Προς το περιεχόμενο

action καμερα


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Καλησπέρα , είμαι στη αναζήτηση κάμερας για καταγραφη βιντεο.Την θελω για το σκουτερ που εχω.

Τα ερωτηματα μου ειναι τα εξης :

1.Να την αγοράσω απο εξωτερικό ή απο εδώ

2.Τι προδιαγραφες πρεπει να εχει μια καμερα για να εχει σταθερο βιντεο,ποιοτικη αναλυση και ποιες ειναι οι top μαρκες;

3.Να προτιμησω να την εφαρμοσω σε βαση στο στηθος;

4.Μεχρι ποσα χρηματα αξιζει να διαθεσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1. Καθαρα προσωπική επιλογή

2. top ειναι η gopro. Πολλοι θα πουνε για xiomi κλπ αλλα οπως και να το κανεις δεν συγκρίνεται.

3. Κράνος ειναι η καλύτερη επιλογή 

4. Προσωπικη επιλογη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ποια καμερα της gopro εχεις να μου προτεινεις ;Η GoPro Hero Session ειναι καλη επιλογη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα χρήματα έχεις σκοπό να διαθέσεις και τι ακριβώς θες να κάνεις με την κάμερα; Γενικά θεωρώ ότι πρέπει να έχει σίγουρα 60fps και ανάλυση εννοείται 1080p και πάνω. Εφαρμογή θεωρώ πως στο κράνος είναι η καλύτερη επιλογή. Όσον αφορά τα χρήματα εξαρτάται το τι απαιτήσεις έχεις. Έγω πχ έχω μια ΕΚΕΝ των 40€ και είμαι καλυμμένος. Φυσικά δε συγκρίνεται με gopro, βράδυ δεν έχει καλή λήψη ενώ όσον αφορά τη σταθερότητα είναι απλά ΟΚ. Δες ένα βίντεό μου για να καταλάβεις τι εννοώ. Η κάμερα είναι ΕΚΕΝ Η9

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μπορώ να διαθέσω κοντά στα 200-300 e.Για καταγραφη βιντεο την θελω στο σκουτερ.Θελω να εχει ποιοτικη εικονα ,σταθερη και να συνδεεται και με τα δεδομενα του κινητου.Η καμερα που εχεις ειναι στα 80e , κατωτερη τιμη οπως ειδα.Τιμια επιλογη ,δε ξερω κατα ποσο κανει για την περιπτωση μου ,πανω στο κρανος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού διαθέτεις τέτοιο πόσο πήγαινε στη gopro hero 5 black. Στα 300 την βρίσκεις Ελλάδα ενώ στο νήμα των προσφορών αναφέρουν πως το ισπανικό amazon την έχει στα 250€. Επειδή η κάμερα δε θα είναι σε σταθερό σημείο θα πρέπει να δώσεις βάση στο stabilizer που σίγουρα στις gopro είναι top.

Την κάμερα την είχα πάρει απευθείας από την Κίνα σε προσφορά γι αυτό και η τόσο χαμηλή τιμή της και για μένα παραείναι τίμια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σ ευχαριστω φιλε μου.Stabilizer εννοεις την βαση στην οποια θα κουμπωσει πανω η καμερα ;Μια τιμια επιλογη για βαση στα ποσα ευρω κυμαινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Session δεν αξίζει. Μη αποσπώμενη μπαταρία, και η έλλειψη οθόνης θα σε κάνει να την έχεις μονίμως συνδεδεμένη στο κινητό με αποτέλεσμα να έχεις τραγικό χρόνο λειτουργίας. Πλεον βρίσκεις Hero 5 black με λιγότερο από 300€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σευχαριστω φιλε μου.

Μου εχουν προτεινει αυτην YI Discovery Action Camera 4K .Θεωρω οτι ειναι καλη επιλογη.Ποια ειναι η γνωμη σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα, ποια ειναι η αποψή σας για μια action camera μέχρι 100 - 130 ευρώ με όλα μέσα κάρτες θήκες κλπ κλπ??

Δεν με νοιάζουν πολλά πολλά, βασικά να ειναι αδιαβροχή και όσο το δυνατόν περισσότερη διάρκεια μπαταρίας.

Ειναι για δώρο για αυτό δυστυχώς αποκλείονται οι μεταχειρισμένες!

Ευχαριστώ πολύ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...