Προς το περιεχόμενο

Power of Love (New)


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν γινεται να περιγραψει καλυτερα καποιος τον Νικο. Αμα κυκλοφορουσε σημερα αυτο το track, δεν μου εβγαζε κανεις απο το μυαλο οτι το κανανε για να φωτογραφισουν το συγκεκριμενο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler για τη παρασκευη

Spoiler

Αντιμέτωποι με την αποχώρηση θα βρεθούν, η Ειρήνη και ο Κυριάκος.

Ο Πανος αρπάζει τα 2,5Κ

Αποχωρεί η Ειρήνη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, firepc είπε

Spoiler για τη παρασκευη

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αντιμέτωποι με την αποχώρηση θα βρεθούν, η Ειρήνη και ο Κυριάκος.

Ο Πανος αρπάζει τα 2,5Κ

Αποχωρεί η Ειρήνη

No! Just no.

NNNOOOOOOOOO!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το συστημα με τους καινουργιους ειναι ξεκαθαρα καβατζα για να μπαστακωθουν οι "παλιοι". Κι αμα γινει καμια στραβη, βλεπε Νικος, τον ξαναβαζουν μεσα σε χρονο 0.

Απο ενα σημειο και μετα πρεπει να ανακατευτει και η τραπουλα, διοτι εδω κι εβδομαδες πρακτικα ανακυκλωνεται το ιδιο πραγμα : ολη μερα η Αλβανιδα με τον Παναγιωτη, η Ρωσσοποντια με τους στοχασμους της για τον Δωρο, η πλαστικια με τον στρογγυλό, η αλλη με το ατυχημα στο κομμωτηριο ακομα να ψαχνει τι στραβωσε με τον μεσηλικα και ποσο αδικη ειναι η ζωη μαζι της, ο μεσηλικας με τα "νταξει;" και τα "λοιπον", ο Ιρακινος με τα "ρε φιλε", ο μποντιμπιλντερας με τον οποιο τρακαρε η αλλη με τα νευρικα τικ που δεν καταφερνουν να βγαλουν μαζι πανω απο 4 προτασεις μεσα σε μια μερα κλπ.

Γενικα εχουν στησει κλικα μεταξυ τους , που ακομα κι αν τσακωθουν, δεν ψηφιζονται ποτε και απλως σουταρουν μονο καινουργιους εδω και πολυ καιρο, με εξαιρεση τον Αντρεα που τους ηταν εκνευριστικα ενοχλητικος για διαφορους λογους. Πραγμα πολυ βαρετο για το...φιλοθεαμον κοινο. Πρεπει λοιπον η παραγωγη σε καποια φαση να το αλλαξει αυτο, πχ ασυλια σε καινουργιους, για να αρχισει να φθειρεται και η κλικα, να σπανε "ζευγαρια" και να αρχισουν να τρωγωνται μεταξυ τους για προδοσιες κλπ. Τι φαση, λες και δεν ειδανε ποτε reality show του ...δασκαλου, που βαραγαν 80% τηλεθεαση απο την πρωτη ως την τελευταια μερα.

Επεξ/σία από YourTrueLegend
  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα για αρχη πρεπει να σταματησει το "ποιον ψηφιζεις για να προστατεψεις" και το "ο κοσμος προστατεψε γι αυτη την εβδομαδα". Θα πρεπει αυτοματα να προστατευονται οι νεοι παικτες τη πρωτη εβδομαδα.

Ετσι κι αλλιως, οταν μπανουν οι νεοι παικτες, ο κοσμος τους βλεπει μια εβδομαδα μετα. Αρα πως να τους προστατεψει οταν ειναι live μεσα?

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προστασία στους νέους για 2 βδομάδες ώστε να αναγκαστούν να ψηφίσουν παλιούς τουλάχιστον δύο φορές

1 αρνητική / μέρα σε όποια κοπέλα δεν κυκλοφορεί μόνο με τα εσώρουχα, Ιταλίδα 1 αρνητική αν κυκλοφορεί μόνο με εσώρουχα, Μαρίνα αρνητική αν κυκλοφορεί χωρίς μπούρκα

Επεξ/σία από ObeyWario!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, firepc είπε

Βασικα για αρχη πρεπει να σταματησει το "ποιον ψηφιζεις για να προστατεψεις" και το "ο κοσμος προστατεψε γι αυτη την εβδομαδα". Θα πρεπει αυτοματα να προστατευονται οι νεοι παικτες τη πρωτη εβδομαδα.

Ετσι κι αλλιως, οταν μπανουν οι νεοι παικτες, ο κοσμος τους βλεπει μια εβδομαδα μετα. Αρα πως να τους προστατεψει οταν ειναι live μεσα?

Τους προστατεύει για τη μεθεπόμενη. Έτσι και να τους σουτάρουν οι παλιοί, θα γίνεις ο πιο δημοφιλής και θα επιστρέψεις. Σε θεωρητικό επίπεδο, πρακτικά πρέπει ή να μπει τεράστια προσωπικότητα ή να τα φτιάξεις με παλιό.

Βασικά μας έδινε την επιλογή να ψηφίσουμε άτομο για αποχώρηση, ψήφισα Αννα , αλλά με τους γνωστούς κανόνες Ατζούν η ψηφοφορία δεν μέτρησε και αποχώρησε ένα άτομο. Και βλέπω ότι και την επόμενη εβδομάδα 1 αποχωρεί, οπότε τζάμπα ψήφιζα Αθηνά αν και δεν μου είναι η πιο αντιπαθής αυτή την εβδομάδα.

Νομίζω δεν τον ενδιαφέρει να μπουν νέοι παίκτες, εκτός αν βρει κανα φαφλατά σαν τον Σώζοντα , έχει 5-6 ζευγάρια να πουλάει, ακόμα και την Αλεξάνδρα και τον Ανδρεά σα ζευγάρι θα τους έχει αν χρειαστεί, "τα ξαναβρήκαν"  έτοιμος ο τίτλος. Την Κυριακή την έβαλε με το έτσι θέλω για να είναι ενωμένο το ζευγαράκι, τι κι αν είναι 7-8 τα άτομα, είπαμε κανόνες Ατζούν.

Επεξ/σία από G.TH.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Τους προστατεύει για τη μεθεπόμενη. Έτσι και να τους σουτάρουν οι παλιοί, θα γίνεις ο πιο δημοφιλής και θα επιστρέψεις. Σε θεωρητικό επίπεδο, πρακτικά πρέπει ή να μπει τεράστια προσωπικότητα ή να τα φτιάξεις με παλιό.

Βασικά μας έδινε την επιλογή να ψηφίσουμε άτομο για αποχώρηση, ψήφισα Αννα , αλλά με τους γνωστούς κανόνες Ατζούν η ψηφοφορία δεν μέτρησε και αποχώρησε ένα άτομο. Και βλέπω ότι και την επόμενη εβδομάδα 1 αποχωρεί, οπότε τζάμπα ψήφιζα Αθηνά αν και δεν μου είναι η πιο αντιπαθής αυτή την εβδομάδα.

Νομίζω δεν τον ενδιαφέρει να μπουν νέοι παίκτες, εκτός αν βρει κανα φαφλατά σαν τον Σώζοντα , έχει 5-6 ζευγάρια να πουλάει, ακόμα και την Αλεξάνδρα και τον Ανδρεά σα ζευγάρι θα τους έχει αν χρειαστεί, "τα ξαναβρήκαν"  έτοιμος ο τίτλος. Την Κυριακή την έβαλε με το έτσι θέλω για να είναι ενωμένο το ζευγαράκι, τι κι αν είναι 7-8 τα άτομα, είπαμε κανόνες Ατζούν.

Φιλε μου γτ δεν το καταλανβαινεις?

Ηδη εχει αποχωρισει η Κατερινα, (τυχαιο το ονομα για να μην σποηλαρω). Οοοοολοι αυτοι που θα ψηφιζουν την Κατερινα μεχρι τη παρασκευη, που πανε ολες οι ψηφοι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, firepc είπε

Φιλε μου γτ δεν το καταλανβαινεις?

Ηδη εχει αποχωρισει η Κατερινα, (τυχαιο το ονομα για να μην σποηλαρω). Οοοοολοι αυτοι που θα ψηφιζουν την Κατερινα μεχρι τη παρασκευη, που πανε ολες οι ψηφοι??

Μα το έχω διαπιστώσει πολύ καιρό. Κρατάει ως Τετάρτη, 3 ημέρες και πάνε για την επόμενη. Ότι ψηφίσαμε από 30 Απριλίου ως 2 Μαιού θα το δούμε την επόμενη Παρασκευή. 
Αθηνά και Δώρος  αποχώρησαν, και πρώτοι να βγήκαν δεν μετράνε για τα 2500, πάμε στους επόμενους. 
Εγώ λέω γιατί μας αφήνει να ψηφίσουμε αρνητικά αφού δεν θα έχει αποχώρηση από το κοινό.

Επεξ/σία από G.TH.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, YourTrueLegend said:

Το συστημα με τους καινουργιους ειναι ξεκαθαρα καβατζα για να μπαστακωθουν οι "παλιοι". Κι αμα γινει καμια στραβη, βλεπε Νικος, τον ξαναβαζουν μεσα σε χρονο 0.

Απο ενα σημειο και μετα πρεπει να ανακατευτει και η τραπουλα, διοτι εδω κι εβδομαδες πρακτικα ανακυκλωνεται το ιδιο πραγμα : ολη μερα η Αλβανιδα με τον Παναγιωτη, η Ρωσσοποντια με τους στοχασμους της για τον Δωρο, η πλαστικια με τον στρογγυλό, η αλλη με το ατυχημα στο κομμωτηριο ακομα να ψαχνει τι στραβωσε με τον μεσηλικα και ποσο αδικη ειναι η ζωη μαζι της, ο μεσηλικας με τα "νταξει;" και τα "λοιπον", ο Ιρακινος με τα "ρε φιλε", ο μποντιμπιλντερας με τον οποιο τρακαρε η αλλη με τα νευρικα τικ που δεν καταφερνουν να βγαλουν μαζι πανω απο 4 προτασεις μεσα σε μια μερα κλπ.

Γενικα εχουν στησει κλικα μεταξυ τους , που ακομα κι αν τσακωθουν, δεν ψηφιζονται ποτε και απλως σουταρουν μονο καινουργιους εδω και πολυ καιρο, με εξαιρεση τον Αντρεα που τους ηταν εκνευριστικα ενοχλητικος για διαφορους λογους. Πραγμα πολυ βαρετο για το...φιλοθεαμον κοινο. Πρεπει λοιπον η παραγωγη σε καποια φαση να το αλλαξει αυτο, πχ ασυλια σε καινουργιους, για να αρχισει να φθειρεται και η κλικα, να σπανε "ζευγαρια" και να αρχισουν να τρωγωνται μεταξυ τους για προδοσιες κλπ. Τι φαση, λες και δεν ειδανε ποτε reality show του ...δασκαλου, που βαραγαν 80% τηλεθεαση απο την πρωτη ως την τελευταια μερα.

Εμμ βεβαια , αντι να βαλουν μεσα το μαρινακι το τρυφερο, το ροδαλο , πανε και βαζουν τον ΚΑΠΗ, τον "με παρατησε η γυναικα μου με 4 παιδια και πηγε Ιμπιζα με τον αλλον" 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χωρις να ειμαι βεβαιος πως ξερει την διαφορα παρατατικου και ενεστωτα, φαινεται πως πηρε εκεινο το δρομο, την ευθεια που ελεγε στον Δωρο. Λογικα σε 5-10 μερες στις οθονες μας:

athina2_v_040518.png

 

ΥΓ. Για να βλεπει και η παραγωγη τι παθαινει οταν βαζει πυροτουβλα μεσα στο παιχνιδι. Τα spoilers τα βγαζουν οι ιδιοι οι παιχτες χωρις καν να το παιρνουν χαμπαρι :lol:

Επεξ/σία από YourTrueLegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ειρηνη καταλαβε οτι ο Αλεξανδρος θα φυγει την Παρασκευη και ειπε να κρατησει αποσταση απο αυτον; Καλη ΤΑΝΑΡΑ ειναι και αυτη τελικα.. Το ιδιο και η Βιβιαν παρακαλουσε και καλα για τον Νικο, για να μην την ψηφισουν και αυτη για αποχωρηση.

Ολες ΤΑΝΑΡΕΣ ειναι εκει μεσα. Αντε καμια Κυριακη μονο ισως ειναι αληθινη.. Ακομα και η Ευα ειναι μεγαλη ΤΑΝΑ τελικα.. Και καλα ελεγε οτι γουσταρει τους καινουριους.. Ουστ και σε ειχα συμπαθησει μαζι με την Αλεξανδρα..

Χαζα-χαζα μονο η Μαρινα δε το επαιξε ιστορια και ειπε οτι θελει να μπει μεσα για την παρεα. Αυτοι που βριζουμε ολοι εδω μεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...