Προς το περιεχόμενο

Logitech g900


gouvsnb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει την εγγύηση της Logitech είχα κάνει αγορά μέσω amazon και έχω πρόβλημα με το βασικό left click  έχω στείλει μην στο σιτε αλλά δεν έχω πάρει απάντηση. Γνωρίζει κανείς τι παίζει με Ελλάδα;;; Ευχαριστώ πολύ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα σε 4 μέρες είχα επιβεβαίωση για αντικατάσταση , και όλα τα στοιχεία αποστολής από την κεντρική αποθήκη στην ολλανδία. 

Δεν μου ζητησαν καν πίσω το άλλο. 

Προτείνω να κάνεις ένα τηλέφωνο γιατί έτσι δίνουν προτεραιότητα. Θα κάνεις μία περιγραφή , θα δώσεις τα S/N του προιόντος και λήγει το θέμα μέσα σε 5-10 λεπτά. 

 

Να υποθέσω πως και σε εσένα έχει "κάτσει" το ελατήριο και δεν επαναφέρεται σωστά? Αφήνει μια περίεργη αίσθηση οτι έχει πειραχτεί το Travel distance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και μενα το ιδιο τελικα μεσα σε 2 βδομαδες μου κανανε αντικατασταση κ περιμενω το καινουργιο το παλιο δεν το ζητησαν καν πισω, τ6ο προβλημα που ειχα ειναι οτι εκανες 10 αριστερα κλικ κ αυτο εκανε 20 οπως επισης εαν εκανες αριστερο κλικ κ χολντ ενα ιτεμ τοτε αυτο το εχανε, το φυσηξα βελτιωθηκε ομως το προβλημα δεν λυθηκε και μου στελνουν καινουργιο... σε φοτοσοπ και σε game το προβλημα ηταν γμτ...

Επεξ/σία από gouvsnb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από support, εξαιρετικοί.

Τα ποντίκια τους όμως, έχουν χαλάσει. Όλα τα τελευταία που έχω πάρει, το ίδιο πρόβλημα, μετά από 4-6 μήνες, άρχιζε να τα παίζει το πλήκτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το g502 το ειδα οτι εχει καλυτερο πληκτρο... σε σχεση με το g900 δεν ξερω εαν βελτιωσαν τπτ με το g903, παντως και εγω παλιοτερα ειχα προβληματα με καποια mx που ειχαν αλλα οκ δεν ηταν gaming...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πεσει και η logitech σε ποιοτητα. Αρχικα μειωνει την εγγυηση απο 3 χρονια σε 2 και β λεπεις τα περισσοτερα προσφατα(και ακριβα)ποντικα της να βγαζουν αρκετα προβληματα.

Μονο το support πληρωνεις πλεον(οπως και στην corsair).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...