Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, Magrugada είπε

Πήγα στον ΗΡΩΝ για καλύτερα και μου ήρθε 28 ευρώ ΟΤΣ στον έναντι. Που να πάω μπορώ να φύγω από ΗΡΩΝ αλλά μην την ξαναπατήσω

Διάβασε το sticky , κατέβασε το αντίστοιχο excel και βάλε ετήσιες κιλοβατώρες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και άργησε να εκδοθεί ο λογαριασμός από τα ΕΛΤΑ και με είχαν ζώσει τα φίδια, ωστόσο δεν έκρυβε κάτι και συνεχίζουμε ΧΩΡΙΣ ΟΤΣ... βέβαια περιμένω να μου έρθει και ταχυδρομικά μήπως έχουμε κάποια επιστολή για αυξήσεις... 24963755_.png.b53ed0daacf08392fea0a2a3cb5e6038.png

ελτα αυγ 2.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, korakios είπε

Διάβασε το sticky , κατέβασε το αντίστοιχο excel και βάλε ετήσιες κιλοβατώρες :)

Διαβάζω το θέμα εδώ και κανα μηνα που πρωτο ποσταρα κιολας.  Θαυμαζω την υπομονή σου!!!!

Μήπως να κανεις edit το sticky αν γινεται και να βαλεις στην πρώτη σειρά τίποτα Κόκκινα bold γράμματα και αστεράκια μήπως και προκαλεί το μάτι σε αυτόν που πρωτομπαίνει εδώ???? πχ

**** ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΔΩ ΠΡΩΤΑ *****

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Relaxx είπε

Διαβάζω το θέμα εδώ και κανα μηνα που πρωτο ποσταρα κιολας.  Θαυμαζω την υπομονή σου!!!!

Μήπως να κανεις edit το sticky αν γινεται και να βαλεις στην πρώτη σειρά τίποτα Κόκκινα bold γράμματα και αστεράκια μήπως και προκαλεί το μάτι σε αυτόν που πρωτομπαίνει εδώ???? πχ

**** ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΔΩ ΠΡΩΤΑ *****

 Βασικά έχω έτοιμο το κείμενο "Διάβασε το sticky , κατέβασε το·..." σε clipboard και το κάνω επικόλληση μιας και είχα βαρεθεί να το γράφω. 😁

Μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου θα κάνω άλλα excel που θα στηρίζονται ανα τετράμηνο (όπως του ΚΟΤ) και θα μπουν όλα σε ένα αρχείο  . Ίσως τότε γίνει και part II με νέο sticky (μιας και το Γ1/ΓΝ1 βγαίνει εκτός ) όπου θα ξεκινά το κείμενο μάλλον όπως το έγραψες :)

Επεξ/σία από korakios
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ababa641 είπε

Αν και άργησε να εκδοθεί ο λογαριασμός από τα ΕΛΤΑ και με είχαν ζώσει τα φίδια, ωστόσο δεν έκρυβε κάτι και συνεχίζουμε ΧΩΡΙΣ ΟΤΣ... βέβαια περιμένω να μου έρθει και ταχυδρομικά μήπως έχουμε κάποια επιστολή για αυξήσεις... 

 

Το εχω ξαναπει αλλα θα το ξαναπω αλλη μια φορα.Τα παιδια εκει δεν ξερουν τι σημαινει ΟΤΣ.Δεν ξερουν.

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, korakios είπε

καλύτερα για πιο σίγουρα να περιμένεις εκκαθαριστικό .

Και στον πρώτο εκκαθαριστικό δε μου χρέωσαν ΟΤΣ.😎

HERTHAN ζήλεια ψώρα.😂😛
Nia Nia Nia Nia Nia GIF - Nia Nia GIFs

Εντάξει δεν πιστεύω να συνεχιστεί επ' αόριστον αυτό. Όσο κρατήσει το όνειρο χαχαχα.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω 10 μερες που περιμενω απο protergia να με καλέσουν για να κάνω το συμβόλαιο (fixed) αλλά φαίνεται τα έχουν παίξει. καμια επαφή, στο τέλος με βλέπω να μένω zenith στο fixed και ας ειναι πιο ακριβό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, cyberguy είπε

εχω 10 μερες που περιμενω απο protergia να με καλέσουν για να κάνω το συμβόλαιο (fixed) αλλά φαίνεται τα έχουν παίξει. καμια επαφή, στο τέλος με βλέπω να μένω zenith στο fixed και ας ειναι πιο ακριβό.

επέμενε στα τηλέφωνα , κρίμα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

 Βασικά έχω έτοιμο το κείμενο "Διάβασε το sticky , κατέβασε το·..." σε clipboard και το κάνω επικόλληση μιας και είχα βαρεθεί να το γράφω. 😁

Μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου θα κάνω άλλα excel που θα στηρίζονται ανα τετράμηνο (όπως του ΚΟΤ) και θα μπουν όλα σε ένα αρχείο  . Ίσως τότε γίνει και part II με νέο sticky (μιας και το Γ1/ΓΝ1 βγαίνει εκτός ) όπου θα ξεκινά το κείμενο μάλλον όπως το έγραψες :)

Να προτείνω (αφού επισημάνω χαρά στο κουράγιο σου και την υπομονή σου με ορισμένους) να βάλεις στο excel και τελική τιμή κιλοβατώρας (ημέρας - νύχτας) ανάλογα με τα πάγια των εταιρειών και την κατανάλωση του καθενός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα με πηραν και απο elpedison για προσφορα και μολις τους ειπα πως ειμαι ηρων χωρις οτσ σε παλιο προγραμμα μου τα μασαγε..αλλα επειδη ληγει το συμβολαιο μεσα Οκτωβρη, δεν της εκλεισα την πορτα  λεω θα δουμε τι προσφορα θα παρω απο ηρων και  θα με ξανακαλεσει..Φυσικα θα ξαναδιαβασω το sticky excel !! παντως πασχιζουν ολοι για πελατες, μπορει να χω δεχτει και 10 τηλ απο αρχες Ιουλιου για προσφορες..

Κατι αλλο σχετικα με ΔΕΗ, αυτη επεμενε πως αρχισε κι η ΔΕΗ να χρεωνει ρητρα κανονικα απο Αυγουστο και το ονομαζει κατι με διοξειδιο κτλ, και μαλιστα οτι επρεπε να χρεωνει απο αρχες του χρονου,πηρε παραταση και το ξεκινησε τωρα ισχυει ή μου λεγε μπαρουφες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...