Προς το περιεχόμενο

Πιο πιστοί στο Android μένουν οι χρήστες του έναντι εκείνων του iOS στις ΗΠΑ


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, billdanos είπε

Που να δεις και πόσο άλλοι δεν έχουν να φάνε και έχουν απλήρωτους 100 λογαριασμούς από πίσω και ταυτόχρονα καπνίζουν 2 πακέτα τσιγάρα την ημέρα...

Θα εκπλαγούμε νομίζω.

:P 

Το γνωρίζω ρε συ απλά εδώ μιλάμε για το iPhone όχι για τσιγάρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Xzidique είπε

Ναι μπορεί να τρέχει "σφαίρα" μόνο αν του αλλάξεις μπαταρία και έχεις <2 ετών συσκευή. Αλλά και πάλι λογικό είναι να θέλεις να τρέχει σφαίρα όταν έχεις δώσει ένα σκασμό €€€€€€. Όπως και αν θέλεις συνδεσιμότητα με οθόνες και πιο hardcore περιφερειακά πας σε Android. Ένα από τα καλά που έχει το IOS είναι που έχει κατα πολύ καλύτερο audiograph (core-audio) και έχει καταφέρει να έχει φανταστικές μουσικές εφαρμογές όπως κι επίσης συνδεσιμότητα με κάρτες ήχου και μουσικά αξεσουάρ. Κάτι τέτοιο δεν υπάρχει στο Android παρα μόνο στα Samsung κινητά.

Και το iphone 5s, κινητο του 2013 δηλαδη 5 ετων συσκευη, μια χαρα τρεχει για την ηλικια του, σιγουρα πολυ καλυτερα απο το samsung galaxy s5. Μιασ και ανεφερα τη samsung, αποτι φαινεται δεν εχετε απαιτηση να τρεχουν σφαιρα οι ναυαρχιδες της μιασ και δεν κοστιζουν καινουριες οσο το iphone...

14 ώρες πριν, Xzidique είπε

Ναι μπορεί να τρέχει "σφαίρα" μόνο αν του αλλάξεις μπαταρία και έχεις <2 ετών συσκευή. Αλλά και πάλι λογικό είναι να θέλεις να τρέχει σφαίρα όταν έχεις δώσει ένα σκασμό €€€€€€. Όπως και αν θέλεις συνδεσιμότητα με οθόνες και πιο hardcore περιφερειακά πας σε Android. Ένα από τα καλά που έχει το IOS είναι που έχει κατα πολύ καλύτερο audiograph (core-audio) και έχει καταφέρει να έχει φανταστικές μουσικές εφαρμογές όπως κι επίσης συνδεσιμότητα με κάρτες ήχου και μουσικά αξεσουάρ. Κάτι τέτοιο δεν υπάρχει στο Android παρα μόνο στα Samsung κινητά.

Και το iphone 5s, κινητο του 2013 δηλαδη 5 ετων συσκευη, μια χαρα τρεχει για την ηλικια του, σιγουρα πολυ καλυτερα απο το samsung galaxy s5. Μιασ και ανεφερα τη samsung, αποτι φαινεται δεν εχετε απαιτηση να τρεχουν σφαιρα οι ναυαρχιδες της μιασ και δεν κοστιζουν καινουριες οσο το iphone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/3/2018 στις 2:50 ΜΜ, billdanos είπε

Που να δεις και πόσο άλλοι δεν έχουν να φάνε και έχουν απλήρωτους 100 λογαριασμούς από πίσω και ταυτόχρονα καπνίζουν 2 πακέτα τσιγάρα την ημέρα...

Θα εκπλαγούμε νομίζω.

:P 

Συγκρίνεις δηλαδή τον πραγματικό εθισμό με την apple; Τόσο πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2018 στις 7:40 ΜΜ, greekfox1 είπε

Και το iphone 5s, κινητο του 2013 δηλαδη 5 ετων συσκευη, μια χαρα τρεχει για την ηλικια του, σιγουρα πολυ καλυτερα απο το samsung galaxy s5. Μιασ και ανεφερα τη samsung, αποτι φαινεται δεν εχετε απαιτηση να τρεχουν σφαιρα οι ναυαρχιδες της μιασ και δεν κοστιζουν καινουριες οσο το iphone...

Και το iphone 5s, κινητο του 2013 δηλαδη 5 ετων συσκευη, μια χαρα τρεχει για την ηλικια του, σιγουρα πολυ καλυτερα απο το samsung galaxy s5. Μιασ και ανεφερα τη samsung, αποτι φαινεται δεν εχετε απαιτηση να τρεχουν σφαιρα οι ναυαρχιδες της μιασ και δεν κοστιζουν καινουριες οσο το iphone...

κοιτα αυτο ισχυει το κοστος αντικατοπριζει τα παντα οταν δινω 400-500 ευρω εχω απαιτηση το κινητο να ειναι σφαιρα μαξ 2 χρονια απο εκει και περα πεφτουν οι απαιτησεις οταν δινεις 1000+ απαιτεις τουλαχιστον τα διπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisxkar είπε

κοιτα αυτο ισχυει το κοστος αντικατοπριζει τα παντα οταν δινω 400-500 ευρω εχω απαιτηση το κινητο να ειναι σφαιρα μαξ 2 χρονια απο εκει και περα πεφτουν οι απαιτησεις οταν δινεις 1000+ απαιτεις τουλαχιστον τα διπλα

Φαντάζομαι κατάλαβες ότι αυτό που έγραψα ότι οι ναυαρχίδες της Samsung δεν κοστίζουν καινούριες όσο τα iphones, το έγραψα ειρωνικά έτσι; Σχεδόν ίδιες τιμές με τα iphones έχουν όταν τις λανσάρει στην αγορά η Samsung, αλλά δεν βλέπω κανέναν apple hater να διαμαρτύρεται για αυτό.... Εγώ έχω iphone ως το κύριο τηλέφωνο μου(γιατί έχω και το htc 10) γιατί ξέρω ότι θα μου κρατήσει πολύ περισσότερο και θα το υποστηρίξει πολύ καλύτερα η apple από ότι τις ναυαρχίδες του android εκτός από το pixel 2 που όμως 1)δεν το βρίσκεις εύκολα στην ελληνική αγορά, 2)η οθόνη του XL είναι χάλια και 3)δεν μου αρέσουν και τόσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν αναφερομουν αποκλειστικα σε σαμσουνγκ μπορεις να βρεις και αλλα ανροινδ με τοπ σπεκ σε πολυ χαμηλοτερη τιμη εκτος αυτου ξερεις οτι οι αδνροιδ ναυαρχιδες δεν κρατανε για πολυ ψηλες τιμες οποτε μπορεις να βρεις σε καλες τιμες σε μεταγενεστερο χρονο...

(πχ το σ8 επειδη αναφερθηκες σε σαμσουνγκ μεσα σε τρεις μηνες ειχε πεσει 300 ευρω,αντιστοιχα το 8 και 8πλας ειχαν πεσει μονο 80 ευρω)

Επεξ/σία από chrisxkar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...