Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτα εγω στο pc πριν ανακοινωσουν το expansion οταν εκανα matchmaking για τα daily δεν εβρισκα κανεναν.

Εχει γυρισει αρκετος κοσμος τωρα λογω του expansion συν αυτους που το αγορασαν με τα 3 ευρωπουλα.

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Κοιτα εγω στο pc πριν ανακοινωσουν το expansion οταν εκανα matchmaking για τα daily δεν εβρισκα κανεναν.

Εχει γυρισει αρκετος κοσμος τωρα λογω του expansion συν αυτους που το αγορασαν με τα 3 ευρωπουλα.

 

IMG-a55fc9fc6e478d5db188727fdeba7d22-V.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το game παρόλα τα σχόλια, αρνητικά και μη, έχει ας πούμε σταθερά ένα core από κόσμο. Και ας είναι πολύ πιο λίγοι συγκριτικά με το 1 τον πρώτο του χρόνο. Φυσικά όλο αυτό έχει επηρεαστεί λόγω του ρηχού και boring Dz του td2. (Aκόμα παρακαλάμε για expand του map και παραπάνω player capacity)

Ανοίξτε official server στο Discord να δείτε περίπου τι κίνηση έχει, για να μην λέμε έτσι τυχαία νούμερα κτλ ή βγάζουμε δικά μας συμπεράσματα στο αν έχει κόσμο ή αν είναι dead.  

Γιατί traffic επίσημα δεν έχω τρόπο να τον γνωρίζω όσο αφορά το td2. Αν γνωρίζει κάποιος πως μπορούμε να δούμε daily/monthly traffic ας το παραθέσει.

Το matchmaking τρέχει και ψάχνει αναλόγως activity. Όταν εσύ ψάχνεις πχ για world exploration και ο άλλος ψάχνει για mission πχ σε Heroic, ε είναι τελείως διαφορετικό το search. Είναι και η ώρα/μέρα. Το ΠΣΚ παραδοσιακά έχει λαό.

Τώρα με το ανερχόμενο expansion, και την πραγματικά τιμή-ξεφτίλα, πως να μην έχει κόσμο; Έχω να δω queue από το early access, και τώρα είναι σχεδόν σίγουρο σε κάθε log in, ειδικά τις μέρες/ώρες αιχμής. 

Το αν θα είναι και τον επόμενο μήνα όλη αυτή η μαζική εισροή είναι άλλη συζήτηση.

Όποιος ψάχνει παρέα στο Discord και του αρέσει το game, ας στείλει pm για περισσότερα για να μην σπαμάρω συνέχεια το topic εδώ με links.😉

Επεξ/σία από Alex21121988
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοιχεια για το traffic υπήρχαν στο 1 που βλέπαμε steam.Τωρα δεν υπάρχουν,στο reddit και στο discord το game ητανε dead 10 μέρες πριν.Τωρα προφανως έχει κοσμο και στο χέρι τους είναι να ειναι καλο το expansion και να τους κρατήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...