Προς το περιεχόμενο

VoIP τηλεφωνία Σταθερο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα γραφείο που ποτέ δεν βρίσκεται κάποιος εκει. Αυτή την στιγμή έχω ενα σταθερό τηλέφωνο και σκεφτόμουν για οικονομικούς λόγους την λύση ενός VoIP νουμερου, με φορητότητα του παλιού μου αριθμού. Το σταθερό εκει δέχεται 5 κλήσεις το μήνα. Εχει δοκιμάσει κανεις τις εταιρίες που προσφέρουν VoIP λύσεις χωρίς την ύπαρξη σταθερού και με την δυνατότητα προώθησης σε κινητό των εισερχομένων κλήσεων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξερω αν σε συμφέρει να ετο κάνεις π.χ στη yuoboto και μέσω εφαρμογής να λαβάνεις κλήσεις 

Επεξ/σία από bill2015
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vasdiam είπε

Εχω ενα γραφείο που ποτέ δεν βρίσκεται κάποιος εκει. Αυτή την στιγμή έχω ενα σταθερό τηλέφωνο και σκεφτόμουν για οικονομικούς λόγους την λύση ενός VoIP νουμερου, με φορητότητα του παλιού μου αριθμού. Το σταθερό εκει δέχεται 5 κλήσεις το μήνα. Εχει δοκιμάσει κανεις τις εταιρίες που προσφέρουν VoIP λύσεις χωρίς την ύπαρξη σταθερού και με την δυνατότητα προώθησης σε κινητό των εισερχομένων κλήσεων?

Kαι εγω το έχω κάνει στο παρελθόν. Δουλεύει μια χαρά και βολεύει στην περίπτωση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok ευχαριστω παιδια, πιστεύω οτι δεν θα υπαρχει προβλημα στην φορητότητα  σε περίπτωση που φύγω απο αυτούς και ξανακάνω σταθερό με καλώδιο πχ ΟΤΕ

Στις 21 Φεβρουαρίου 2018 στις 7:58 ΜΜ, bill2015 είπε

Δεν ξερω αν σε συμφέρει να ετο κάνεις π.χ στη yuoboto και μέσω εφαρμογής να λαβάνεις κλήσεις 

Εχει και την easy.gr

Στην οποία μπορείς να κανεις προώθηση σε κινητό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...