Προς το περιεχόμενο

Lepin 20001 Porsche 911 GT3 RS (LEGO)


Giorgos241

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Giorgos241 είπε

Πήρα ένα μικρό σετ ως δώρο σε φίλο.

Του πήρα ένα κομμάτι star wars το οποίο δεν είχε πολλά κομμάτια και όλα εκαναν κλικ στην θέση τους με άνεση. Μερικά θέλανε λιγάκι παραπάνω πίεση από άλλα για να καθήσουν σωστά στην θέση τους. Η κατασκευή και η ποιότητα είναι καλή ώστε να πάρεις κάτι που θα το φτιαξεις μια φορά και το αφήσεις σε ένα γραφείο κλπ.

Ένας γνωστός επισης μου έχει πει ότι στα παιδιά του (μικρής ηλικίας) παίρνει μόνο λεπιν (για χρόνια τώρα) και δεν είχε ποτέ θέμα.

Για πιο μεγάλα σετ, έχω δει στο Reddit να λένε ότι μπορεί να λείπουν κομμάτια, για αυτό γενικά πρεπει να προσέχεις τα κομμάτια που παρελαβες και αν λείπει κάτι να το ζητήσεις από τον πωλητή (σπάνιο πλέον και ιδίως αν αγοράσεις από πωλητές με καλές αξιολογήσεις από γνωστά καταστήματα όπως το Ali)

κι εγω για πιτσιρικι ενδιαφερομαι γιατι χαραμιζονται τα lego που του αγοραζω :D 

εκτος απο παραγγελια απο ali, amazon, ebay κλπ, υπαρχει αλλος τροπος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχουν φέρει 3 σετ lepin και ολα ήταν άψογα. Δεν έλειπαν κομμάτια και όλα κουμπωναν χωρίς κανένα ζόρι.

Βέβαια μετά απο 2-3 μέρες τα παιδικά χέρια αρχίζουν να τα καταστρέφουν και κάποια κομμάτια αγνοούνται, κάτι που θα συνέβαινε και με lego, οπότε καλύτερα που γίνεται σε φθηνές κινεζιες παρά να κλαιγαμε τα λεφτά που θα άξιζε το αντίστοιχο lego.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mclein είπε

κι εγω για πιτσιρικι ενδιαφερομαι γιατι χαραμιζονται τα lego που του αγοραζω :D 

εκτος απο παραγγελια απο ali, amazon, ebay κλπ, υπαρχει αλλος τροπος ;

Δοκίμασε στο TomTop.com, έχω πάρει την Porsche και το Millenium Falcon από εκεί. Μου ήρθαν και τα δύο με κούριερ από Ευρώπη οπότε δεν πλήρωσα τελωνείο.

Έχει αρκετή ποικιλία και σε μικρότερα σετ Star Wars, Harry Potter. Δοκίμασε αν δουλεύει ακόμα ο κωδικός LEPIN στο checkout για επιπλέον έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Narayan είπε

Δοκίμασε στο TomTop.com, έχω πάρει την Porsche και το Millenium Falcon από εκεί. Μου ήρθαν και τα δύο με κούριερ από Ευρώπη οπότε δεν πλήρωσα τελωνείο.

Έχει αρκετή ποικιλία και σε μικρότερα σετ Star Wars, Harry Potter. Δοκίμασε αν δουλεύει ακόμα ο κωδικός LEPIN στο checkout για επιπλέον έκπτωση.

δυστυχως δεν εχουν πλεον Lepin !

56 λεπτά πριν, e-tic είπε

Μου έχουν φέρει 3 σετ lepin και ολα ήταν άψογα. Δεν έλειπαν κομμάτια και όλα κουμπωναν χωρίς κανένα ζόρι.

Βέβαια μετά απο 2-3 μέρες τα παιδικά χέρια αρχίζουν να τα καταστρέφουν και κάποια κομμάτια αγνοούνται, κάτι που θα συνέβαινε και με lego, οπότε καλύτερα που γίνεται σε φθηνές κινεζιες παρά να κλαιγαμε τα λεφτά που θα άξιζε το αντίστοιχο lego.

Μηπως ξερεις απο που τα προμηθευτηκαν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...