Προς το περιεχόμενο

Power of Love (New)


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχωράτε με αλλά θα την πω την κακία μου για το αγαπητό παπάουερ. Μέχρι να γίνουν ζευγάρια είχε μια πλάκα. Εδώ και καιρό έχει γίνει εντελώς γτπκαβάλα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το παιχνίδι θέλει 2 απλές κινήσεις . Τον Αντρέα μέσα μέχρι το τελικό και το Σωκράτη λυτο. Απλά τα πράγματα. Και να δεις τι έχει να γίνει εκεί μέσα. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, Edel said:

Το παιχνίδι θέλει 2 απλές κινήσεις . Τον Αντρέα μέσα μέχρι το τελικό και το Σωκράτη λυτο. Απλά τα πράγματα. Και να δεις τι έχει να γίνει εκεί μέσα. 

Θελει και στις γυναικες μια ανακατωστρα για να παρει φωτια το παιχνιδι, αλλα το casting δεν τα πηγε καθολου καλα σε αυτον τον τομεα...Η Αλεξανδρα κατι πηγε να κανει, αλλα δεν κρατησε πολυ κι αυτη.

Το κακο σε αυτο το παιχνιδι ειναι οτι επετρεψε η παραγωγη την διπλωματια, και βλεπεις τυπους που μπηκαν με φόρα να φλωρευουν.

ΥΓ. Κανονικα επρεπε να υπηρχε ψηφοφορια για τον πιο μισητο παιχτη του κοινου και φυσικα να επαιρνε αυτος το 2.500χιλιαρο :lol:

Επεξ/σία από YourTrueLegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απολαυστικότερο να βλέπεις το Τούρκικο να ξεσκίζονται όλη μέρα και ας μην καταλαβαίνεις τι λένε.

Το Ελληνικό το έχω δει μερικές φορές λόγο ώρας / το βλέπει και η γυναίκα όταν τρώμε, ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΣΕΙΣ!

Πόσο ψεύτικο, πόσο στημένοι έρωτες (εννοώ μεταξύ τους, όχι από την παραγωγή), όλο αγάπη μου και αγάπη και μωρό μου. Η άλλη γνώρισε τον βλαμμένο με τις πυτζάμες πριν λίγες μέρες και όλη μέρα τον φυλάει με το αλογίσιο στόμα της και μωρό μου και λατρεία μου και σρλουπ σρλουπ η γλώσσα στον οισοφάγο. Όλοι σαλιώνονται εκεί μέσα μιας και είδαν πως το ερωτιλίκη, σιροπάκι, love story πουλάει στο κοινό και ξαφνικά όλοι έγιναν αιώνιοι εραστές. Μόνο εκείνος με το σπυρί στο μάτι ο γαλαζομάτης με την μελαχροινή φαίνονται οι πιο νορμάλ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μαρινα, ο αξονας της γης δεν φτανει για να περιγραψω το πως εισαι...

γ@μω τη τρελα μου καθρεφτες δεν εχει σπιτι της?

θα πεθανω ρε

Επεξ/σία από tritonas00
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tritonas00 είπε

μαρινα, ο αξονας της γης δεν φτανει για να περιγραψω το πως εισαι...

γ@μω τη τρελα μου καθρεφτες δεν εχει σπιτι της?

θα πεθανω ρε

Έχουνε σπάσει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, redykt είπε

σας ποναει οπου σας βρει της μαρινας η προτομη  

Και κάτι άλλο ταιριάζει με ομοιοκαταληξία από ψ..

..αυτές οι παρατηρήσεις της Στέλλας δεν πιάνουμε το και το κτλπα,μου θυμίζουν καταστήματα βραδινά στην οδό Κωνσταντινουπόλεως...

Επεξ/σία από scarface5323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...