Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, g_alkis είπε

Τραγελαφική η 3η σεζόν, δυστυχώς θα έχει και επόμενη. Περιμένω κάποιο super hero, κάποιο υπερόπλο, μια θεϊκή παρέμβαση, κάτι.

Μια χαρα ητανε, τι θα πει δυστηχως. Αν δεν σου αρεσει μην παρακολουθεις

 

1 ώρα πριν, Kostasspil είπε

Ειδικά η Ναϊρόμπι είναι εκνευριστική πολλές φορές

Τρελο μωρο, την προτειμω απο την αλλη την αχωνευτη. Eντωμεταξυ παιζει να εχει καλυτερο λοκω αλλα τρωμε στη μαπα την αλλη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Τρελο μωρο, την προτειμω απο την αλλη την αχωνευτη. Eντωμεταξυ παιζει να εχει καλυτερο λοκω αλλα τρωμε στη μαπα την αλλη

screenshot for comparison?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, najinblue3 said:

Τρελο μωρο

Αναφερομαι στο γεγονος οτι  όλους τους άντρες της σειράς τους βαφτίσαμε σεξιστές because.. Netflix

btw η Corbero ειναι πιο ομορφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο ωραία, κατά την γνώμη μου, ήταν η Αριάδνα από την προηγούμενη σεζόν (η τύπισσα του Βερολίνου). Η Τόκιο με το προηγούμενο μαλλί ήταν πολύ καλύτερη. Η Ναιρόμπι είναι ψυχάρα, όπως και ο Ντένβερ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

btw η Corbero ειναι πιο ομορφη

Πιο ομορφη ειναι, αλλα μου βγαζει κατι ντε-καυλε. Πολυ τουπε και ετσι που το βρισκω πολυ σπαστικο γενικοτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎21‎/‎7‎/‎2019 στις 10:34 ΜΜ, dekulinkgr είπε

Παιδια ειδα το 1ο επισοδιο και αμα εξαιρεσουμε την κωλαρα της Tokyo το επισοδιο δεν βλεποταν.Ειμαι στα μισα του 2ου επισοδιου και εχω βαρεθει την ζωη μου.Διαλογοι τραγικοι αλλα και χαρακτηρες τραγικοι.Φτιαχνει καθολου μετα ή να την παρατησω?

Να πω οτι οι 2 πρωτες σεζον βλεποταν για μενα αλλα τις θεωρω τερμα υπερεκτιμημενες.

πεσε για υπνο φιλε μου...δεν είναι για σενα η σειρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, _Xistenze είπε

πεσε για υπνο φιλε μου...δεν είναι για σενα η σειρα

Το καλο ειναι οτι η 3η σεζον βοηθαει στο να πεσω για υπνο.Κριμα ομως που αντεξα μονο 2 επισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Πιο ομορφη ειναι, αλλα μου βγαζει κατι ντε-καυλε. Πολυ τουπε και ετσι που το βρισκω πολυ σπαστικο γενικοτερα. 

Εμένα ντε καυλέ μου κάνει η Ναϊρόμπι, δεν έχει θηλυκότητα, άσε που έχει μύτη σαν του θείου μου, μη τα ξαναλέμε. :P Η άλλη είναι γατούλα. Για μένα η καλύτερη ήταν η Πεντράσα (aka Άλισον Πάρκερ και ακολουθεί σε απόσταση αναπνοής η Αριάδνα όπως αναφέρθηκε).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Εμένα ντε καυλέ μου κάνει η Ναϊρόμπι, δεν έχει θηλυκότητα, άσε που έχει μύτη σαν του θείου μου, μη τα ξαναλέμε. :P Η άλλη είναι γατούλα. Για μένα η καλύτερη ήταν η Πεντράσα (aka Άλισον Πάρκερ και ακολουθεί σε απόσταση αναπνοής η Αριάδνα όπως αναφέρθηκε).

Νταξει γουστα :P Η πεδρασα ειναι οντως πολυ δυναμη 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...