Προς το περιεχόμενο

Τον Μάρτιο κυκλοφορούν τα νέα Galaxy S9 και Galaxy S9+ της Samsung με τιμές από €879 και €979 αντίστοιχα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nectons είπε

Γιατί είναι απαραίτητο αδερφέ να έχουν κάποια βλάβη? 

Θα σε στεναχωρήσω αλλά οι περισσότεροι πελάτες μου με ακριβά κινητά όπως αυτά είναι παντελώς άσχετοι και μου τα φέρνουν να τους φτιάξω λογαριασμούς να τους βάλω εφαρμογούλες κλπ...

Ελπίζω να μην είσαι και εσύ ένας τέτοιος και χάνω το χρόνο μου να σου απαντώ

:D

Εγω χανω τον χρονο μου διαβαζοντας παραμυθια.

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, ScorpioX777 είπε

Εγω χανω χρονο μου διαβαζοντας  παραμυθια.

Μην τον χάνεις! Θα μου κάνεις μεγάλη χάρη!!! (φαντάζομαι και σε πολλούς άλλους)

(mods παρακαλώ σβήστε τις κουταμάρες... ευχαριστώ και συγνώμη από εμένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nectons είπε

Έτσι ε? Αυτό ακριβώς εννοούσα σε προηγούμενα μηνύματα μου. Τόσα ξέρουμε τόσα λέμε. Έχει η Adobe τόσα άτομα και ασχολούνται και δεν ξέρει και ξέρεις εσύ που τις λες αστείες... μπράβο αδερφέ... έγραψες 

:)

επειδη εσυ μαγαζι εχεις αλλα εγω ασχολουμε με βιντεο-γραφιστικα 32 χρονια με 29 ατομο προσωπικο ασε να ξερω τι εγραψα ,ετσι οπως τα λες θα πρεπει να καταργηθουν πολλα μηχανηματα πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ο ειδικός στα κινητά, βασικές γνώσεις έχω, αλλά διορθώστε με αν κάνω κάπου λάθος. Το s9 κοστίζει μόλις 100 ευρώ λιγότερα από το μεγάλο και έχει 4 gb ram , 3000 μπαταρία και όχι καθαρό android, τη στιγμή που το one plus 5t έχει 8gb ram και μεγαλύτερη μπαταρία και πιο καθαρό android και 500 ευρώ κόστος . Οι κινεζοι ειναι βλάκες;  Εμενα μου φαινεται οτι το απλο s9 ειναι για πέταμα.  Μόνο το s9+ αξίζει για αγορά με τα συν του και τα πλην του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Δεν είμαι ο ειδικός στα κινητά, βασικές γνώσεις έχω, αλλά διορθώστε με αν κάνω κάπου λάθος. Το s9 κοστίζει μόλις 100 ευρώ λιγότερα από το μεγάλο και έχει 4 gb ram , 3000 μπαταρία και όχι καθαρό android, τη στιγμή που το one plus 5t έχει 8gb ram και μεγαλύτερη μπαταρία και πιο καθαρό android και 500 ευρώ κόστος . Οι κινεζοι ειναι βλάκες;  Εμενα μου φαινεται οτι το απλο s9 ειναι για πέταμα.  Μόνο το s9+ αξίζει για αγορά με τα συν του και τα πλην του. 

640 κανει αυτο με τα 8gb επισης το 9 αρι τοσο θα κανει σε 3 μηνες 

Επεξ/σία από slk200gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, slk200gr είπε

640 κανει αυτο με τα 8gb επισης το 9 αρι τοσο θα κανει σε 3 μηνες 

Δίκιο έχεις για την τιμή, λάθος μου, αλλά και πάλι ρε φίλε γιατί το μικρότερο το  έχουν στο φτύσιμο για 100 ευρώ λιγοτερο; Για Samsung 4 gb είναι λίγα όπως και να το κάνουμε. Και με την ανάλυση της οθόνης 3000 μπαταρια; Υποτίθεται ότι μας δίνει τέτοια ανάλυση για να το δουλεύουμε σε αυτή, όχι να αναγκαζόμαστε να την ρίχνουμε  για να κρατήσει η μπαταρία τουλαχιστον  μια μέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Δίκιο έχεις για την τιμή, λάθος μου, αλλά και πάλι ρε φίλε γιατί το μικρότερο το  έχουν στο φτύσιμο για 100 ευρώ λιγοτερο; Για Samsung 4 gb είναι λίγα όπως και να το κάνουμε. Και με την ανάλυση της οθόνης 3000 μπαταρια; Υποτίθεται ότι μας δίνει τέτοια ανάλυση για να το δουλεύουμε σε αυτή, όχι να αναγκαζόμαστε να την ρίχνουμε  για να κρατήσει η μπαταρία τουλαχιστον  μια μέρα. 

δεν διαφωνω καθολου,υπερτημημενα και τα δυο της σαμμυ  ,ειπαμε ακολουθει καθαρα την απαραδεκτη πολιτικη της ακατανομαστης απλα το ευτυχημα ειναι οτι σε 3 μηνες θα ερθει στα ισια της και θα δωσει την δυνατοτητα σε πολλους να το αποκτησουν σε λογικες τιμες,οκ ας το παρουμε 3 μηνες πιο μετα δεν χαλασε η μπουγαδα και εγω το νοτε το πηρα 620 ε μετα απο 3 μηνες (χωρις φπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, nectons είπε

Μην τον χάνεις! Θα μου κάνεις μεγάλη χάρη!!! (φαντάζομαι και σε πολλούς άλλους)

(mods παρακαλώ σβήστε τις κουταμάρες... ευχαριστώ και συγνώμη από εμένα)

το ξέρεις ότι θα φύγουν και τα δικά σου ποστ έτσι;

ον τοπικ τώρα.

το "απλό" s9 δεν έχει λόγο ύπαρξης.

Καλύτερα να έβγαζαν μόνο το plus.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, tsilitheo1 είπε

"Επανασχεδιασμένη επίσης είναι και η οπή εξαερισμού με τη συσκευή να προσφέρει μία πλήρους μεγέθους υποδοχή HDMI, δύο πλήρους μεγέθους θύρες USB και μία υποδοχή USB-C (απουσιάζει η υποδοχή Ethernet).  "

Αυτο μαλλον δεν το προσεξε κανεις... Για γελια ή για κλαμματα;;;;

Μαλλον το μπερδεψε με κανα λαπτοπ....

15-samsung-dex-pad.jpg

 

Ρε φίλε, για το Dex Pad μιλάει...:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα από  το ότι είναι ένα χαλια κινητο μια από τα ιδια κτλ κτλ που γραφουν ορισμένοι   .... Ξερουμε τι DAC τι Bluetooth κτλ ? Η το θεμα μας στα κινητα είναι η καμερα, καμερες και μονο αυτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, slk200gr είπε

να μην ειναι 5? 

Γενικοτερα η αισθηση που παιρνω από το σιτε και τον κοσμο είναι ότι δεν ενδιαφέρονται για το τι DAC εχει ... όμως πρεπει να γκρινιαζουν για το αν εχει JACK η όχι ... χωρις να ξερουν αν μπορει το κινητο αυτό  μπορει να τρεξει κάποια ακουστικα πανω από 100ohm ... Η για το Bluetooth και τι εκδοση είναι παλη δεν ενδιαφέρεται κανενας ασχετο αν οι περοισοτερες συνδεσεις γινονται με αυτό ... ασχετο αν και τα περισσοτερα ακουστικα πλεον είναι bT ασχετο αν τα περισσοτερα ακουστικα σε μεγαλη κατηγορια δεν πρεπει να εχουν lip-sync οποτε θελουμε BT low-latency... κτλ κτλ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...