Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, crom251 είπε

Ψαχνω την season 2 σε μορφη avi.

Υπαρχει κατι σε torrent ή απο αλλη πηγη? Δεν μπορεσα να βρω κατι.

pm αν εχει βρει καποιος.

Σε avi γιατί? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 14/11/2018 στις 7:44 ΠΜ, panagiotis54 είπε

το βλεπεις εαν θες να εισαι "in" αλλιως υπαρχουν πολλες, πολυ καλυτερες για μενα...

Ενταξει θα αφησουμε game of thrones,la casa de papel,stranger things κλπ και θα δουμε τη Θεια απο το Σικαγο για να μην ειμαστε in.

Οσο για τον Αντζαρακη πειτε του να φτιαξει ο ιδιος ταινια αμα μπορει,πιστευω οτι ουτε 10 λεπτη ταινια δε θα μπορεσει να κανει χωρις λαθη.

Επεξ/σία από FromDusk_TillDawn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελείωσα. 2 πράγματα έχω να κράξω στο τέλος. Πολύ βρισίδι puta και puta όλη την ώρα. Και επίσης έφαγαν 3 από τους ληστές και ούτε έναν της αστυνομίας. Λίγο ξεκώλιασμα ήθελα να πέσει, είναι αδικία !!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/1/2019 στις 4:13 ΠΜ, GreekMonkey είπε

Την τελείωσα. 2 πράγματα έχω να κράξω στο τέλος. Πολύ βρισίδι puta και puta όλη την ώρα. Και επίσης έφαγαν 3 από τους ληστές και ούτε έναν της αστυνομίας. Λίγο ξεκώλιασμα ήθελα να πέσει, είναι αδικία !!!!!!!!!

Λογικο να υπαρχει ενταση σε μια ληστεια και βρισιδι,εδω για ενα καφε πας και ακους το μ...α 50 φορες σε 10 λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/1/2019 στις 4:13 ΠΜ, GreekMonkey είπε

Την τελείωσα. 2 πράγματα έχω να κράξω στο τέλος. Πολύ βρισίδι puta και puta όλη την ώρα. Και επίσης έφαγαν 3 από τους ληστές και ούτε έναν της αστυνομίας. Λίγο ξεκώλιασμα ήθελα να πέσει, είναι αδικία !!!!!!!!!

Μα πολλά περισσότερα puta και puta έλεγε ο Εσκομπάρ στο Narcos αλλά δεν είδα να διαμαρτύρεται κανένας. Plata o plomo?

Επεξ/σία από Vangelis_D9
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα τη σειρά!

Έχω να πω ότι ήταν απολαυστικότατη !!

Αγαπημένοι χαρακτήρες Berlin, Nairobi, Profesor.

H Tokio εκνευριστική στον μέγιστο βαθμό!

Φυσικά και έχει τα θέματα της η σειρά αλλά κάτσε να δεις πως το είπα "απολαυστικότατη" !!   :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια?? Αλισον - Ντενβερ και Μπερλιν - Ναιρομπι ειναι ζευγαρια στην πραγματικη ζωη?? Εχω μπει στα ινστα τους και εχω παθει σοκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, geogr13 είπε

Παιδια?? Αλισον - Ντενβερ και Μπερλιν - Ναιρομπι ειναι ζευγαρια στην πραγματικη ζωη?? Εχω μπει στα ινστα τους και εχω παθει σοκ..

Σιγά το σοκ .....να μας έλεγες ότι είναι ζευγάρι η Αλίσον με την Ναϊρόμπι και ο Ντένβερ με τον Μπερλίν να μασήσουμε κάπως :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...