω να προβουν σε αλλαγες τιμολογιων και να χασουν πελατολογιο!!! Ολα θεωρητικα βεβαια....

θετικότατο , να φανταστείς  είναι τόσο θετικό που σκέφτομαι να βάλω καμια πάγια εντολή να πάρω την εγγύηση πίσω 😁

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι πράγμα είναι αυτό με τους fix πελάτες του ΗΡΩΝ σε ρεύμα και αέριο; Τους ψάχνουμε τόσο καιρό και δεν εμφανίζοναι. Έρχονται, πετάνε ένα σχόλιο και εξαφανίζονται πάλι. 👀

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Τι πράγμα είναι αυτό με τους fix πελάτες του ΗΡΩΝ σε ρεύμα και αέριο; Τους ψάχνουμε τόσο καιρό και δεν εμφανίζοναι. Έρχονται, πετάνε ένα σχόλιο και εξαφανίζονται πάλι. 👀

Δεν ειναι πελατες τους εχει βαλει ο ΗΡΩΝ για σπασιμο να μπαινουν να δειχνουν οτι δεν εχουν ρητρες οι λογαριασμοι.:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Παναθεμα τον kor.:lol:

Στην ανεργία θα μας βγάλει εμάς τους υπόλοιπους. Μονοπώλιο πάει να καταντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...