Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πάω να υποστηρίξω κανένα. Μιλάω βάση του τι βλέπω. Δεν έχει κόσμο το παιχνίδι. Ξενέρωσαν με την απίστευτη αργοπορία να προσθέσουν content και με την αδιαφορία των developers. Με όλα όσα συμβαίνουν στο παιχνίδι αυτό, δεν είναι παράλογο να επιστρέφουν στον πρώτο  όσο καλύτερο/χειρότερο να ήταν.

Γούσταρα τόσο πολύ το παιχνίδι αυτό, αλλα δυστυχώς για εμενα είναι μια από τις μεγαλύτερες αποτυχίες της φετινής χρονιας μαζί με το Anthem, και αυτό μονο εξαιτίας των developers.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή είναι η αληθεια φιλε μου...κάθε λογικος ανθρωπος που γραφει στο thread

υποστηριζει το ιδιο πραγμα...το παιχνιδι εχει πεθανει.

Δεν υπαρχει Pvp, στο Dark zone δεν κυκλοφορει ουτε γατα!!!

Επιστροφή στο 1 να θυμηθούμε παλιες καλες εποχες...αυτά !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικα εγω αλλο παιχνιδι παιζω? +130 kill rogs σε 3 μερες.

xistenze δεν εχω κανενα προβλημα. Εσεις παιξτε το 1 το εχω βαρεθει.Σου αφηνω και προικα τα 15.700 kιlls rogs να προσπαθεις να τα φτασεις

 

 

Καταγραφή.PNG

Mε αυτα τα δυο build τους εχω πετσοκοψει,Που και να ειχα το exotic AR αλλα βαριεμαι να φαρμαρω

 

 

Tom Clancy's The Division® 22019-8-4-4-7-16.jpg

Tom Clancy's The Division® 22019-8-4-4-9-31.jpg

Tom Clancy's The Division® 22019-8-4-4-9-42.jpg

Επεξ/σία από sotirisxp
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλε κ δυο main missions στο τελευταιο update h Ubisoft...για να μεγαλωσει λιγο

ακομα την single player εμπειρια.

Ξαναλεω δεν υπαρχει Online στο παιχνιδι, δεν υπαρχει multiplayer,

δεν υπαρχει pvp, δεν υπαρχει dark zone...3 ωρες να ψάχνεις δεν πρόκειται να βρεις ζωντανο πλασμα !!!

τα πινακάκια είναι για τα παιδακια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, _Xistenze είπε

Φιλε μου τα ειπες όλα...αυτή είναι η αληθεια.

Το Division 2 εχει πεθανει...οσο νωρίτερα βγει το 3 τοσο καλυτερα για ολους.

Στο τελευταίο δεν συμφωνώ γιατί μετά θα γίνει FIFA/PES η κατάσταση με game κάθε χρόνο. The Division 2020 κτλ κτλ😂

Αν θέλεις να γλιτώσει η ψυχούλα σου ακουλούθησε την πρόταση μου περί ignore. 😉 Είναι μερικά πράγματα που είναι θέμα άποψης, άλλα πράγματα είναι facts που κάποιοι δεν θέλουν να δεχτούν και θέλουν να λένε τα δικά τους. Όσο μπαίνεις σε τέτοια διαδικασία τόσο δεν θα βρίσκεις άκρη.

Θα λέμε αυτό που συμβαίνει στο game, είναι κάτι σαν το δικό μας state of the game εδώ στο section. Εκφράζουμε άποψη σε αυτά που βλέπουμε. Όταν κατά την γνώμη μας λοιπόν τα πράγματα στραβώνουν, ε θα τα πούμε. 

Προσοχή, ακολουθεί μικρό σεντόνι.

 

Εγώ είμαι atm στις 650  ώρες στο td2, ενεργές ώρες. Όταν σε ένα game του μισού χρόνου βλέπεις τα ίδια ονόματα στο conflict, (ντεμέκ pvp που λένε και στο χωριό μου) βλέπεις τις ίδιες ομάδες καμπερωμένες έξω από τα check του odz, δεν χρειάζεται να σχολιάσεις κάτι άλλο. Έχει φύγει το απρόβλεπτο του darkzone. Αφήστε το td1, κάνουμε την σύγκριση (λογικό δεν είναι;) αλλά είναι τελείως διαφορετικά games αυτά τα δυο. Το περιβάλλον είναι μικρό, το capacity επίσης. Μπορείς να βρεις 3-4 τηγάνια να κοπανάς όλη μέρα εκεί; Ναι ενδεχομένως να τους βρεις. Όχι όλες τις ώρες αλλά κάτι θα βρεις. Όταν λέμε ''νεκρό'' κάτι δεν βάζουμε μόνο αριθμούς. Το game μετράει kill ακόμα και το ίδιο ταγάρι να βαράμε όλη μέρα.

Δεν είναι αυτή λογική, ούτε θα μπω ξανά στην διαδικασία να μπω στο τρυπάκι να κάνω διάλογο με πίνακες από Divisiontracker, λες και αυτό κάνει το game καλύτερο. Να αρχίσουμε και εμείς να σπαμάρουμε τα ''achievements'' μας από το td1; Πέφτει το επίπεδο, δεν ψήνομαι...

Αλλά..

Αφού είναι τόσο καλό το pvp και έχει τόσο κόσμο το dz ΠΟΥ είναι τα pvp videos, τα super manhunt runs στα λεγόμενα ''μεγάλα'' κανάλια στο youtube. Ένα search μετά τα 2 τελευταία updates λένε την αλήθεια. Widdz, Marcostyle, Sleepyyo, όλοι τους παίζουν πλέον Destiny 2 μέχρι να αλλάξει/αν αλλάξει κάτι με το Division 2. Ο Marco είναι βαθιά ξενερωμένος, δύσκολα θα γυρίσει, οι άλλοι με μια ''γερή''' αλλαγή ίσως ψηθούν και πάλι. Ίσως ψηθούμε και εμείς.

Να ξεκαθαρίσω ότι εγώ θα ήθελα όσο ποτέ να το κάνουν ενδιαφέρον το συγκεκριμένο κομμάτι που ήταν imo διαμάντι στον πρόγονο του..DZ και τα μυαλά στα κάγκελα. Είναι λογικό που έχει ξενερώσει ο κόσμος.

Εγώ προσωπικα το έχω ρίξει στα raids, ασχέτως αν έχω βγάλει το EB, στο pve γενικώς μέχρι να γίνει ''ανθρώπινη'' η κατάσταση στο pvp και να με εμπνέει να κάτσω να παίξω. Έχω τα builds μου, έχω κάνει μέχρι και το pvp build σε περίπτωση που γίνει το θαύμα, ποτέ δεν ξέρεις :P 

Αnw ποστάρω το Aces and Eights που είναι ίσως το μοναδικό 6parto set που είναι viable και must για γρήγορα runs στο raid.

 

 

Screenshot_2.jpg

Επεξ/σία από Alex21121988
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Στο τελευταίο δεν συμφωνώ γιατί μετά θα γίνει FIFA/PES η κατάσταση με game κάθε χρόνο. The Division 2020 κτλ κτλ😂

Αν θέλεις να γλιτώσει η ψυχούλα σου ακουλούθησε την πρόταση μου περί ignore. 😉 Είναι μερικά πράγματα που είναι θέμα άποψης, άλλα πράγματα είναι facts που κάποιοι δεν θέλουν να δεχτούν και θέλουν να λένε τα δικά τους. Όσο μπαίνεις σε τέτοια διαδικασία τόσο δεν θα βρίσκεις άκρη.

Εδώ θα λέμε αυτό που συμβαίνει στο game, είναι κάτι σαν το δικό μας state of the game εδώ στο section. Εκφράζουμε άποψη σε αυτά που βλέπουμε. Όταν κατά την γνώμη μας λοιπόν τα πράγματα στραβώνουν, ε θα τα πούμε. 

Προσοχή, ακολουθεί μικρό σεντόνι.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Εγώ είμαι atm στις 650  ώρες στο td2, ενεργές ώρες. Όταν σε ένα game του μισού χρόνου βλέπεις τα ίδια ονόματα στο conflict, (ντεμέκ pvp που λένε και στο χωριό μου) βλέπεις τις ίδιες ομάδες καμπερωμένες έξω από τα check του odz, δεν χρειάζεται να σχολιάσεις κάτι άλλο. Έχει φύγει το απρόβλεπτο του darkzone. Αφήστε το td1, κάνουμε την σύγκριση (λογικό δεν είναι;) αλλά είναι τελείως διαφορετικά games αυτά τα δυο. Το περιβάλλον είναι μικρό, το capacity επίσης. Μπορείς να βρεις 3-4 τηγάνια να κοπανάς όλη μέρα εκεί; Ναι ενδεχομένως να τους βρεις. Όχι όλες τις ώρες αλλά κάτι θα βρεις. Όταν λέμε ''νεκρό'' κάτι δεν βάζουμε μόνο αριθμούς. Το game μετράει kill ακόμα και το ίδιο ταγάρι να βαράμε όλη μέρα.

Δεν είναι αυτή λογική, ούτε θα μπω ξανά στην διαδικασία να μπω στο τρυπάκι να κάνω διάλογο με πίνακες από Divisiontracker, λες και αυτό κάνει το game καλύτερο. Να αρχίσουμε και εμείς να σπαμάρουμε τα ''achievements'' μας από το td1; Πέφτει το επίπεδο, δεν ψήνομαι...

Αλλά..

Αφού είναι τόσο καλό το pvp και έχει τόσο κόσμο το dz ΠΟΥ είναι τα pvp videos, τα super manhunt runs στα λεγόμενα ''μεγάλα'' κανάλια στο youtube. Ένα search μετά τα 2 τελευταία updates λένε την αλήθεια. Widdz, Marcostyle, Sleepyyo, όλοι τους παίζουν πλέον Destiny 2 μέχρι να αλλάξει/αν αλλάξει κάτι με το Division 2. Ο Marco είναι βαθιά ξενερωμένος, δύσκολα θα γυρίσει, οι άλλοι με μια ''γερή''' αλλαγή ίσως ψηθούν και πάλι. Ίσως ψηθούμε και εμείς.

Να ξεκαθαρίσω ότι εγώ θα ήθελα όσο ποτέ να το κάνουν ενδιαφέρον το συγκεκριμένο κομμάτι που ήταν imo διαμάντι στον πρόγονο του..DZ και τα μυαλά στα κάγκελα. Είναι λογικό που έχει ξενερώσει ο κόσμος.

Εγώ προσωπικα το έχω ρίξει στα raids, ασχέτως αν έχω βγάλει το EB, στο pve γενικώς μέχρι να γίνει ''ανθρώπινη'' η κατάσταση στο pvp και να με εμπνέει να κάτσω να παίξω. Έχω τα builds μου, έχω κάνει μέχρι και το pvp build σε περίπτωση που γίνει το θαύμα, ποτέ δεν ξέρεις :P 

Αnw ποστάρω το Aces and Eights που είναι ίσως το μοναδικό 6parto set που είναι viable και must για γρήγορα runs στο raid.

Screenshot_2.jpg

Δεν υπαρχει σωτηρια στο παιχνιδι...ηταν κατεστραμμενο εξ αρχης.

Οι devs το ανεπτυξαν ετσι ώστε να είναι αποκλειστικα Pve based το παιχνιδι...για ποιο λογο μονο αυτοι ξερουν.

Δεν πρόκειται να γινει ποτε σαν το πρωτο...ουτε από Pvp, ουτε από dark zone...ουτε στο 5%

Το κακο με την Ubisoft είναι ότι δεν πρόκειται να το παραδεχτει ποτε...να βγει και να πει ναι το division2 Ητανε μια βλακεια και μιση.

Δε βγαζω ουτε expansion, Ουτε τιποτα...συγκεντρώνομαι αποκλειστικα στο 3 ώστε να το φτιαξω σωστα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψαχνω την sturdy magazine mag 5.56  20 rouds εχω φαει ολα τα CP Νομιζω την εδινε vendor 

Ενας φιλος εχει φτιαξει τελυταια μια clan.Tα παιδια φαρμαρουν.Εγω δεν πολυ παιζω μαζι τους λογο pvp.Oποιος θελει μπορει στειλει

 

 

Καταγραφή.PNG

Επεξ/σία από sotirisxp
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vasilissouvlaki είπε

Εμένα το πρώτο μου άρεσε πολύ, είναι ακόμα άτομα από δω στο πρώτο? 

Όταν πραγματικά βαρεθούμε κάποιες μέρες, μπαίνουμε για καμιά μάπα στο 1.

Αλλά εντάξει πόσο ακόμα να το παίξουμε το game. Και εκεί εδώ και αρκετό καιρό βλέπεις τα ίδια και τα ίδια άτομα. Ξέρεις ποιος είναι ο try hard, ποιος είναι ο cheater, ποιος θα φτιαξει multi group κτλ κτλ. 

Δεν έχει τόσο fun ειδικά τις βραδινές ώρες. Αν μπεις πρωινές ώρες πάντα τα πράγματα είναι καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Για όποιον ενδιαφέρει ακόμα το game  το patch που βγήκε έφερε αρκετά μεγάλες αλλαγές ειδικά στο loot και πιστεύω θα φέρει αρκετά πιο πολύ build diversity. Μια καλή ευκαιρία να γυρίσει κάποιος που το είχε παρατήσει όπως και εγώ σου δίνει ένα ενδιαφέρον γιατί τώρα μπορείς να κυνηγήσεις συγκεκριμένα items που ψάχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απο τα ιδια. εχοντας ολοκληρωσει το 1ο, εψαχνα να δω ποτε θα αγορασω το 2ο. τυχαια βλεπω οτι το εχουν προσφορα στα 21 so why not? 2 αποστολες απο το story εχω παιξει.

Βεβαια θα προτιμουσα σε εποχη του 1ου να ναι και το τωρινο φαση κρυο χιονι σκουφακια κτλπ... δινει αλλη ατμοσφαιρα αλλα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι ωραίο, πήρα την Gold που τρέχει προσφορά στα 30 (μείον κουπόνι Uplay πόντων μου βγήκε στα 24) και έχω παίξει μόνο 5 ωρίτσες. Έχοντας διαβάσει ότι δεν φημίζεται για το PVP του παραμένει μια καλή εμπειρία όμως. Ας δούμε τί αλλαγές και προσθήκες θα ακολουθήσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Tzini_Gr είπε

μια απο τα ιδια. εχοντας ολοκληρωσει το 1ο, εψαχνα να δω ποτε θα αγορασω το 2ο. τυχαια βλεπω οτι το εχουν προσφορα στα 21 so why not? 2 αποστολες απο το story εχω παιξει.

Βεβαια θα προτιμουσα σε εποχη του 1ου να ναι και το τωρινο φαση κρυο χιονι σκουφακια κτλπ... δινει αλλη ατμοσφαιρα αλλα οκ

Πάρε τη full έκδοση με έκπτωση 20 τοις εκατό αν χρησιμοποιήσεις 100 upoint. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...