Προς το περιεχόμενο

Detroit: Become Human [PS4]


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Πάντα αυτή ήταν η λογική στα παιχνίδια του Cage. Αν δεν σου άρεσε το στυλ του heavy rain, δεν θα σου αρεσει ούτε αυτό. 

Εγώ το έχω κλείσει day 1 αγορά. :)

Ποιο heavy rain; Το θέμα μας είναι το Detroit become human. Σε αυτό αναφέρθηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 4/30/2018 στις 1:49 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

Όχι, θες απλά 40TFLOPS σύμφωνα με τον Tim Sweeney..

Αν ισχύει αυτό θέλουμε πολύ δρόμο ακόμα, λογικά το Playstation 6 θα είναι σε θέση να παρουσιάζει CGI Γραφικά που να είναι φωτορεαλιστικά....οπότε σε 8-10 χρόνια από τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιζει πολυ θεμα γουστου σε αυτα τα παιχνιδια τυπου Heavy Rain,αλλοι λενε εξαιρετικο,αλλοι λενε βαρετο η μινιμαλ gameplay κλπ.

Προσωπικα το sci fi setting με ψηνει πολυ και αν το story ειναι καλο,δεν θα χω θεμα με το minimal gameplay. Θα το τσιμπησω οταν πεσει η τιμη στο 30αρι

ΥΓ:O τυπας στο thumbnail του βιντεο πιο πανω ειναι ο Shepard απτο Mass Effect? :P

Επεξ/σία από Alastor192
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το story είναι καλο?! :D Όλα τα games τους το story είναι ότι είναι, τα υπόλοιπα απλά βοηθάνε να εξελιχθεί το story. Προσωπικά πέρα από το Omikron διασκέδασα ιδιαιτερα με τα games τους και τους θεωρώ ως την καλύτερη εταιρία στο genre.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια χαρά παίδες, όσοι ενδιαφέρεστε για το παιχνίδι ρίξτε μια ματιά στο video review μου, δικό μου gameplay από ps4 pro και ελληνικούς υπότιτλους.

 

Επεξ/σία από zlave
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιχνιδάρα! Σε όποιον άρεσε το heavy rain και το beyond, είναι must αγορά.

Οποιος δεν έχει παίξει τέτοιο στυλ να δώσει μια ευκαιρεία, κατεβάζοντας το demo!

Επεξ/σία από Socratis_g
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει, interactive movies είναι. Δεν είναι για όλους.

500 φορές ξεκίνησα το Heavy Rain, 500 φορές σταμάτησα στη φάση με τον αστυνομικό με τα γυαλιά. Kαι υποτίθεται έχω και το Beyond:TS για να το παίξω μετά.

Ομοίως και με τα Walking dead της Telltale. Τα έχω όλα, έχω και τον λυκάνθρωπο, όλο τα ξεκινάω και όλο τα παρατάω.

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν θες να δεις ταινία βλέπεις ταινία, δυστηχώς και εγώ το ξεκίνησα το beyond two souls και το βαρέθηκα. Άντε στη καλύτερη να παίξουμε κάνα mgs4 😉

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 playthrough εχω κανει στο (σπουδαιο κατα τη γνωμη μου παντα) Heavy Rain. Aδημονω να πιασω στα χερια μου και τo Detroit.

Και το Beyond μου αρεσε πολυ, ενω κορυφαιο θεωρω και το Wolf Among Us απο τα Τelltale.

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Guys θέλει χρόνο το story και το char development σε αυτά τα games που είναι απίστευτα focused στο story, με μια δυο ώρες δεν γίνετε δουλειά imho, ο μονος λόγος να μην παίξεις τα συγκεκριμένα games είναι γιατί δεν σου αρέσει το είδος, από εκεί και πέρα καλύτερα games στο είδος δεν νομίζω ότι υπάρχουν imho. Δηλαδή το Until Dawn είναι μια κλανιά μπροστά τους. :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...