Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, liakjim είπε

Άρα είναι ξεκάθαρος όρος σύμβασης.
Ο παλιός πελάτης, όσο έχει ισχύ η διάρκεια του συμβολαίου έχει κλειδωμένη τιμή στα 4€
Τέλος.

 

 

Απολυτως σωστο και γι'αυτο αλλωστε υπαρχει και η δυνατοτητα στο site(στην εικονα που ανεβασα νωριτερα σημερα) να το ενεργοποιησει καποιος υφισταμενος πελατης ακομη και σημερα με 4 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, bill27 είπε

Ε μα αυτο δεν λεμε!!!Και το πρωι το εγραψα!!!Αλλα στου κωφου την πορτα....

απο το πρωί αλλάξανε τα πράγματα , είδες οτι πριν απο λίγο έκανε το πρώτο ποστ το παλικάρι μετά απο χρόνια στο ινσόμνια και γράφει 9 ευρουλάκια .... πάμε για 100 σελίδες !

Spoiler

Σόρυ ΥπερΤάυρε76 , πέτυχες και εσύ στιγμή να ποστάρεις , εννοείται δε σε τρολλάρω και όπως είδες προσπαθώ να σε βοηθήσω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

απο το πρωί αλλάξανε τα πράγματα , είδες οτι πριν απο λίγο έκανε το πρώτο ποστ το παλικάρι μετά απο χρόνια στο ινσόμνια και γράφει 9 ευρουλάκια .... πάμε για 100 σελίδες !

  Απόκρυψη περιεχομένων

Σόρυ ΥπερΤάυρε76 , πέτυχες και εσύ στιγμή να ποστάρεις , εννοείται δε σε τρολλάρω και όπως είδες προσπαθώ να σε βοηθήσω

 

δεν γνωριζω τι μπορει να ειπωθηκε στο σχολιο του υπερταυρε76 αλλα οσοι εχουν το συμβολαιο και γραφει 4€ το fixed τοτε ειναι καλυμμενοι,δεν μπορουν να τους αλλαξουν την τιμη,εκτος και αν θελουν να χασουν ολους οσους εχουν το συγκεκριμενο προγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

Καλά ,δεν αγχώνομαι πάω και ΟΤΕ για ρεύμα που συμφέρει 😁

https://ote-estate.gr/energy/el-gr/ΠΡΟΪΟΝΤΑ/ΓΙΑ-ΤΟ-ΣΠΙΤΙ

Ναι και θα τη βγάζεις με φακό για να γλυτώσεις ό,τι μπορείς...😁

image.png.3cb3d70e36bf2cc3c56b84c516aee698.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DownUNDERground είπε

Ναι και θα τη βγάζεις με φακό για να γλυτώσεις ό,τι μπορείς...😁

🤣

και το φωτιστικό με ηλιακό είναι ...τα λαμπάκια απο το γείτονα ....μια το χρόνο...

Βασικά μέρα είναι στη φωτό ,αλλά οι άνθρωποι προφανώς στραβώθηκαν στο σκοτάδι γενικότερα και δε βλέπουν, γιαυτό και τα ανάψανε όλα ...! Πολύ ψωμί η φωτό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Τελικα με το fixed τι εγινε με τους απατεωνες αυτους που ανεβαζουν τις τιμες?:P:P

εγω παντος περιμενω απαντηση σημερα.....για να δουμε.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι απο αρχες απριλιου τους ειχα στειλει και το συμβολαιο με τικαρισμενο το fixed και μου ειχαν πει οτι δεν χρειαζεται να το βαλω για τους 4 πρωτους μηνες.Το συμβολαιο που ειχα υπογραψει ελεγε ενεργοποίηση fixed 4 ευρω.εστειλα email στον πωλητη που μου εκανε το συμβολαιο και του τα λεω αυτα για να δουμε τι θα μου πει σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

ειμαι απο αρχες απριλιου τους ειχα στειλει και το συμβολαιο με τικαρισμενο το fixed και μου ειχαν πει οτι δεν χρειαζεται να το βαλω για τους 4 πρωτους μηνες.Το συμβολαιο που ειχα υπογραψει ελεγε ενεργοποίηση fixed 4 ευρω.εστειλα email στον πωλητη που μου εκανε το συμβολαιο και του τα λεω αυτα για να δουμε τι θα μου πει σημερα.

Mπορεις να το κανεις ευκολα μεσα απο το site παντως.

Κατεβαζεις το εγγραφο απο το link παρακατω το συμπληρωνεις και στο στελνεις με email.

https://www.nrg.gr/el/idiotes/nrg-fixed/form

Με 4 ευρω φυσικα.

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Mπορεις να το κανεις ευκολα μεσα απο το site παντως.

Κατεβαζεις το εγγραφο απο το link παρακατω το συμπληρωνεις και στο στελνεις με email.

https://www.nrg.gr/el/idiotes/nrg-fixed/form

Με 4 ευρω φυσικα.

τους το εχω στειλει ηδη απο το σαββατο οταν διαβασα εδω για της λαμογιες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

τους το εχω στειλει ηδη απο το σαββατο οταν διαβασα εδω για της λαμογιες τους

λαμογιά και μάλιστα μεγάλη ,για το ενδεχόμενο όμως να αλλάξουν την τιμή χωρίς προειδοποίηση σε υφιστάμενους πελάτες .

Αλλά ας μην προτρέχουμε :)

2 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Πάντως, κάποια στιγμή έχουν σκοπό να το μειώσουν ΠΑΛΙ.

Πηγή ?

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

λαμογιά και μάλιστα μεγάλη ,στο ενδεχόμενο όμως να αλλάξουν την τιμή χωρίς προειδοποίηση σε υφιστάμενους πελάτες .

Αλλά ας μην προτρέχουμε :)

Πηγή ?

εχετε δει ποτε στην ελλαδα να πεφτουν  οι τιμες σε προϊόντα και υπηρεσιες ? για να ξερω δηλαδη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...