Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από εμένα, σήμερα όπως σας προείπα είχα ραντεβού στη ΔΕΗ. Τελικά ενεργοποίησα το dei my home enter n. 

Εν τω μεταξύ η volton δεν έχει απαντήσει ακόμη. Βέβαια δεν έχουν περάσει πολλές μέρες(3-4 μέρες), οπότε περιμένω. 

Αν απαντήσουν αρνητικά, επόμενη κίνηση είναι δήλωσή παραπόνου στην βολτον (αν ναι τι πρέπει να γράψω?) ή καταγγελία στο myrae? (και πάλι δεν ξέρω τι να γράψω). 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Επεξ/σία από minaspit7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Δεν παίζει να σου απαντήσουν στο 10ήμερο, και μετά περνάς στην κατεγγελία μέσω ΡΑΕ (όταν δουν "ΡΑΕ", θ' απαντήσουν γρήγορα...). Δες στην υπογραφή του Κοράκιου οδηγίες για συμπλήρωση φόρμας αμφισβήτησης χρεώσεων. Γενικά πάντωςθα γράψεις αυτά που θεωρείς μη σύννομα από Βόλτον και τί ακριβώς ζητάς να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Γ21 Επαγγελματικό ποια εταιρεία είναι ποιο συμφερουσα ρε παιδιά χωρίς ρήτρα? έχω χάσει την μπάλα τελείως και δεν βγάζω άκρη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι τώρα που είμαι στην Volton δεν αντέχει άλλο η τσέπη μου. απο 80€ που πλήρωνα μεσο όρο τον μηνα τώρα μου έρχετε τα 3πλα... Θέλουν λέει να με βάλουν σε ένα πρόγραμμα flat με 19.90€ παγιο και 0,17kwh . Να το κάνω ή είναι μούφα και θα έρχετε τα ίδια?    Εγώ στο 4μηνο δεν ξεπερναω 1600-1700kwh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, maverick290402 είπε

Σε Γ21 Επαγγελματικό ποια εταιρεία είναι ποιο συμφερουσα ρε παιδιά χωρίς ρήτρα? έχω χάσει την μπάλα τελείως και δεν βγάζω άκρη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι τώρα που είμαι στην Volton δεν αντέχει άλλο η τσέπη μου. απο 80€ που πλήρωνα μεσο όρο τον μηνα τώρα μου έρχετε τα 3πλα... Θέλουν λέει να με βάλουν σε ένα πρόγραμμα flat με 19.90€ παγιο και 0,17kwh . Να το κάνω ή είναι μούφα και θα έρχετε τα ίδια?    Εγώ στο 4μηνο δεν ξεπερναω 1600-1700kwh

κατέβασε το excel της υπογραφής μου και δες την καρτέλα με τα επαγγελματικά ,

άργησες ,πλέον όλα πανάκριβα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Superbull76 είπε

Η volton σε Γ22 δεν είναι η πιο οικονομική ;;; Δεν έχει κ ρήτρα κ τιμή 0.160 από ότι είδα 

 

3 ώρες πριν, korakios είπε

κατέβασε το excel της υπογραφής μου και δες την καρτέλα με τα επαγγελματικά ,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανένας με αυτό το λογαριασμό? Είναι ο τελευταίος πριν φύγω από τον Ηρων. Τι είναι αυτό εκδίκηση που πήγα στην ΔΕΗ? 

Screenshot_2022-01-25-17-05-57-433_com.google.android.apps.docs.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superbull76 είπε

Δεν το βρίσκω μόνο οικιακά έχει στα excel πιο επάνω 

στην υπογραφή μου έγραψα ,

αφού κοιτάς τα παλιά πάτα το λινκ για το νέο excel

8 λεπτά πριν, conos44 είπε

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανένας με αυτό το λογαριασμό? Είναι ο τελευταίος πριν φύγω από τον Ηρων. Τι είναι αυτό εκδίκηση που πήγα στην ΔΕΗ? 

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

στην υπογραφή μου έγραψα ,

αφού κοιτάς τα παλιά πάτα το λινκ για το νέο excel

ναι

Μπορώ να κάνω κάτι για αυτόν τον λογαριασμό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, conos44 είπε

Μπορώ να κάνω κάτι για αυτόν τον λογαριασμό? 

αμφισβήτηση ρήτρας . άσχετο δεν καταλαβαίνω γιατί άφησες τόσο καιρό να εκδοθεί εκκαθαριστικός

ούτε την τιμή αναπροσαρμογής δε γίνεται να υπολογίσει κάποιος (δεν ασχολείσαι με αυτό)

δες παρακάτω

3 λεπτά πριν, Superbull76 είπε

Που βρίσκω την υπογραφή;;;

στο προφίλ σου ενεργοποιείς να βλέπεις τις υπογραφές , τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...