Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, JDimi είπε

Πρώτος δικός μου σε nrg 40%, είναι για λίγες ημέρες, σε λίγο θα έρθει ο δεύτερος. Μετρήσεις τους στέλνω εγώ

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ 
Ημερομηνία Έκδοσης 19/02/2021
Ημερομηνία Λήξης 11/03/2021
Για την nrg πληρώνετε -7,41 €
Ρυθμιζόμενες Χρεώσεις 21,68 €
Χρεώσεις Δήμων 7,04 €
Φόροι/Τέλη 1,94 €

 

τους πρώτους 4 είπαμε ότι έχει σταθερό ΟΤΣ;

 

 

Το -7.41 what is this o.O

1 λεπτό πριν, SilentVoice είπε

Ηταν ενα πρόγραμμα που μου είχαν προτείνει πριν ενα χρόνο ακριβώς. Δεν υπήρχε διαθέσιμο στην σελίδα τους και απ'οτι κατάλαβα το έδιναν μόνο συγκεκριμένοι συνεργάτες τους. Στον πρώτο λογαριασμό, φυσικά και είχαν χρεώσει άλλο πρόγραμμα, αλλά μετά απο κυνήγι , τηλέφωνα και email, μου έδωσαν την προσφορά που μου είχαν πει στο τηλέφωνο οι συνεργάτες τους.

0,076000€/kWh πρωί-βράδυ , χωρίς ΟΤΣ, χωρίς δέσμευση και χωρίς πάγιο!

Καλο ακουγεται!

Επεξ/σία από Incepted
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, Incepted είπε

Το -7.41 what is this o.O

Η πίστωση απο τα 25 ευρώ δώρο (προφανώς όπως σε μένα δεν είχε κατανάλωση μεγάλη όταν εκδόθηκε ο λογαριασμός)

11 λεπτά πριν, SilentVoice είπε

0,076000€/kWh πρωί-βράδυ , χωρίς ΟΤΣ, χωρίς δέσμευση και χωρίς πάγιο!

κάτσε όπως είσαι και ήσυχα να μη σε πάρουν χαμπάρι 😁

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, έχω διαβάσει πόσες σελίδες αλλά πραγματικά έχω καεί και θέλω αν παίζει κάτι εύκολο. 

Θέλω για το πατρικό μου 120τμ σπίτι που μένουν 3 άτομα έχει και νυχτερινό ρολόι οι λογαριασμοί παίζουν 180-200 έναντι 200-250 εκκαθαριστικό σύνολο παίζει στης 2.000-2.300 κιλοβατώρες 

Κάποια πρόταση μήπως και σωθεί λίγο η κατάσταση? (Πάτρα αν παίζει ρόλο) δε θέλω τπτ με app η να τους στέλνουν αυτη της μέτρησης γιατί λόγω ηλικίας δε το έχουν κιόλας. 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Παιδιά καλησπέρα, έχω διαβάσει πόσες σελίδες αλλά πραγματικά έχω καεί και θέλω αν παίζει κάτι εύκολο. 

Θέλω για το πατρικό μου 120τμ σπίτι που μένουν 3 άτομα έχει και νυχτερινό ρολόι οι λογαριασμοί παίζουν 180-200 έναντι 200-250 εκκαθαριστικό σύνολο παίζει στης 2.000-2.300 κιλοβατώρες 

Κάποια πρόταση μήπως και σωθεί λίγο η κατάσταση? (Πάτρα αν παίζει ρόλο) δε θέλω τπτ με app η να τους στέλνουν αυτη της μέτρησης γιατί λόγω ηλικίας δε το έχουν κιόλας. 

Ευχαριστώ.

Δες το excel για το νυχτερινο χωρις ΟΤΣ που εχει στο sticky , αλλα για το energy save 40 σε βλεπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, COSTAKISMIKROS said:

Σου ήρθε ο λογαριασμός?στο nrg 40% είσαι?μήπως μπορείς να βάλεις τις χρεώσεις σου?

Τώρα έβαλα τις μετρήσεις για πρώτη φορά, οπότε δεν έχει έρθει ακόμη εκκαθαριστικός . Nrg 40% ναι ... όταν τον εκδώσουν θα τον ανεβάσω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NRG σε 10 ημερες ο πρωτος λογαριασμος.

Ηρων σε 5 μηνες κι ακομα να εκδοθει οπως διαβασα σημερα σε διπλανο forum(μου το ειπε ο korakios).

Ας ελπισω να εκδοθει στο 6μηνο και ο δικος μου που ειναι να φυγω.😎

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

NRG σε 10 ημερες ο πρωτος λογαριασμος.

Ηρων σε 5 μηνες κι ακομα να εκδοθει οπως διαβασα σημερα σε διπλανο forum(μου το ειπε ο korakios).

Ας ελπισω να εκδοθει στο 6μηνο και ο δικος μου που ειναι να φυγω.😎

 

Αυτοι φταινε που δε θελουν να σας ενοχλουν με λογαριασμους και τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Incepted είπε

Αυτοι φταινε που δε θελουν να σας ενοχλουν με λογαριασμους και τετοια

Εγω δεν εχω θεμα ας εκδοθει οποτε θελει αρκει να εκδοθει σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Ηρων σε 5 μηνες κι ακομα να εκδοθει οπως διαβασα σημερα σε διπλανο forum(μου το ειπε ο korakios)..

 

Ενδιαφερομαι για το πρόγραμμα Ήρων home 1. Μπορείς να μου πεις πιο πρόγραμμα έχεις και πόσο πληρώνεις οτσ ανά κιλοβατώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kkkk1 είπε

Ενδιαφερομαι για το πρόγραμμα Ήρων home 1. Μπορείς να μου πεις πιο πρόγραμμα έχεις και πόσο πληρώνεις οτσ ανά κιλοβατώρα;

Παίζει να είναι και το χειρότερο (υψηλή κιλοβατώρα και ρήτρα αναπροσαρμογής)

Ο @HERTHAN έχει το 24/7 αλλά το έβαλε καθαρά λόγω ΚΟΤ, υπάρχουν πολύ καλύτερα (δες το sticky)

2 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Εγω δεν εχω θεμα ας εκδοθει οποτε θελει αρκει να εκδοθει σωστα.

ο άλλος όμως αν θέλει να φύγει και του ζητήσουν απο τη νέα εταιρία τον τελευταίο λογαριασμό μαζί με άλλα χαρτιά , την έκατσε, ούτε να φύγει δε μπορεί !

Βέβαια αν ήθελε θα έγραφε και στο ΣτΚ ένα γραμματάκι ....

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, kkkk1 είπε

Ενδιαφερομαι για το πρόγραμμα Ήρων home 1. Μπορείς να μου πεις πιο πρόγραμμα έχεις και πόσο πληρώνεις οτσ ανά κιλοβατώρα;

Το 24/7 Νυχτερινο εχω.

Τωρα πηγα στη Ηρων δεν εχω πανω απο 1,5 μηνα.

35 λεπτά πριν, korakios είπε

ο άλλος όμως αν θέλει να φύγει και του ζητήσουν απο τη νέα εταιρία τον τελευταίο λογαριασμό μαζί με άλλα χαρτιά , την έκατσε, ούτε να φύγει δε μπορεί !

Βέβαια αν ήθελε θα έγραφε και στο ΣτΚ ένα γραμματάκι ....

Αν ηταν να φυγει εκεινη την ωρα και δεν ηθελε να περιμενει ηειχε σοβαρο προβλημα εστελνε ενα email κι ενα τηλεφωνο με καταγεγραμενη την κληση και τελος ενα τηλεφωνο στον εισαγγελεα και με εισαγγελικη παρεμβαση εφευγε σε μερικες ωριτσες.Ειδικα αν ειχε προβλημα.

Ειναι χοντρο βεβαια και δυσκολα το κανεις αλλα στην αναγκη ολα τα κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, doll είπε

Παιδιά από τους λογαριασμούς που έχετε ήδη πάρει (ειδικότερα από nrg) επιβεβαιώνεται το excel? Για να ξέρουμε τι γίνεται....

ένα έναντι μου ήρθε απο save 40% , κιλοβατώρα και πάγιο κομπλέ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...