Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ξεκινήσει να βλέπω τη σειρά έχω περάσει βασικά τη πρώτη σεζόν και σκέφτομαι..

 

Κανείς δε σκέφτηκε να κατεβάσει το ρεύμα σε αυτό το κτίριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

Μήπως δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι βλέπετε μία σειρά και όχι το δελτίο των 9 στην τηλεόραση ?

Τι απορίες είναι αυτές τώρα ?

σωστά αλλά οκ απλά απόρησα

7 ώρες πριν, Arkin είπε

Έχουν γεννήτριες 

και μπορεί να γίνεται εκτύπωση τόσου χρήματος με γεννήτριες 

 

τεσπά, εντάξει σειρά είναι για το χαβαλέ τη βλέπεις εννοείται ότι δεν τη παίρνεις στα σοβαρά, αυτό άλλωστε είναι το λιγότερο σημαντικό σε σχέση με άλλες υπερβολές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

δηλ εαν ειναι σειρα μπορει να αφηνει οφθαλμοφανή λαθη και κενα?!

για μένα ναι

 

ειδικά οτιδήποτε αφορά ληστείες, είτε ταινία είτε σειρά είτε βιντεοπαιχνίδι αν θες δεν περιμένω να δω ρεαλισμό, παρά μόνο υπερβολές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, logistoulis είπε

Έχω ξεκινήσει να βλέπω τη σειρά έχω περάσει βασικά τη πρώτη σεζόν και σκέφτομαι..

Κανείς δε σκέφτηκε να κατεβάσει το ρεύμα σε αυτό το κτίριο;

Όχι. Γιατί κανείς απ έξω αρχικά δε ξέρουν τι κάνουν οι μέσα. Και μέσα είναι μασκοφόροι με όπλα και έχουν τόσους ομήρους. Δε θες να τους εξαγριώσεις. 

 

Έλεος με το μαμούνιασμα που πέφτει για αυτή τη σειρά. Αν μαμουνιάζετε έτσι γενικά στη ζωή σας θα κάνετε καράφλα γρήγορα οπότε κουλ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, Edel είπε

Όχι. Γιατί κανείς απ έξω αρχικά δε ξέρουν τι κάνουν οι μέσα. Και μέσα είναι μασκοφόροι με όπλα και έχουν τόσους ομήρους. Δε θες να τους εξαγριώσεις. 

Έλεος με το μαμούνιασμα που πέφτει για αυτή τη σειρά. Αν μαμουνιάζετε έτσι γενικά στη ζωή σας θα κάνετε καράφλα γρήγορα οπότε κουλ

φίλε έχω τόσο πυκνό μαλλί που μάλλον είναι αξιοζήλευτο 

 

δε μαμουνιάζω, τη βλέπω χαβαλέ έχει και μέχρι εκεί 

αν πραγματικά θα υπήρχε κάτι για το οποίο θα μαμούνιαζα εγώ προσωπικά, είναι για τις εμπαναστάσεις και τις αντιστάσεις και τη δήθεν ιδεολογία, αλλά οκ επειδή είναι ισπανοί δικαιολογώ τον δηθενισμό, τουλάχιστον αυτοί το έχουν πιο πολύ στο αίμα τους από τους δικούς μας ντεμεκ επαναστάτες που είναι αντιγραφάρες 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, logistoulis είπε

 

αν πραγματικά θα υπήρχε κάτι για το οποίο θα μαμούνιαζα εγώ προσωπικά, είναι για τις εμπαναστάσεις και τις αντιστάσεις και τη δήθεν ιδεολογία, αλλά οκ επειδή είναι ισπανοί δικαιολογώ τον δηθενισμό, τουλάχιστον αυτοί το έχουν πιο πολύ στο αίμα τους από τους δικούς μας ντεμεκ επαναστάτες που είναι αντιγραφάρες 

Συμφωνώ, με χάλασε και μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...