Προς το περιεχόμενο

Detroit: Become Human [PS4]


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, solidsnake222 είπε

Εμενα το Beyond μου άρεσε πολύ περισσότερο από το hr ίσως να έπαιξε ρόλο η ellen page και ο dafoe

Στο θέμα μας τώρα, το Detroit φαίνεται πολύ καλογραμμένο και με πολλές επιλογές που θα παίζουν το ρόλο τους. Ελπίζω να ανταποκριθεί στις φιλοδοξίες μου.

Καλα η ερμηνεια της Page ηταν συγκλονιστικη, για τον Defoe παροτι μεγαλος οπαδος του, δεν μπορω να πω το ιδιο, ισως ηταν κ ελαφρως κακογραμμενος να το πω, ανευρος, πολυ μετριος για το εκτοπισμα του..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kostiger είπε

Καλα η ερμηνεια της Page ηταν συγκλονιστικη, για τον Defoe παροτι μεγαλος οπαδος του, δεν μπορω να πω το ιδιο, ισως ηταν κ ελαφρως κακογραμμενος να το πω, ανευρος, πολυ μετριος για το εκτοπισμα του..

χμμ συμφωνώ εν μέρει για τον Dafoe αλλά κλίνω προς το κακογραμμενος και έτσι δεν μπόρεσε να αποδώσει ότι περιμέναμε(είμαστε και λίγο off-topic :P)

Βtw βγήκε και ένα  άλλο  trailer

 

Επεξ/σία από solidsnake222
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρε παιδια καταλαβε κανεις απο το demo τι εχει παιχτει με το ρομποτ και το κοριτσακι?Οσο και να εψαξα δε βρηκα να το ολοκληρωσω και με εβγαλαν εξω

οι μπατσοι για να μιλησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Ρε παιδια καταλαβε κανεις απο το demo τι εχει παιχτει με το ρομποτ και το κοριτσακι?Οσο και να εψαξα δε βρηκα να το ολοκληρωσω και με εβγαλαν εξω

οι μπατσοι για να μιλησω.

Spoiler

Το ρομπότ ήταν να αντικατασταθεί με νεότερο μοντέλο, αλλά αυτός είχε την εντύπωση ότι είναι μέρος της οικογένειας και θα είναι μαζί τους για πάντα. Απογοητεύτηκε λοιπόν, σκότωσε τον πατέρα και πήρε να σκοτώσει και το κοριτσάκι. Και καλά ότι ένιωθε ζήλεια και θυμό επειδή πίστευε ότι γι'αυτούς είναι κάτι παραπάνω από ένα αντικείμενο.

Εγώ αυτό κατάλαβα.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Ρε παιδια καταλαβε κανεις απο το demo τι εχει παιχτει με το ρομποτ και το κοριτσακι?Οσο και να εψαξα δε βρηκα να το ολοκληρωσω και με εβγαλαν εξω

οι μπατσοι για να μιλησω.

Spoiler

Να προσθέσω μόνο γιατί εκεί μπορεί να το έχασες - όταν δείς τον πατέρα σκοτωμένο, εκεί κοντά είναι και ένα τάμπλετ που φαίνεται να κοίταγε για καινούριο ρομπότ. Μήπως δε βρήκες αυτό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη μέρα με το PS4 σήμερα και είπα να δοκιμάσω το demo. My god, τι πάει πάλι να κάνει ο David Cage. Στο τέλος του demo βγάζει ένα περίπλοκο γράφημα που περιλαμβάνει τις διάφορες εκβάσεις που μπορεί να είχε το demo. Δεν ξέρω πως ακριβώς θα είναι το τελικό game, αλλά αυτό που είδα μου άρεσε. Και θα έχει και αρκετά το αστυνομικό στοιχείο από ότι φαίνεται όπως το Heavy Rain.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, orck είπε

Μου φάνηκε σαν ταινία και όχι σαν παιχνίδι. Δεν μου άρεσε.

Πάντα αυτή ήταν η λογική στα παιχνίδια του Cage. Αν δεν σου άρεσε το στυλ του heavy rain, δεν θα σου αρεσει ούτε αυτό. 

Εγώ το έχω κλείσει day 1 αγορά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...