Προς το περιεχόμενο

[Cosmote] Σακίδιο λάπτοπ 15.6 Canyon CNR-FNB01 + Optical Mouse 9.90euro


spot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις την πήρα από τον Γερμανό, δεν φαίνεται κακή κατασκευή,  έχει αρκετές θήκες για τα παρελκόμενα και αρκετό χώρο σαν τσάντα γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, looneygeorge είπε

Μόλις την πήρα από τον Γερμανό, δεν φαίνεται κακή κατασκευή,  έχει αρκετές θήκες για τα παρελκόμενα και αρκετό χώρο σαν τσάντα γενικά.

Καλά ποτέ πρόλαβες; Την είχαν ήδη εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στα 6.90 μου την άφησαν λόγο φοιτητικού. Γενικά είναι μεσαία προς μικρή. Μια πολύ καλή τσάντα για τα λεφτά αυτά. Το ποντίκι είναι για να το κάνεις παιχνίδι για το κατοικίδιο 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπορείτε να παραγγείλετε και μέσω του e-shop τους. απλά πρέπει 1ον να φτιάξετε λογαριασμό και 2ον αφού βάλετε το προϊόν στο καλάθι, να βάλετε τον κωδικό προσφοράς στο πεδίο "κωδικός κουπονιού" (κάτι τέτοιο) για να σας περάσει την έκπτωση. και μετά επιλέγετε τρόπο αποστολής, πληρωμής κτλ. αν κάποιος θέλει κάτι από τα υπόλοιπα που είναι σε προσφορά https://www.whatsup.gr/proionta-tehnologias (εκτός από τα 3 σακίδια) ας στείλει ενα πμ. έχω ακόμα περιθώριο για 1 κωδικό

Επεξ/σία από kamennos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Καλά ποτέ πρόλαβες; Την είχαν ήδη εκεί;

Ναι είχαν απόθεμα. Και μάλιστα ήξεραν και την προσφορά όταν πήγα, σε αντίθεση με το κατάστημα Cosmote που επισκέφτηκα πριν παω στον Γερμανό , όπου  η υπάλληλος είχε μπει στο site τους και έψαχνε αν πουλάνε σακίδια γενικότερα.... <_<

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες που είναι το λινκ για να κάνω ον λαιν την αγορά από το e-shop τους; Κοίταξα Γερμανό και το είχε στα 50Ε και στης κοσμοτε δεν το εμφάνιζε καν στην αναζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στον Γερμανό έχει στα 9.9 το backpack της lenovo. Αξίζει παίδες;

Έχω πάρει απο Γερμανό το άλλο με τα 16 ευρώ της hp και είναι πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιζε στην ιδια τιμη τελη καλοκαιριου το παρηγγειλα και δε το παρελαβα ποτε μιας και ειδα απο κοντα φιλου που το χε παρει και δοαβασα εδω μεσα για θεματα με φερμουαρ κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικοι εδω μεσα οτι νανε...πηρατε τους κωδικους κανατε την δουλεια σας και ουτε ενα ευχαριστω δεν ειπατε...να ξερουμε οτι τα κουπονια δεν παιζουν..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...