Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα

Παρακολουθώ από χθες για πρώτη φορά το topic και προσπαθώ να καταλάβω τι ισχύει ανάμεσα σε τόσες πολλές πληροφορίες που έχουν αναρτηθεί και τι είναι πιο συμφέρον να επιλέξει κάποιος σε πρόγραμμα οικιακό σταθερό ηλεκτρικού ρεύματος και είμαι σε σύγχυση. Έχετε να προτείνετε κάτι όσοι το έχετε ψάξει το θέμα;

Επεξ/σία από Alkmenis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Alkmenis είπε

Παρακολουθώ από χθες για πρώτη φορά το topic και προσπαθώ να καταλάβω τι ισχύει ανάμεσα σε τόσες πολλές πληροφορίες που έχουν αναρτηθεί

ανάμεσα απο ποιες πληροφορίες λες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το topic έχει 920 σελίδες και έχω διαβάσει αρκετές από αυτές, όχι βέβαια όλες. Εστιάζω σε ότι αφορά οικιακό σταθερό διότι μετά την ρήτρα αναπροσαρμογής που επιβλήθηκε από το καλοκαίρι αναζητώ εναλλακτική λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Alkmenis είπε

Το topic έχει 920 σελίδες και έχω διαβάσει αρκετές από αυτές, όχι βέβαια όλες.

10 σελίδες πριν πχ αναφέρθηκε (σ.910), είμαι σίγουρος και πιο μπροστά

υπάρχει και μια καρφιτσωμένη ανάρτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το εξάμηνο σε περίπτωση που αλλάξουν οι τιμές στον παροχο, και μας ενημερώσει με τον λογαριασμό πέραν του εξαμήνου, ο χρήστης μπορούμε να αποχωρησουμε χωρίς ρήτρα αποχώρησης? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Μετά το εξάμηνο σε περίπτωση που αλλάξουν οι τιμές στον παροχο, και μας ενημερώσει με τον λογαριασμό πέραν του εξαμήνου, ο χρήστης μπορούμε να αποχωρησουμε χωρίς ρήτρα αποχώρησης? 

ναι, απλά υπάρχει περίπτωση στον 7ο πχ λογαριασμό να δεις ήδη τη νέα χρέωση να εφαρμόζεται για τον 7ο μήνα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Τί να κάνουν;;;😂

Ας το ψαξει οπου θελει στην τελικη η ας μην βαλει καθολου νυχτερινο.

8 ώρες πριν, ekrepali είπε

Όταν πάρει τη Watt & Volt δε θα ξέρουν αν χρεώνεται ΑΔΜΗΕ/ΔΕΔΔΗΕ στο νυχτερινό του Γ23.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι του προτείνουν το Zero για καλύτερα. 😅

 

Ετσι ειναι αλλα ας το ψαξει στο internet να το βρει.

13 ώρες πριν, Dr_Pepper είπε

Ναι αυτό ακριβώς η εμπειρία μου μέχρι τώρα σε τηλεφωνική επικοινωνία με εναλλακτικούς ειναι ότι έχουν άκυρους που σπρώχνουν το συμβόλαιο και μάθανε μια κασέτα με πιασάρικα ποιηματάκια για να σε κάνουν να υπογράψεις πολύ δεν έχουν ιδέα πέρα απο το ποίημα που τους μάθανε να λένε. 

Τι σε νοιαζει τι λενε ψαξε εσυ να δεις πως γινεται κι αν το βρεις γραψε εδω να βοηθησεις και τους υπολοιπους που μπορει να ενδιαφερθουν αργοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθώντας τον σύνδεσμο προς το excel σύγκρισης προγραμμάτων και αφού συνδέομαι με Google account μου εμφανίζει μήνυμα ότι είναι σε κατάσταση μόνο για ανάγνωση και δεν με αφήνει να εισάγω τιμές για υπολογισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Alkmenis είπε

Ακολουθώντας τον σύνδεσμο προς το excel σύγκρισης προγραμμάτων και αφού συνδέομαι με Google account μου εμφανίζει μήνυμα ότι είναι σε κατάσταση μόνο για ανάγνωση και δεν με αφήνει να εισάγω τιμές για υπολογισμό.

  

Στις 7/2/2021 στις 9:30 ΜΜ, korakios είπε

Το κατεβάζετε και το ανοίγετε με αντίστοιχο πρόγραμμα ή αν είστε συνδεδεμένοι σε λογαριασμό google μπορείτε να το αποθηκεύσετε στο drive σας και να το ανοίξετε ως google έγγραφα.

 

αν άλλαξε κάτι πες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...