Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιζει το year 1 season pass? Εχει την εκδοση warlord of new work στα 7.99 και την ultimate στα 13.99. Δεν εχω το Division 2 καθολου. Η να παρω το season pass του Division 1 στα 3.95? Δεν εχω ασχοληθει με κανενα απο τα 2 αλλα επειδη μου αρεσαν τα wildlands/breakpoint πιστευω θα μου αρεσουν και αυτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, Arkin είπε

Αξιζει το year 1 season pass? Εχει την εκδοση warlord of new work στα 7.99 και την ultimate στα 13.99. Δεν εχω το Division 2 καθολου. Η να παρω το season pass του Division 1 στα 3.95? Δεν εχω ασχοληθει με κανενα απο τα 2 αλλα επειδη μου αρεσαν τα wildlands/breakpoint πιστευω θα μου αρεσουν και αυτα. 

Οχι δεν αξιζει το year 1 pass. 7 side missions της πλακας σου δινει. Το warlords of new york παρε. 

Και το season pass του division 1 ειναι αρκετα τιμιο για τα λεφτα του. Ειδικα για 4 ευρω, ενας καφες τωρα στην καραντινα που δεν θα πιεις :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 18/12/2020 at 17:01, stalker96 said:

Οχι δεν αξιζει το year 1 pass. 7 side missions της πλακας σου δινει. Το warlords of new york παρε. 

Και το season pass του division 1 ειναι αρκετα τιμιο για τα λεφτα του. Ειδικα για 4 ευρω, ενας καφες τωρα στην καραντινα που δεν θα πιεις :)

το warlords ειναι το τελευταιο expansion που υπαρχει για το division 2?

ακομα, θυμαμαι στο division 1, το πηγαιναν με season pass year 1 κοκ... εδω στο division 2 δεν παει ετσι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις invaded mission τι εστι; διαβασα οτι ειναι η αποστολες που εχω παιξει ηδη σε replay και απλα παιρνεις διαφορα αλλα gear set..

για να ολοκληρωσω το main section (main missions) του game τι αλλο πρεπει να κανω; διοτι δεν μου βγαζει κατι αλλο 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

υπαρχει ακομα κοσμος εκει εξω; λεω να το ξαναρχισω αλλα αυτο που με ειχε ξενερωσει στο 2ο ηταν η ελλειψη του χιονιου και η χειμωνιατικη ατμοσφαιρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/12/2022 στις 8:15 ΜΜ, Tzini_Gr είπε

υπαρχει ακομα κοσμος εκει εξω; λεω να το ξαναρχισω αλλα αυτο που με ειχε ξενερωσει στο 2ο ηταν η ελλειψη του χιονιου και η χειμωνιατικη ατμοσφαιρα...

Από πέρυσι την άνοιξη, στο περίπου, παίχτες άρχισαν να ξαναμπαίνουν πιο συχνά ακριβώς μόλις χειμώνιασε (όχι τυχαία βέβαια). Νοέμβριος και Δεκέμβριος δείχνουν αρκετή αύξηση σε player count, οπότε σίγουρα υπάρχει κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 8 μήνες μετά...

Για 2 πραγματα παραδεχομαι την ubisoft. Για τους κοσμους των παιχνιδιων που φτιαχνει και για την υποστηριξη στα μεγαλα της παιχνιδια. 

The Division 2 Title Update 19.1

INCURSION – PARADISE LOST‌

Fixed the issue with the weekly chest not resetting on Tuesdays.

If you have multiple keys in your inventory, you can open the weekly chest until there are no more keys in your inventory.

Players will be able to earn 1 key per week, and the chest will reset on Tuesdays.

Fixed the issue where a Mission Objective can remain stuck on “Secure the Area” after eliminating all enemies and the last boss.

The amount of damage that can be done to Bosses is now capped to prevent Moss, Wright, Martinez and Johnson from being killed with a single shot.

Fixed the issue where the open world difficulty affected the scaling of some enemy NPC skills.

Fixed the issue with the Directives remaining active and affecting gameplay.

Also fixed the issue that caused the final chest and Bosses drop Raid exclusive items.

Leaderboards reset due to data tracking inconsistency and changes made to Bosses HP.

GEAR & WEAPONS‌

Updated the description of the Collector Exotic Chest Piece Talent Hoarder:

Automatically regenerate a grenade every 30s, if you have less than 2 grenades in your inventory.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Arkin είπε

Για τους κοσμους των παιχνιδιων που φτιαχνει

Καλά δε κουράζεται και πολύ γι'αυτό.

Κοπι παστε είναι το ένα παιχνίδι από το άλλο 😝, το setting αλλάζει μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 17/12/2020 at 23:08, Arkin said:

Αξιζει το year 1 season pass? Εχει την εκδοση warlord of new work στα 7.99 και την ultimate στα 13.99. Δεν εχω το Division 2 καθολου. Η να παρω το season pass του Division 1 στα 3.95? Δεν εχω ασχοληθει με κανενα απο τα 2 αλλα επειδη μου αρεσαν τα wildlands/breakpoint πιστευω θα μου αρεσουν και αυτα. 

Εγω θα έλεγα ότι είναι παρεΐστικα παιχνίδια. Σόλο επίσης δεν θα πας μακριά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, seithan είπε

Εγω θα έλεγα ότι είναι παρεΐστικα παιχνίδια. Σόλο επίσης δεν θα πας μακριά. 

Πηρα την ultimate στο steam 12 ευρω εδω και κατι μηνες ακομα να το πιασω. Τι εννοεις δεν θα πας μακρια? Ακομα και με τουμπανο gear δεν μπαινεις στην dark area? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, Arkin said:

Πηρα την ultimate στο steam 12 ευρω εδω και κατι μηνες ακομα να το πιασω. Τι εννοεις δεν θα πας μακρια? Ακομα και με τουμπανο gear δεν μπαινεις στην dark area? 

Άρχισα να γράφω σεντόνι, αλλά προτίμησα να σου ευχηθώ απλά.. Καλή τύχη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, seithan είπε

Άρχισα να γράφω σεντόνι, αλλά προτίμησα να σου ευχηθώ απλά.. Καλή τύχη! 

Ωχ οταν ειναι να το πιασω θα προετοιμαστω δηλαδη καλα. 

Παντως ακομα βγαζουν μεγαλα updates αυτο σημερινο που υποσχονται χιλιαδες διορθωσεις κτλ. Eιναι το studio που εβγαλε το avatar στο οποιο εχω καει τις τελευταιες μερες οποτε κατι αντιστοιχο βλεπω να γινεται και με το division 2. Οταν ειναι να το παιξω λες να πιασω πρωτα το πρωτο? Και αξιζει καποιο DLC απο το πρωτο για single player η και τα 3 ειναι καθαρα για multi καταστασεις? Στο Division 2 το μεγαλο DLC warlords of new work ξερω οτι ειναι κανονικη συνεχεια του βασικου παιχνιδιου οποτε η ultimate ηταν no brain αγορα. Και νεο DLC το 2025

https://www.dsogaming.com/news/first-official-details-for-the-division-2-project-resolve/

 

Screenshot-4.png
Screenshot-5.png

 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...