Προς το περιεχόμενο

Ηχοσύστημα αυτοκινήτου 1 DIN Osio 4 x 15W ACO-4370U, Ψηφιακός PLL δέκτης FM Stereo, Είσοδοι: AUX / 2 x USB (δυνατότητα να ακούτε μουσική από μία συσκευή και να φορτίζετε μια άλλη) / SD / RCA 20 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ηχοσύστημα αυτοκινήτου 1 DIN Osio 4 x 15W ACO-4370U, Ψηφιακός PLL δέκτης FM Stereo, Είσοδοι: AUX / 2 x USB (δυνατότητα να ακούτε μουσική από μία συσκευή και να φορτίζετε μια άλλη) / SD / RCA 20 €
 
 
Εξοδα αποστολής 3.49 € ή δωρεάν παραλαβή από κατάστημα...

Osio ACO-4370U.jpg

OSIO ACO-4370U-2.jpg

https://www.soundstar.gr/el/product/osio-aco-4370u-radio-avtokinitou-me-mple-fos-diplo-usb-idiko-gia-kinito-sdaux-in-2/

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, suffocater είπε

Από τα σχόλια  στο mm,διαβάζω οτι το εδιναν και 15 ευρω πάντως

Βlack Friday προφανώς ή εκθεσιακά, αλλά αυτό που κολλάει?

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, suffocater είπε

...
Κολλάει στο οτι έχει παίξει και χαμηλότερα.

Που σημαίνει, δηλαδή η χρησιμότητα του στην παρούσα ανάρτηση, περιμένουμε ας πούμε να ξαναπαίξει στα 15 € στις εκπτώσεις του Αυγούστου ή στο επόμενο Βlack Friday?

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ξαναλέω,πως προκύπτει το "προφανώς τα 14.90 ήταν στο black friday"?
Η χρησιμότητα ειναι πως υπάρχει πιθανότητα να παίξει χαμηλότερα και όχι περιμένοντας το black friday,γι αυτούς που υπολογιζουν και το 5ευρο διαφοράς.
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια,  νταξ..... καταλαβαινω οτι υπαρχει κριση, και τα χρηματα δεν περισσευουν απο τις τσεπες, αλλα δεν αξιζει να τα πετατε και σε σκουπιδια...!!!    

 

παρτε ενα της προκοπης τουλαχιστον, να εχει καποια ενταση, και οχι να το βαζετε στο τερμα για να ακουσετε, οταν καθεστε εξω απο το αμαξι....!!!! 

 

ενισχυτης το ενα βγαζει καθαρα W (=RMS) περι τα  4χ7.., και το Pioneer περι τα  4x20...!! 

 

 

 

 

ΥΓ   LINK  FIXED

Επεξ/σία από cabdik
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, suffocater είπε

...
Η χρησιμότητα ειναι πως υπάρχει πιθανότητα να παίξει χαμηλότερα και όχι περιμένοντας το black friday,γι αυτούς που υπολογιζουν και το 5ευρο διαφοράς.
 

Α ναι, σε κάποιο απώτερο μέλλον ποιός ξέρει, ίσως, άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου...

18 ώρες πριν, cabdik είπε

ρε παιδια,  νταξ..... καταλαβαινω οτι υπαρχει κριση, και τα χρηματα δεν περισσευουν απο τις τσεπες, αλλα δεν αξιζει να τα πετατε και σε σκουπιδια...!!!    

παρτε ενα της προκοπης τουλαχιστον, να εχει καποια ενταση, και οχι να το βαζετε στο τερμα για να ακουσετε, οταν καθεστε εξω απο το αμαξι....!!!! 

ενισχυτης το ενα βγαζει καθαρα W (=RMS) περι τα  4χ7.., και το Pioneer περι τα  4x20...!! 

Μπορεί να υπάρχουν και κάποιοι που δεν θέλουν να ακούγεται / ενοχλεί η μουσική έξω από το αυτοκίνητο οπότε τους αρκούν και τους περισσεύουν τα 4 x 7  W καθαρά ή 4 x 15 W...βρώμικα ή/και δεν μπορούν / δεν θέλουν να διαθέσουν περισσότερα χρήματα για Car Audio...

P.S: Στο εξωτερικό αν ακούγεται / ενοχλεί η μουσική έξω από το αυτοκίνητο σε γράφουν για ηχορρύπανση και η ποινή μπορεί να είναι πρόστιμο από 50 μέχρι 200 € και αφαίρεση διπλώματος από 15 μέχρι 30 ημέρες...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

ακούγεται / ενοχλεί η μουσική έξω από το αυτοκίνητο σε γράφουν για ηχορρύπανση και η ποινή μπορεί να είναι πρόστιμο από 50 μέχρι 200 € και αφαίρεση διπλώματος από 15 μέχρι 30 ημέρες...

Όχι στην Ελλάδα της απόλυτης ανομίας δυστυχώς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

 

Μπορεί να υπάρχουν και κάποιοι που δεν θέλουν να ακούγεται / ενοχλεί η μουσική έξω από το αυτοκίνητο οπότε τους αρκούν και τους περισσεύουν τα 4 x 7  W καθαρά ή 4 x 15 W...βρώμικα ή/και δεν μπορούν / δεν θέλουν να διαθέσουν περισσότερα χρήματα για autoradio...

P.S: Στο εξωτερικό αν ακούγεται / ενοχλεί η μουσική έξω από το αυτοκίνητο σε γράφουν για ηχορρύπανση και η ποινή μπορεί να είναι πρόστιμο μέχρι 200 € και αφαίρεση διπλώματος μέχρι 30 ημέρες...

το παρατραβηξες το σχοινι κι εγινε καραβοσκοινο........!!!!!!!!!!!    

 

 

ρε φιλε, δεν ειπαμε να γινουμε και γυφτοι με τα ηχεια στη διαπασων και τα γυφτοκλαρινα στο τερμα, στο δρομο...!!   ημαρτον..!! 

το  "εξω απο το αμαξι"   (για να στο κανω πιο λιανα) εννοω..,  ακομα και οταν καθεσαι στην αυλη σου να φτιαξεις κατι, και βαζεις λιγη μουσικουλα να ακους.  κακο ειναι δλδ?   Δεν ειπα οτι θα κανεις παρτυ...... με το αυτοκινητο..!!    

 

 

 

εχει βαλει τετοιο ραδιοφωνο ενας ανηψιος μου, και ακουω την διαφορα με το δικο μου ( ενα KENWOOD).  το ενα το  βαζεις στο 20/35 και το δικο μου στο 10/35 για να ακους στην ιδια ενταση μεσα στο αμαξι...!!!!   αυτο εννοω........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cabdik είπε

ρε παιδια,  νταξ..... καταλαβαινω οτι υπαρχει κριση, και τα χρηματα δεν περισσευουν απο τις τσεπες, αλλα δεν αξιζει να τα πετατε και σε σκουπιδια...!!!    

παρτε ενα της προκοπης τουλαχιστον, να εχει καποια ενταση, και οχι να το βαζετε στο τερμα για να ακουσετε, οταν καθεστε εξω απο το αμαξι....!!!! 

ενισχυτης το ενα βγαζει καθαρα W (=RMS) περι τα  4χ7.., και το Pioneer περι τα  4x20...!! 

Μόνο μειονέκτημα βρίσκω για τα λεφτά του ότι δεν έχει RDS, άρα δυσκολεύεσαι να δεις ποιος σταθμός παίζει..διόρθωσε το link να δούμε και κάποιο της προκοπής όπως λες, δε νομίζω να ανοίγει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cabdik είπε

...

εχει βαλει τετοιο ραδιοφωνο ενας ανηψιος μου, και ακουω την διαφορα με το δικο μου ( ενα KENWOOD).  το ενα το  βαζεις στο 20/35 και το δικο μου στο 10/35 για να ακους στην ιδια ενταση μεσα στο αμαξι...!!!! ...

WOW!

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα ενας φιλος που το πηρε μετανοιωσε τα 15 ευρώ, γιαυτο να μην κοιταμε μονο τιμη αλλα ΟΠΟΙΟΣ/ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΙΟΝ/ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Η ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ, ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΛΠ), ΝΑ ΔΙΝΕΙ LINK ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ REVIEW.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, mtriandros είπε

κι εμενα ενας φιλος που το πηρε μετανοιωσε τα 15 ευρώ, γιαυτο να μην κοιταμε μονο τιμη αλλα ΟΠΟΙΟΣ/ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΙΟΝ/ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Η ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ, ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΛΠ), ΝΑ ΔΙΝΕΙ LINK ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ REVIEW.

Δηλαδή θα περιμένουμε να ανοίγουν θέματα στις προσφορές μόνο όσοι έχουν αγοράσει τα προϊόντα σε προσφορά και έχουν ιδία άποψη; Και αν εγώ δω κάτι που να είναι σε τρελή προσφορά τιμής να μην το ανεβάσω γιατί δεν το έχω. Ρε φιλαράκο δεν ξέρω τι ζόρι έχεις τραβήξει τώρα τελευταία στη ζωούλα σου, αλλά το ινσόμνια δεν είναι ο κατάλληλος χώρος να βγάζεις τα κόμπλεξ σου. Καλύτερα να απευθυνθείς σε κάποιον ειδικό. Άσε το φόρουμ να λειτουργήσει όπως λειτουργούσε χρόνια τώρα χωρίς τη βοήθεια σου.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...