Προς το περιεχόμενο

Meizu pro 6 plus 4/64 στα 180€


eskimoos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Meizu pro 6 plus

Όποιος ψαχνεται για κινητο πιστευω δυσκολα θα βρει κατι καλυτερο σε αυτα τα χρηματα. 5.7" 2k amoled οθονη, exynos 8890 soc (στα 2.0Gh αντι 2.3 oπως ειναι στο s7), usb type c, fast charge κα. Υποψην δεν εχει την Β20.
Η τιμη είναι μαζί με τα μεταφορικά με μεθοδο αποστολης priority για αποφυγη τελωνειου.
Το εκπτωτικό κουπόνι είναι 6BGOP6

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν βάλει κ επιλογή ασφάλισης για τελωνείο,  το οποίο βγαίνει πιο φθηνό από το να χρησιμοποιήσετε priority direct mail ( το οποίο ξέρουμε ότι δεν μπαίνει αν το χρησιμοποιήσουμε απλά είναι πλέον ακριβό).

Μίλησα με τους Κινέζους το πρωί κ μου είπαν φουλ refund το τελωνείο αν μπει απλά στέλνοντας την απόδειξη.

Ααα... Και ισχύει για όλες τις παραγγελίες καθε φορά όχι τύπου lighinthebox που αν κάποιος ζητούσε σε δεύτερη τρίτη παραγγελία να παρει refund τελωνείο έκαναν τους Κινέζους :) :)

Επεξ/σία από Billator
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά, όντως το προσέθεσαν και σε ευχαριστούμε για την πληροφόρηση.

Ειδικά για τη συγκεκριμένη περίπτωση δεν νομίζω ότι αξίζει για δυόμιση ευρώ που είναι η διαφορά μεταξύ priority και ασφάλειας, να φας την καθυστέρηση του κλασικού ταχυδρομείου και του Ελληνικού τελωνείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Billator είπε

Έχουν βάλει κ επιλογή ασφάλισης για τελωνείο,  το οποίο βγαίνει πιο φθηνό από το να χρησιμοποιήσετε priority direct mail ( το οποίο ξέρουμε ότι δεν μπαίνει αν το χρησιμοποιήσουμε απλά είναι πλέον ακριβό).

Μίλησα με τους Κινέζους το πρωί κ μου είπαν φουλ refund το τελωνείο αν μπει απλά στέλνοντας την απόδειξη.

Ααα... Και ισχύει για όλες τις παραγγελίες καθε φορά όχι τύπου lighinthebox που αν κάποιος ζητούσε σε δεύτερη τρίτη παραγγελία να παρει refund τελωνείο έκαναν τους Κινέζους :) :)

Δεν κατάλαβα, εγώ που έβαλα priority direct mail, υπάρχει περίπτωση να πληρώσω τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...